1-комнатные квартиры от 1.02 млн грн
39 750 — 48 650 грн за м²
1 комната
21.05 м²
Дом 25
1 кв. 2026
Построено
39 750 — 48 650 грн за м²
1 комната
27.16 м²
Этажи: 5
Дом 28
1 кв. 2026
Построено
41 250 грн за м²
1 комната
27.16 м²
Дом 32
3 кв. 2026
Строится
39 750 — 48 650 грн за м²
1 комната
27.35 м²
Этажи: 2-4
Дом 8
3 кв. 2024
Построено
39 750 — 48 650 грн за м²
1 комната
31.58 м²
Этажи: 2-4
Дом 10
3 кв. 2024
Построено
39 750 — 48 650 грн за м²
1 комната
31.65 м²
Этажи: 5
Дом 19
3 кв. 2025
Построено
39 750 — 48 650 грн за м²
1 комната
31.65 м²
Этажи: 5
Дом 21
3 кв. 2025
Построено
Самые важные обновления ЖК Sanville Park
Акции, скидки и спецпредложения
Новые фотографии со строительства, аэрооблеты
Обновления цен от отдела продаж
Обновление документов в реестрах
Це російськомовна версія
Інколи пошукові системи вважають, що користувачам потрібна саме вона, але завдяки цьому повідомленню ви можете змінити мову в один клік
Українською