1-кімнатні квартири від 2.33 млн грн
55 500 грн за м²
1 кімната
42 м²
Поверхи: 1
Будинок 4
4 кв. 2026
Будується
55 500 грн за м²
1 кімната
44 м²
Поверхи: 2-5
Будинок 4
4 кв. 2026
Будується
55 500 грн за м²
1 кімната
44 м²
Поверхи: 2-5
Будинок 4
4 кв. 2026
Будується
2-кімнатні квартири від 2.93 млн грн
53 300 грн за м²
2 кімнати
54.4 м²
Поверхи: 1-5
Будинок 3
2 кв. 2025
Збудовано
53 300 грн за м²
2 кімнати
54.6 м²
Поверхи: 1
Будинок 4
4 кв. 2026
Будується
53 300 грн за м²
2 кімнати
60 м²
Поверхи: 1
Будинок 4
4 кв. 2026
Будується
53 300 грн за м²
2 кімнати
61.6 м²
Поверхи: 1-5
Будинок 3
2 кв. 2025
Збудовано
53 300 грн за м²
2 кімнати
73.9-74 м²
Поверхи: 1-5
Будинок 3
2 кв. 2025
Збудовано
3-кімнатні квартири від 4.49 млн грн
51 050 грн за м²
3 кімнати
88 м²
Поверхи: 1-5
Будинок 3
2 кв. 2025
Збудовано
Найважливіші оновлення ЖК Haute Couture
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах