Продажа квартир в ЖК Гармония

6 оголошень по 4 квартирах
3.5 млн грн
41 765 грн/м²

улица Тараса Шевченко, Будинок

Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК «Гармонія» по вул. Шевченка, 307А Ціна: 79 000$ Площа: 84.7 / 47 / 19 м² Поверх: 2/12 Санвузол: не вказано Опалення: індивідуальне (2-контурний котел) Локація: вул. Шевченка, 307А, ЖК «Гармонія», Львів Простора 2-кімнатна квартира у новобудові з продуманим плануванням. Дві ізольовані кімнати та велика кухня забезпечують комфорт для проживання. Квартира без оздоблення, що дає можливість реалізувати власний дизайн та облаштувати простір під себе. Будинок зданий. Квартира готова до продажу та чекає свого власника. Квартира укомплектована: • без ремонту (стан — після забудовника) Переваги: • 2 ізольовані кімнати • 3 лоджії • панорамні вікна • індивідуальне опалення (2-контурний котел) • цегляний будинок • висота стелі 2.7 м • будинок зданий Інфраструктура: • зручна локація по вул. Шевченка • магазини, кафе поруч • зручна транспортна розв’язка Чудовий варіант як для проживання, так і під інвестицію. За деталями та оглядом — звертайтесь!
2 кімнати
без ремонту
84 / 47 / 19 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 12
2.8 млн грн
53 183 грн/м²

ул. Шевченко, 307

1-кімнатна квартира в зданій новобудові | вулиця Шевченка 307А м.Львів Світла та простора квартира з панорамними вікнами у новому будинку на вул. Шевченка, 307А (Шевченківський район). Площа: 51,4 м² 10 поверх з 12 Ціна: 61 680 $ (1200$/м²) Будинок повністю на електриці — пільговий тариф: 2,64 грн (зима), 1,32 грн (ніч) — світло не вимикали, живлення від критичної інфраструктури Планування: • кухня окрема спальня • велика гардеробна • панорамні вікна Право власності є — можна одразу виходити на угоду. Зручна локація з хорошим транспортним сполученням, поруч магазини, супермаркети, ринок, аптеки, все необхідне для комфортного проживання Ідеально як для проживання, так і для здачі в оренду. Код Обєкта
1 кімната
без ремонту
51.8 / 19 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 12
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.9 млн грн
38 388 грн/м²

улица Тараса Шевченко, Будинок

Продаж 2-кімнатної квартири | вул. Шевченка, 307 (початок Рясне) • 75,2 м² | 12/12 поверх | 65 000$ Світло не вимикають ! ПРАВО ВЛАСНОСТІ ! Будинок та комплекс: — Цегляний, зданий і заселений, є ОСББ — Іншу секцію викупила та добудовує окрема компанія (здача — кінець 2026 р.), забудовник ПП «ДАБ ДЕВЕЛОПМЕНТ» плануються ще нові секції, комерція, благоустрій. Квартира: — Двостороння, не кутова, світла — 2 ізольовані кімнати, кухня, гардероб — Роздільний санвузол, 3 балкони — Під ремонт (є стяжка, частково штукатурка) Опалення: індивідуальне електричне Поруч транспорт, супермаркети та вся інфраструктура Деталі за телефоном | Огляд у зручний час
2 кімнати
без ремонту
75.2 / 38 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 12
3.5 млн грн
45 097 грн/м²

ул. Шевченко, 307

Простора, світла квартира з чудовим плануванням. Двостороння з трьома балконами. Простора світла кухня. 2 окремі ізольовані кімнати з панорамними вікнами. Роздільний санвузол і гардероб. Стіни поштукатурені, що дозволяє зробити ремонт під себе. Планування роздільне. Будинок цегляний, зданий в експлуатацію та заселений, підключені комунікації. Світло без перебоїв. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Продаж квартири з правом власності. Є діюче ОСББ. Цегляний будинок зданий в експлуатацію та заселений. Підключені комунікації, ліфт, домофон, відеонагляд будинку. Гостьовий паркінг. Будинок збудований у 2021 році. Тихий, зручний та розвинений район. 3 хв до зупинки громадського транспорту, 4 хв до Сільпо, Макдональдс, аптеки, 5 хв до школи. Квартира не кутова. Три балкони. Панорамні вікна. Гардероб. Є відеоогляд квартири.
2 кімнати
без ремонту
77.7 / - / 14.3 м²
цегляна технологія
поверх 11 з 12