Квартира з роздільним плануванням. На першому поверсі розташовані коридор, кухня та санвузол. На другому поверсі знаходяться дві кімнати та санвузол. Стан ремонту - косметичний.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням. Є електрика, центральний водопровід, каналізація септик, газ та вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована. Є побутова техніка: холодильник, телевізор та пральна машина. На кухні також є плита.
Пропозиція від агентства. Комісія становить 50%% від місячної вартості квартири одноразово. Оренда з передоплатою за два місяці: перший та страховий платіж у розмірі місячної вартості оренди. Застава повертається після виїзду та передачі ключів. До орендної плати додаються комунальні послуги.
Квартира розташована в частині будинку. Двір спільного користування з власниками. Є парковка для авто.
2 кімнати
з ремонтом
48 / - / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 2
власник
можна з тваринами
950 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Відпочинок поруч Волинського озера в с.Сомин біля м.Ковель
Будиночки мають євроремонт. Кожен будиночок має кухонний куточок, душ, туалет, умивальник, терасу. Санвузол суміжний.
У кожному будиночку є двоспальний розкладний диван (у двомісних) або двоспальне ліжко та спальні місця на другому рівні (у чотиримісних). Також є посуд, холодильник, електрочайник, кондиціонер (працює і на опалення), телевізор, Wi-Fi, постіль, рушники, пледи для пляжу. У двомісних будиночках є індукційна однокамфорна плитка.
Заїзд в будиночки о 14 год. Виїзд – о 12 год. При бронюванні на 7 і більше діб можливі знижки. Відпочинок з тваринами дозволений за додаткову плату 100 грн. за кожного вихованця. Прибирати за тваринами потрібно самостійно. Рибалка та купання у ставку заборонені.
На території є декоративний ставок, чотири альтанки, мангал, вогнище, парковка, зарядка для електромобілів, апібудинок. Є два двомісні будиночки з банею на дровах та чаном із джакузі, що обєднані спільною терасою, яка нависає над ставком. Також є два окремих чотиримісних відпочинкових будиночки.
До сільського пляжу – 5 хвилин ходу.
Автономність при блекауті: працює опалення, інтернет, водопостачання.
Будинок має якісний ремонт. Встановлені металочерепиця, сучасні вікна та двері. Є веранда з кованим оздобленням. Двір викладений бруківкою.
Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням. Є електрика, газ та свердловина.
У будинку встановлено телевізор та є доступ до швидкісного інтернету, Wi-Fi та супутникового ТБ.
Ціна договірна.
Будинок має загальну площу 2 поверхи. Територія навколо будинку становить близько 20 сотих і складається з 2 окремих ділянок. На території є просторий навіс для авто чи відпочинку, затишна альтанка, баня (сауна), дитячий майданчик, теплиця, мангал, підсобні приміщення. Встановлені автоматичні ворота, є сигналізація, охорона території.
Будинок розташований на тихій, зеленій вулиці з хорошими сусідами. До центру Ковеля можна дістатися за кілька хвилин на авто.
Будинок має 2 і більше санвузлів. Є кондиціонер, підігрів підлоги, ванна, душова кабіна, сад, город, спортзал.
У кожному будиночку є 2 спальні з двоспальними ліжками, кухня з розкладним диваном (+2 спальних місця), велика тераса. Санвузол суміжний.
Будиночки обладнані всім необхідним для комфортного проживання: Wi-Fi, посудом, холодильником, електричною плитою, кондиціонером, чайником, феном, рушниками. Також є автостоянка.
Заселення з 14:00, виселення до 11:00.
Гарне місцерозташування, закрита доглянута територія. На території є велика альтанка з зоною барбекю, шампура, решітки і дрова.
До озера 10 хвилин пішки, до центрального пляжу в селі Світязь 5 хвилин машиною.
2 кімнати
з ремонтом
60 м²
власник
1 200 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Світязь озеро. Приватний будинок "Вілла "Гармонія"" по номерах люкс
Приватна садиба з одно- та двокімнатними люксами. Всі номери мають санвузли. Є 2 загальні холи, тераса та загальна кухня. Ремонт виконано за авторським проектом. Стіни оздоблені якісними шпалерами та деревяною вагонкою.
Номери укомплектовані деревяними натуральними меблями та дверима. Побутова техніка включає електрочайник, фен, плиту, мікрохвильову піч, холодильник, посудомийну машину, праску та пилосос.
Можливість замовити лікувальний та оздоровчий масаж. Є можливість замовлення блюд домашньої кухні, пончиків, риби та інших страв. Також можна замовити козяче та коровяче молоко та продукти з них.
Садиба розташована за 300 м від берегової лінії озера Світязь. У дворі є місце для багаття, мангали, піч, дровяна плита, тандир та альтанки. Є загальна кухня з посудом. Для дітей є катання на поні та велотренажер.
Садиба розташована в тихому районі забудови. Поряд є невеликий ліс з грибами та ожиною. Тихий місцевий пляж з прибережним мілководдям знаходиться в 5 хвилинах ходьби.
Деякі номери мають каміни. Всі номери оснащені кондиціонерами. Номери укомплектовані предметами гігієни, набором ванних та пляжних рушників. За потребою проводиться прибирання та заміна постільної білизни.
Планування будинку включає три спальні, зал, кухню, душову, санвузол. Санвузол роздільний. Ремонт виконаний за авторським проектом.
У будинку є варильна панель, електрочайник, холодильник і пральна машина.
До будинку належить альтанка та мангал.
Будинок або окрема кімната в житловому стані. Санвузол роздільний. Є цоколь і підвал.
Є власна котельня, що забезпечує автономне опалення під час блекауту. Підключені центральна каналізація, електрика, газ і центральний водопровід.
Будинок або кімната здаються з меблями. У наявності є пральна машина, холодильник, праска, плита.
Можна іноземцям, студентам і з дітьми. Дозволено проживання з домашніми тваринами: великим песиком, котиком, середнім песиком (до 25 кг), іншою твариною, маленьким песиком (до 10 кг).
Будинок має сад і город. Є відеоспостереження.
Будинок розташований в районі Старе Ратне з асфальтованою дорогою. Є вивіз відходів.
4 кімнати
з ремонтом
120 м²
1-поверховий будинок
власник
8 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам частину будинку (квартиру в приватному секторі)
Квартира розташована в приватному секторі.
Квартира повністю укомплектована меблями. У квартирі є холодильник, пральна машина та роутер Wi-Fi. Також є варильна панель.
У вартість оренди не входять комунальні послуги.
1 кімната
з ремонтом
39 м²
2-поверховий будинок
власник
можна з тваринами
3 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Відпочинок , оренда будинку на озері Сомин з сауною та басейном
Будинок з авторським проектом. На другому поверсі є тераса з видом на озеро.
Будинок оснащений резервним живленням, власною котельнею, свердловиною та септиком. Є підігрів підлоги.
Будинок повністю мебльований. У ньому є електрочайник, холодильник, фен, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, плита.
Ціна залежить від кількості людей та дати. Можлива окрема погодинна оренда сауни. Дозволяється проживання з маленьким песиком вагою до 10 кг.
Будинок має сауну, басейн, два санвузли, Wi-Fi та телевізори.
Є відеоспостереження, кондиціонер, балкон, ванна, камін, душова кабіна та тераса.
4 кімнати
з ремонтом
200 м²
2-поверховий будинок
власник
можна з тваринами
28 990 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сучасний одноповерховий еко будинок під лісом. Від власника!
Сучасний екологічний будинок з якісної деревини та допоміжних матеріалів за індивідуальним проектом по скандинавській технології. Висота стелі 3,2-3,8 м. У будинку три тераси, вдале планування. Кухня-вітальня простора, світла за рахунок вітражних вікон 70 м з виходом на криту терасу. Кухня відгороджена. Дві спальні з просторими гардеробними. Одна спальня з вітражними вікнами та виходом на велику криту терасу. Два санвузли з італійською сантехнікою та меблями. Один санвузол з ванною та душовою кабіною. Друга тераса повністю засклена, при бажанні можна обладнати як зимовий сад з каміном або додаткову спальню. Є технічне приміщення з електричним котлом та бойлером. В кухні-вітальні та санвузлах плитка, тепла підлога, у спальнях натуральна дубова паркетна дошка.
Будинок повністю готовий до заселення. Комплектування меблями по домовленості. Встановлена пральна машина.
Домашні улюбленці дозволені.
На території навіс на два автомобіля. Прибудинкова територія викладена тротуарною плиткою, засипаний ґрунт, встановлений паркан та ворота.
Поруч зупинка автобуса, залізнична станція, 2 продуктових магазини, дитячий садок, школа, церква.
Будинок є термобудинком. Наявний швидкісний інтернет.
3 кімнати
з ремонтом
130 м²
1-поверховий будинок
власник
можна з тваринами
8 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
однокімнатна квартира в аренду, в приватному будинку (кавалерка) з єв
Квартира з євроремонтом.
Квартира оснащена індивідуальним електроопаленням. Побутова техніка працює автономно під час блекауту. Є центральний водопровід, каналізація септик.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є ліжко 140x200, гардероб, меблі на кухні. Побутова техніка включає посудомийну машину, пральну машину, мікрохвильову піч, електропіч, керамічну електроплиту, холодильник. Також є душ, санвузол, піч для опалення дровами.
Квартира здається в оренду для одного мешканця. Додаткові меблі при потребі - до узгодження. Домашні улюбленці дозволені (маленький песик до 10 кг).
Квартира розташована в приватному будинку з спільним подвірям з власником. Є відеоспостереження, тераса та паркувальне місце.
Квартира знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру міста.
Квартира з усіма зручностями. Є інтернет, кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi.