Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Виконано авторський ремонт.
Квартира обладнана підігрівом підлоги. Встановлено кондиціонер.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. Є меблі на кухні та гардероб. У комплекті плита, варильна панель, духовка, посудомийна машина, пральна машина, сушильна машина, холодильник та пилосос. Також є телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi.
Допускається проживання з маленьким песиком (до 10 кг).
Будинок має ліфт, підземний паркінг, консьєржа. Під час блекауту працює водопостачання, ліфт та інтернет.
Квартира розташована поруч з усією необхідною інфраструктурою.
Квартира відрізняється автономністю під час блекауту. Встановлено ванну.
Унікальна квартира з дорогим та стильним ремонтом у сучасному ЖК Кардинал.
Грамотне планування включає великий і просторий передпокій, суміщений санвузол, кухню-вітальню, окрему спальню і просторий гардероб.
Ремонт виконаний із дорогих матеріалів, а саме
-Плитка Marazzi Італія лімітована колекція 2021 року
-Мармурові підвіконня
-Светехніки AmPm (душ панель) з термостатом
-Душ кабіна скло Diamond
-Сантехніка (туалет та раковина Catalana green лімітка pearl)
-Бойлер 100л Ariston (80 C нагріву)
-Холодильник samsung (нижня камера вишиковуватися на cooler або Freezer за бажанням)
-Посудомийна машина Samsung з окремою кареткою під прилади
-Пральна машина сушіння LG з парою, гіпоаалергенним чищенням, з ф.прання пуховиків/ковдр
-Сантехніка кухня Franke
-Сенсорні вимикачі
-Електо-карнизи
-Спліт система кондиціонери Art Cool
Диван Blanche в тканині Мілтон new
Ліжко Dedalo Італія на замовлення
-люстри опціонно
-Штори опційно
Квартира має роздільне планування з кухней, обєднаною з вітальнею, спальнею, санвузлом із душевою та гардеробною кімнатою. Виконаний якісний ремонт з дорогих матеріалів у стриманих, але теплих тонах за авторським проектом.
Квартира оснащена всіма необхідними меблями та побутовою технікою від провідних світових виробників.
Домашні тварини не допускаються.
ЖК "Cardinal" побудований у 2011 році та має власну котельню.
ЖК розташований у Печерському районі, поблизу торгово-розважального центру “Ocean Plaza”, загальноосвітніх шкіл, дитячих садків, закладів вищої освіти, ресторанів, бутіків. У пішій доступності станція метро "Палац України".
З вікон відкривається чудовий панорамний краєвид на місто.
Актуально! Можливі перегляди!
Пропонуємо в оренду квартиру на довготривалий термін. Квартира обладнана технікою та меблями. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм: @AnatoliyVash
Квартира має суміжне планування з прохідними кімнатами. Ремонт виконаний в скандинавському стилі за індивідуальним проектом. Простори приміщень підкреслюють стильні двері висотою 2.35 м. і білі підвісні стелі 2.85 - 2.95 з різноманітними комбінаціями освітлення.
Квартира обладнана лічильниками тепла, електрики та води. Встановлені датчики пожежної сигналізації та виявлення витоків води з блокуванням подачі холодного і гарячого водопостачання. Додатково встановлена потужна система глибокого очищення, дезелізації та змягчення води Ecosoft. Редуктор тиску і фільтри очищення захищають сантехніку від стрибків тиску води. Додатковий бойлер на 100 літрів забезпечує безперервне гаряче водопостачання. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована. Встановлена кухонна техніка Siemens, просторий камяний стіл, обємний мийка та посудомийна машина. Також є великий вмісткий холодильник Тук-Тук. У внутрішній обробці максимально використані екологічно чисті матеріали та технології: керамічні покриття, кварц, мармур, декоративна штукатурка. Проведено додаткову звукоізоляцію, утеплення та волого-гідрозахист. Кліматичний комфорт забезпечують топова мульти-спліт система кондиціонування Daikin, теплі підлоги Nexans, дизайнерські алюмінієві радіатори Global Італія з дистанційними системами контролю температури.
Домашні улюбленці допускаються (маленький песик до 10 кг).
ЖК Cardinal - проект бізнес-класу, розташований на Печерську в історичному районі Києва. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни утеплені мінеральною ватою, покриті гідроізоляцією і захищені керамогранітом. Тихий затишний двір, широкий парадний без сходів, ліфтовий хол консьєрж створюють атмосферу комфорту проживання в ЖК. Є три швидкі ліфти та вантажний ліфт, який спускається на два додаткових рівні підземного паркінгу.
ЖК розташований в 7 хвилинах ходьби від станції метро "Палац Україна". Відмінна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися до будь-якої точки столиці на автомобілі або метро. Поруч є торгово-розважальні і бізнес-центри Ocean Plaza, Toronto Kiev, Guliver, продуктовий ринок Володимирський, зони відпочинку, ресторани та кавярні. Також поруч є спортивні арени, плавальні басейни, елітні школи, ВНЗ і приватні дитячі садочки, компактна зелена зона, перинатальний центр і міський пологовий будинок №1.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Інтерєр виконаний у сучасному стилі з білими стінами та синіми елементами декору. Ремонт зроблений за авторським проектом.
Квартира повністю мебльована. У вітальні розташований зручний диван та телевізор. Також є комфортне ліжко. Кухня обладнана всім необхідним для приготування їжі, включаючи посудомийну та сушильну машини, електрочайник, холодильник, плиту та пральну машину.
Можливий торг. Комісія становить 50%%.
ЖК "Кардинал" розташований у зручному районі Києва з розвиненою інфраструктурою.
Поблизу знаходяться супермаркет, кафе, зупинки громадського транспорту та відділення "Нової пошти".
Квартира простора та світла. У відкритому плануванні поєднуються кімната та кухня. Є кондиціонер. Додатково підключено кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Пропонується простора квартира в ЖК Cardinal - ЖК преміум - класу.
В квартирі є все для комфортного життя.
Розташування в серці мегаполісу: поряд з "Палацом Україна", забезпечує легкий доступ до ключових обєктів міста.
- Закритий тихий двір з трирівневим підземним паркінгом, що гарантує безпеку та зручність.
- Сучасний ремонт та стильний дизайн для найвибагливіших клієнтів.
Інфраструктура:
Житловий комплекс "Кардинал" володіє власною інфраструктурою: магазини, ресторани та інші зручності прямо на території. Це ідеальне місце для вашого життя чи бізнесу.
Додатково:
Домашні улюбленці: Так, котик 😸, Так, середній песик(до 25 кг) 🐩. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Меблювання: З меблями
Квартира з авторським проектом, виконаний ремонт у світлих тонах з використанням високоякісних матеріалів. Функціональне планування включає кухню-вітальню, спальню, гардероб, санвузол з ванною та передпокій.
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. За бажанням клієнта готові доукомплектувати необхідними меблями.
Квартира здається в оренду.
ЖК "Кардинал" - це житловий фонд від 2011 року. У будинку встановлено генератор. На території ЖК працює консьєрж-сервіс 24/7, є охорона, підземний паркінг.
Будинок розташований в самому центрі ділової столиці, має зручну транспортну розвязку та розвинену інфраструктуру.
Комфортабельна простора квартира в ЖК Cardinal.
Вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 28а. Печерський р-н.
Вперше здається в оренду комфортабельна простора та по домашньому затишна квартира в ЖК Кардинал.
6/25 поверх. 62 кв.м. Двохстороння. Кухня вітальня 18 кв.м. та окрема спальня з двоспальним ліжком та зручним матрацом. Спальня має просторий балкон.
Авторський дизайн, якісні та функціональні меблі з натурального дерева та побутова техніка провідних виробників (кондиціонери, прально-сушильна машина, бойлер, посудомийка, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, витяжка, холодильник, телевізор).
Підігрів підлоги в ванній кімнаті. Фільтри води.
Сучасний житловий комплекс з закритою територією. Доступ по електронним картам. В будинку є генератор. Підземний паркінг.
Зручна локація. Багато смачних кафе та ресторанів, магазини. Все що потрібно є поруч. До ст.м. Палац Україна 7 хвилин пішки.
Ціна: 1300$ / місяць. Без комісійних.
0973754776 Ольга Дзюба
Квартира має дизайнерський ремонт з авторським проектом. Стильна та сучасна обробка, зручне та продумане планування.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
ЖК «Кардинал» - один з найпрестижніших ЖК Києва.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться магазини, кафе та транспортна розвязка.
Квартира має світле та затишне планування. Вона складається зі спальні, дитячої чи другої спальні з невеликим гардеробом, просторої кухні-вітальні площею 55 кв.м, двох санвузлів, вбиральні, комори для інвентарю.
У квартирі встановлено топові мульти-спліт системи кондиціонування Daikin, теплу підлогу Nexans, дизайнерські алюмінієві радіатори Global Італія з дистанційними системами контролю температури та потужну систему глибокого очищення знезалізнення та помякшення води Ecosoft.
Квартира здається з меблями.
ЖК Cardinal розташований на Печерську в історичному районі Києва.
Відмінна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися будь-якої точки столиці на авто чи метро. ЖК розташований за 7 хвилин ходьби від станції метро «Палац Україна».
Планування квартири роздільне. Є простора спальня площею 21 м², яку можна зонувати під кабінет або дитячу. Кухня-студіо площею 21 м² має обідню та вітальну зони. Також є окрема гардеробна кімната та санвузол. Квартира виконана за авторським проектом.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання: сучасні меблі, вбудована кухня, побутова техніка, пральна машина, кондиціонери, телевізор.
ЖК "Кардинал" - це житловий фонд від 2011 року, що розташований у самому серці Печерська. Будинок давно заселений, усі сусіди завершили ремонти, тому в оселі панує тиша та спокій. Є три сучасні ліфти. Закрита територія з охороною та підземним паркінгом.
Квартира має бездоганну інфраструктуру: метро, супермаркети, ресторани, школи, дитсадки - все поруч.
Квартира простора та світла. Є панорамні вікна з чудовим видом. Високі стелі - 3,10 м, що додає простору та світла.