Здається світла та затишна однокімнатна квартира в ЖК «Svitlo Park»
Нова квартира після євроремонту, повністю готова до заселення.
До метро Видубичі — 900 м.
Територія закрита, з охороною, є кафе, магазини, зони відпочинку.
Проживання без домашніх тварин.
ПЕРША СДАЧА
Пропонуємо до вашої уваги чудову 1-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом у ЖК «Світлопарк», площею 40 м², розташовану на 17-му поверсі будинку на перетині Голосіївського та Печерського районів.
Загальні характеристики:
• Площа: 40 м²
• Поверх: 17-й
• Будинок: сучасний ЖК «Світлопарк»
• Район: Голосіївський
Планування та облаштування:
• Просторий коридор з великим вбудованим шафою, що дозволяє зручно організувати зберігання речей.
• Кухня-гостинна з вбудованою побутовою технікою від кращих виробників, сучасною системою зберігання та зоною відпочинку з м’яким диваном.
• Санвузол обладнаний душовою кабіною, пральною та сушильною машинами.
• Гардеробна кімната, яка допоможе підтримувати порядок у квартирі.
• Затишна спальня для вашого відпочинку.
Особливості ремонту:
• Виконано дизайнерський ремонт з використанням якісних матеріалів та продуманих рішень.
Панорамний вид:
• З вікон відкривається вид у зелений двір, що створює атмосферу затишку та комфорту.
Ідеальний варіант для комфортного життя у сучасному комплексі в самому серці столиці!
Простора квартира з сучасним ремонтом. Санвузол роздільний.
Квартира здається з меблями.
Комісія становить 50%%. Домашні тварини не допускаються.
Новий житловий комплекс з закритою красивою територією під охороною.
Розвинена інфраструктура і транспортна розвязка.
Квартира з суміжним санвузлом. Ремонт виконаний за авторським проектом.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, включаючи пральну машину, варильну панель, мікрохвильову піч та холодильник.
ЖК Світло Парк - це житловий фонд, збудований після 2011 року. Комплекс має закриту територію з охороною, дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку, парковкою та зручним розташуванням з гарним транспортним сполученням. У комплексі є ліфт, кондиціонер, консьєрж та відеоспостереження.
Комплекс має розвинену інфраструктуру з супермаркетами, кафе, салонами краси та фітнес-залом. Поряд розташовані мальовничі парки та зелені зони.
Квартира має стильний дизайнерський інтерєр. Вона ідеально підійде для тих, хто цінує комфорт, безпеку та стильний інтерєр.
Квартира з авторським проектом має роздільне планування. У квартирі є кухня-вітальня, три окремі спальні, два санвузли, балкон. Є багато місця для зберігання речей. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою.
У квартирі встановлені лічильники, бойлер. Будинок має централізоване опалення. Ліфт працює навіть під час блекауту. Також під час блекауту працює водопостачання та опалення.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. У квартирі є телевізор, інтернет, холодильник, посудомийна і пральна машина, мікрохвильова піч, скляна варильна поверхня, витяжка та духова шафа, кондиціонери в кожній кімнаті.
Можливе укладання договору на ФОП або з юридичною особою. Квартира готова до заселення. Комісія агенції нерухомості CT-RIELT - 50%%.
Будинок розташований у закритому житловому комплексі, що охороняється. Є відеоспостереження, консьєрж, гостьовий паркінг та ліфт, включаючи вантажний.
ЖК "Світло Парк" знаходиться поряд з метро Видубичі (900 метрів).
Актуально! Можливі перегляди!
Пропонуємо в оренду квартиру на довготривалий термін. Квартира обладнана технікою та меблями. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм: @AnatoliyVash
Сдам квартиру ЖК Svitlo Park Киев, Столичное шоссе
Здам однокімнатну квартиру в Жк Світло Парк.
Квартира нова, перша здача після ремонту.
Метро Видубичі в пішій доступності. 10 хв пішки
Закрита територія з охороною і всім необхідним.
Без дітей та домашніх тварин.
Дзвоніть для перегляду
Оренда дизайнерської квартири 45м2 в житловому комплексі SvitloPark, Столичне шосе 5.
В квартирі виконаний сучасний дизайнерський ремонт, з використанням якісних матеріалів. Оснащена всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання.
Планування:
- кухня вітальня
- спальна кімната
- санвузол з ванною
Локація дуже зручна: лише 5 хвилин пішки до станції метро Видубичі, що забезпечує швидкий доступ до всіх районів міста, а до центру Києва та престижного району Печерськ всього 12 хвилин на авто.
Житловий комплекс славиться своєю інфраструктурою: поруч магазини, кафе, супермаркети.
Територія комплексу з ландшафтним дизайном, фонтанами, дитячими майданчиками, є підземний паркінг та генератори на ліфти, світло та опалення.
Зручне місце розташування. 10 хвилин пішки до супермаркету Сільпо та до метро/автостанції Видубичі.
До центру 15 хвилин на авто.
R R 1 0 8 5 5
Квартира з новим дизайнерським ремонтом. Планування - студія з суміжним санвузлом.
Централізоване опалення. Є ліфт.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є зручне двоспальне ліжко, варильна поверхня, мікрохвильова піч, холодильник, кондиціонер, пральна машина, електрочайник. Також є кабельне/супутникове ТБ, точка доступу WI-FI, душова кабіна та інші речі.
Квартира здається в довгострокову оренду. При заселенні додатково сплачується страховий внесок у розмірі місячної вартості (повертається при виселенні) і комісія 50%% вартості місячної оренди. Можливе миттєве заселення.
Квартира розташована у житловому фонді 80-90-х років. Є відеоспостереження, паркувальне місце та гостьовий паркінг.
Квартира розташована у Голосіївському районі з гарною інфраструктурою. Поруч знаходяться продуктові магазини, кавярні, аптеки, поштові відділення. Всього 100 метрів до берега Дніпра і набережної. Також недалеко розташовані музеї, арт-центри, ботанічний сад, парки та інші обєкти.
Квартира розрахована на перебування до 2-х осіб. Можна іноземцям та з дітьми. Домашні улюбленці не допускаються.
Актуально! Можливі перегляди!
Пропонуємо в оренду квартиру на довготривалий термін. Квартира обладнана технікою та меблями. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм: @AnatoliyVash
Квартира має новий авторський ремонт. У квартирі є дві окремі ванни.
ЖК повністю автономний. Працює ліфт. Є централізоване опалення.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Є зручне двоспальне ліжко, електроплита, духовка, мікрохвильова піч, кондиціонер, електрочайник, кабельне/супутникове телебачення, точка доступу WI-FI, пральна машина, холодильник, ванна/душова. У квартирі також є дуже багато місця для зберігання особистих речей.
Квартира здається в довгострокову оренду. При заселенні додатково сплачується страховий внесок у розмірі місячної вартості (повертається при виселенні) і комісія 50%% вартості місячної оренди. Можливе миттєве заселення.
ЖК Svitlo Park має закриту територію під охороною. Вхід здійснюється лише за магнітним ключем.
ЖК розташований неподалік Ботанічного саду. В пішій доступності знаходяться метро "Видубичі" та "Звіринецька", центр міста, берег Дніпра з набережною, Наводницький парк, Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України, Музей локальних конфліктів, Музей Становлення української нації, ZAVALNYI ART CENTER, Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара", Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, Мистецький арсенал, кінотеатр "Жовтень", Національний музей "Чорнобиль". Поруч є кавярні, магазини, поштові відділення, площадки для вигулу собак, ресторани, дитячі майданчики, спортивний майданчик.
Квартира з новим ремонтом. Є дуже багато місця для зберігання особистих речей.
ЖК повністю автономний. Є ліфти, вода, тепло.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: зручне двоспальне ліжко, електроплита, мікрохвильова піч, кондиціонер, електрочайник, пральна машина, холодильник, ванна/душова. Також є кабельне/супутникове ТБ, точка доступу WI-FI.
Квартира здається в довгострокову оренду. При заселенні додатково сплачується страховий внесок у розмірі місячної вартості (повертається при виселенні) і комісія 50%% вартості місячної оренди. Можливе миттєве заселення.
ЖК Svitlo Park має закриту територію під охороною, вхід лише за магнітним ключем.
Квартира розташована неподалік Ботанічного саду. Видубичі пішою ходою, бо до метро "Видубичі" 2 кілометри або 10 хвилин пішки. До метро "Звіринецька" 2,6 кілометра або 10 хвилин транспортом. Центр міста знаходиться на відстані 5,6 кілометра або 10 хвилин на авто. Поруч розташовані берег Дніпра і набережна (100 метрів), Наводницький парк (750 метрів або 11 хвилин пішки), Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України (1,8 кілометра або 4 хвилини на авто), Музей локальних конфліктів (1,7 кілометра або 28 хвилин пішки), Музей Становлення української нації (2 кілометри або 32 хвилини пішки), ZAVALNYI ART CENTER (2,1 кілометра або 4 хвилини на авто), Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» (2,2 кілометра або 4 хвилини на авто), Музей театрального, музичного та кіномистецтва України (2,5 кілометра або 5 хвилин на авто), Мистецький арсенал (2,5 кілометра або 5 хвилин на авто), кінотеатр «Жовтень» (1,1 кілометра або 15 хвилин пішки), Національний музей «Чорнобиль» (1,3 кілометра або 17 хвилин пішки). Також неподалік розташовані кавярні, магазини, поштові відділення, площадки для вигулу собак, ресторани, дитячі майданчики, спортивний майданчик.
Квартира має якісний ремонт з продуманим плануванням. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Житловий комплекс обладнаний генератором, що забезпечує світло в будинку під час відключень. Також працюють ліфт, водопостачання та опалення. Підключене резервне живлення.
Квартира повністю мебльована. У спальні є велика шафа-купе та зручне робоче місце. Кухня обладнана холодильником, плитою, духовою шафою, мікрохвильовою піччю та комфортним диваном. Санвузол має душову кабіну та багато місць для зберігання речей. Просторий коридор також обладнаний великою шафою. У квартирі є кондиціонер, пральна машина та посудомийна машина. Мультимедіа представлене Wi-Fi, телевізором, кабельним та цифровим ТБ.
Дозволено проживання з домашніми тваринами: котиком, маленьким собакою (до 10 кг) та середнім собакою (до 25 кг).
ЖК Свитлопарк має підземний та гостьовий паркінг. На території комплексу встановлено відеоспостереження та працюють консєрж та охорона.
Квартира світла та затишна. Ремонт виконано за авторським проектом.
Актуально! Можливі перегляди!
Пропонуємо в оренду квартиру на довготривалий термін. Квартира обладнана технікою та меблями. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм: @AnatoliyVash
Планування роздільне. У квартирі є кухня-вітальня, три окремі спальні, два санвузли, балкон і багато місця для зберігання. Квартира зроблена за авторським проектом.
У квартирі встановлені лічильники, бойлер. Опалення централізоване.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. У комплектацію входять телевізор, холодильник, посудомийна і пральна машина, мікрохвильова піч, скляна варильна поверхня, витяжка, духова шафа, кондиціонери в кожній кімнаті. Також є Wi-Fi та електрочайник.
Можливе укладання договору на ФОП або з юридичною особою. Квартира готова до заселення. Комісія агентства нерухомості CT-RIELT. - 50%%.
Будинок розташований у закритому охороняємому житловому комплексі. У ЖК є консьєрж і ліфт.
Квартира знаходиться поряд з метро Видубичі (900 метрів).
У кожній кімнаті встановлені кондиціонери. У квартирі є ванна та душова кабіна. На кухні є меблі.
Квартира має сумісне планування з прохідними кімнатами. У квартирі є кухня-вітальня, спальня, дитяча кімната, санвузол з ванною, просторий коридор з вбудованою шафою та гардеробна кімната. Ремонт виконаний за авторським проектом.
У квартирі встановлені лічильники на споживання ресурсів. Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою від світових виробників. У квартирі є телевізор, пральна машина, посудомийна машина, вбудований холодильник та морозильна камера, духова шафа, мікрохвильовка, електрична плита і два кондиціонери.
Перша здача квартири в оренду.
ЖК Svitlo Park - новий сучасний комплекс поряд з Печерськом. Територія комплексу доглянута, з охороною 24/7 та доступом по картках. Є внутрішні кафе, аптеки, магазини, ресторан, спортивний клуб, дитячі садки, державна школа, зона для відпочинку з дітьми, прогулянкові зони та багато дитячих та спортивних майданчиків.
ЖК Svitlo Park розташований за 10 хвилин пішки від станції метро "Видубичі" та за 8 хвилин на автомобілі від станції метро "Печерська".
З вікон квартири відкривається вид на зелений двір. У квартирі є швидкісний інтернет, кабельне, цифрове та супутникове ТБ, Wi-Fi.