Здається в оренду 1-кімнатна квартира в елітному житловому комплексі "Французький квартал 1", м.Либідська
Ідеально підійде як для однієї людини, так і для пари.
Код квартири #27191243
Адреса: м. Київ, вул. Тютюнника, 53 (4-та черга)
Планування та зручності:
Загальна площа — комфортне планування: кухня-студія, окрема спальня;
Санвузол суміщений, облаштований душовою кабіною, встановлено бойлер для гарячої води;
Гардеробна кімната — для зручного зберігання речей;
Балкон відкритий — не засклений, з видом на внутрішній двір.
️Оснащення:
Квартира повністю умебльована сучасними меблями — нічого не потрібно докуповувати;
Оснащена всією необхідною побутовою технікою: холодильник, пральна машина, посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, кондиціонер;
Встановлено бойлер — гаряча вода є завжди;
Проведений інтернет, є кабельне телебачення (за потреби).
Інфраструктура та розташування:
Закрита, доглянута територія ЖК, що охороняється, з відеоспостереженням;
На території — затишні двори, дитячі майданчики, кафе, магазини, аптеки, фітнес-клуби;
Відмінна транспортна розв’язка — до метро Либідська та Палац "Україна" — всього 7 хвилин пішки;
Поруч — ТРЦ Ocean Plaza, Новус, відділення банків, салони краси, парки для прогулянок.
Додаткові умови:
- Можна з домашніми тваринами (за погодженням);
- Довгостроковий термін оренди (від 6 місяців);
- Комунальні послуги оплачуються окремо (по лічильниках).
Ця квартира створена для тих, хто цінує якість, комфорт і зручне розташування.
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд — вільна та готова до заселення!
Квартира виконана в якісному класичному стилі. Вона має 2 окремі кімнати, велику кухню-вітальню, гардеробну, 2 санвузли, 2 балкони. Планування роздільне. Євроремонт.
Установлені лічильники на опалення, водопостачання та електропостачання. Тепла підлога в кухні, коридорі та санвузлах. Система опалення централізована. Автономність при блекауті: працює водопостачання, опалення, інтернет та ліфт.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Доступні посудомийна машина, 3 кондиціонери, 3 телевізори, пральна машина автомат, бойлер, мікрохвильова піч. Також є пилосос, варильна панель, духова шафа, електрочайник, плита, холодильник.
Домашні улюбленці не дозволені.
ЖК Французький квартал - житловий фонд від 2011 р. Закрита територія з підземним паркінгом. Наявні консьєрж, ліфт, грузовий ліфт, пожежна сигналізація, відеоспостереження.
Квартира розташована поруч з ТРЦ Ocean Plaza, супермаркетами, кавярнями, салонами краси, ресторанами, метро Либідська та Палацом України. До цих обєктів можна дійти пішки за 10 хвилин.
Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира має роздільне планування з вбудованою кухнею, великою гардеробною, зручною вбиральнею та балконом. У квартирі виконано авторський проект ремонту.
Квартира обладнана власною котельнею.
У квартирі є двоспальне ліжко, диван (розкладається), смарт телевізори, мікрохвильовка, чайник, варильна поверхня, духова шафа, холодильник, посудомийка, великий бойлер, пральна машинка, пилотяг, праска та прасувальна дошка, електро рушникосушарка, відеодомофон, wifi роутер, кондиціонер і тепла підлога.
Квартира здається в довгострокову оренду.
ЖК Французький Квартал - житловий фонд від 2011 року, територія якого закрита для сторонніх та цілодобово охороняється. На території є наземний та підземний паркінг.
Поруч з комплексом розташована вся необхідна інфраструктура, включаючи супермаркет Сільпо, відділення Нової Пошти, бутіки, аптеки, кавярні, спортивний клуб, приватний дитячий садок, приватну лікарню та парк.
Квартира з роздільним плануванням. Зроблений хороший євроремонт. Є дві окремі спальні та велика кухня-вітальня площею 50 кв.м.
У квартирі встановлено автономне опалення, тепловий та інші лічильники. Є бойлер.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Встановлена вбудована кухня з посудомийною машиною, холодильником та мікрохвильовою піччю. Також є кондиціонери, пральна машина, плита, духовка, праска, пилосос, телевізор.
Прямий договір від власника. Комісія відсутня.
Квартира розташована в сучасному ЖК Французький квартал. У комплексі є своя парковка, закритий безпечний двір з охороною.
ЖК має розвинену інфраструктуру. Поруч розташовані ТРЦ Ocean Plaza, Ашан, кафе, ресторани.
Вікна квартири виходять на прекрасний внутрішній двір. Є гардероб. Квартира обладнана Wi-Fi, кабельним та цифровим телебаченням.
Квартира з комфортним ремонтом, виконаним за авторським проектом. Планування включає кухню-вітальню, дві окремі спальні, санвузол з душем і ванною, гардероб та балкон.
Тепла підлога в коридорі, санвузлі, гардеробі та на балконі. Є генератор, який забезпечує роботу ліфтів, опалення та водопостачання.
Квартира повністю готова до заїзду. Вона оснащена всією необхідною технікою: посудомийною машиною, пральною машиною, сушаркою, пилососом, праскою, кондиціонерами, мікрохвильовою піччю та духовою шафою. Власник до тижня часу поставить розкладний диван у вітальню і телевізор, у спальню теж за потреби.
Квартира раніше в оренду не здавалась. Проживали зовсім недовго власники. Тварин потрібно обговорювати індивідуально.
ЖК Французький квартал - преміальний комплекс з закритою територією, яка цілодобово охороняється. Також є підземний паркінг. Інфраструктура ЖК включає дитячий майданчик, зону променад, спортивні майданчики, магазини, кафе, ресторани та салони краси.
ЖК розташований у престижній та комфортній частині Печерського району, поблизу основних артерій міста - вулиці Велика Васильківська, бульвару Дружби Народів та станцій метро Палац Україна та Либідська. Всього за 7 хвилин ходьби від ЖК можна дістатися до станції метро "Либідська". Також неподалік розташовані парки та зелені зони. У пішій доступності є супермаркети, кафе, школи, дитячі садки та фітнес-клуби. Поблизу знаходиться Ocean Plaza, вулиці Предславинська та Саперне поле, житлові комплекси Бульвар Фонтанів та Central Park.
Квартира з відео оглядом.
Квартира має функціональне планування з роздільними кімнатами. У квартирі є дві спальні (одна з них має гардеробну), кухня, два санвузли (душ та ванна), засклена лоджія. Квартира оформлена в сучасному стилі з використанням високоякісних матеріалів та авторського дизайну. Ремонт виконаний за авторським проектом.
У кожній кімнаті встановлено теплі підлоги, кондиціонери. Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід та центральну каналізацію. Підключено резервне живлення, працює ліфт, інтернет та водопостачання навіть під час блекауту.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. У кухні є посуд, келихи, столові прибори, комплект каструль та гриль. У квартирі також є постільна білизна, комплекти рушників та пледів. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, пральну машину, посудомийну машину, фен, плиту, варильну панель, духовку, мікрохвильову піч, пилосос та праску. У квартирі встановлено телевізор, є Wi-Fi та швидкісний інтернет.
Дозволено проживання з дітьми та іноземцями. Можна тримати маленького песика вагою до 10 кг.
ЖК "Французький квартал" - комплекс преміум-рівня з великою закритою територією, яка охороняється. На території є зелена зона. Концепція "двір без машин" гарантує безпеку. Переміщення транспорту здійснюється по підземному паркінгу.
Добре розвинена транспортна розвязка. Все необхідне в пішій доступності.
У кожній кімнаті встановлено паркет. Квартира має велику кількість місць для зберігання речей. Встановлено сигналізацію та пожежну сигналізацію. Є консьєрж, відеоспостереження та панорамні вікна.