Сучасна, зручна, функціональна 2- во кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом Вікторії Альохіної, 2 окремі кімнати, шумоізоляція квартири, техніка провідних виробників Bosh,miele, Hitachi, кондиціонери Daikin, меблі Італія, паркет, тепла підлога, велика гардеробна, меблі масив дерево, охорона. Акустична система розведена по квартирі, сигналізація. Поруч парк, вікна у двір. Найкраща пропозиція в будинку!
✨ Пропонується на продаж елегантна 3-кімнатна квартира, вул. Паньківська, 27/78!
Площа 96/53,6/12,4
9 поверх / 11-14 поверхового будинку
✨ПЛАНУВАННЯ:
вітальня - студія 38 м2, з великим електричним каміном
спальня 15 м2 з невеликим гардеробом 3 м2
спальня 17 м2 з електричним каміном
2 санвузла (6,5 м2 з ванною та душовою кабіною та 3 м2 з пральною та сушильною машинами)
хол 17 м2 з великою вбудованою шафою.
Це простора, затишна квартира з дизайнерським ремонтом у гармонійному поєднанні класики та сучасності. Ідеальне планування, що забезпечує максимальний комфорт для проживання.
Квартира розташована в престижному районі, з вікон відкривається вид на тиху вулицю Паньківську, а дитяча кімната виходить у двір, що гарантує тишу та безпеку. В інтер’єрі використані якісні матеріали, натуральне дерево, мармур і сучасні технології, що роблять оселю стильною та функціональною.
Простора вітальня з великими вікнами наповнена світлом, створюючи атмосферу легкості та затишку. Кухня обладнана сучасною технікою та ергономічно спланована для зручності. Спальні кімнати – це місце для відпочинку, де панує спокій і гармонія.
Мебльована та укомплектована технікою: 3 ТВ, 3 кондиціонери, ще 2 каміни електричні в кожній спальні для додаткового затишку та обігріву в міжсезоння;
паркетна дошка дубова, електричний підігрів підлоги в усіх зонах плитки , кухня фасад вільха з вітрини меблевоі виставки Ехро mebli , люстри богемський кришталь, техніка дизайнерська серія Ora Ito від Genje, посудомийка Electrolux, фільтр для води зворотній осмос, (завжди є запас питної води 7л) .
Меблі і техніка - за домовленістю!
Будинок бізнес-класу (2005 р.) – якісна цегляна новобудова в історичному центрі столиці. Оснащений генератором для насоса водопостачання, що гарантує стабільний комфорт у будь-яких умовах. Територія продумана до дрібниць:
✔ Закрита парковка зі шлагбаумом для мешканців
✔ Підсвітка вуличних сходів із паркінгу
✔ Безпека та престижне сусідство
Паньківщина – серце історичного Києва, де жили видатні діячі політики, культури та науки. Локація поєднує тишу та розвинену інфраструктуру:
✅ Національна Опера, Оперета, НСК “Олімпійський” – 12 хвилин пішки
✅ 4 станції метро поруч: Університет, Олімпійська, Вокзальна, Площа Українських Героїв
✅ Найкращі школи з поглибленим вивченням іноземних мов – №112 та №92
✅ Дитячі садки, зокрема логопедичний
✅ Університети – Шевченка, Харчових технологій та інші
Ця квартира – ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, комфорт та статусне розташування.
Простора 1-кімнатна студія в центрі Києва
вул. Паньківська, 27/78
11/14 поверх Голосіївський район
Залишаються всі меблі та техніка
Панорамний вид на місто
Планування та характеристики:
Загальна площа — 50 кв. м
Житлова — 24,5 кв. м
Кухня — 12 кв. м
Формат — сучасна студія
Стелі — 2.7 м
Вхідні двері — дорога броньована, італійська фірма
Обладнання та зручності:
Квартира повністю укомплектована побутовою технікою:
Холодильник,Мікрохвильова піч,Посудомийна машина,Електроплита, духова шафа, витяжка,Пральна машина,Бойлер на 50 літрів.
Стан квартири — житловий, чисто, затишно.
Про будинок:
Монолітно-каркасний, 2005 року будівництва
Перші два поверхи — нежитлові (офіси/комерція)
Багаторівневий паркінг у дворі
Підвищена безпека:
Кодовий замок, Домофон, Консьєрж на вході
Розташування — центральна частина міста:
Голосіївський район, Паньківщина — престижна, тиха локація
На розі вул. Жилянської та Паньківської
15 хв пішки до метро "Університет"
Поруч:
Ботанічний сад ім. Фоміна, Парк Тараса Шевченка, Спецшкола №165 з поглибленим вивченням мов, Бізнес-центри, банки, супермаркети, кафе, та все що потребується для життя.
Деталі:
Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 1 кімната. Планування кімнат Студія. В квартирі є Телевізор, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Кондиціонер, Лічильники, Душова кабіна, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - Євроремонт. Терміново, Прямий продаж, Вільна, Ексклюзивний договір. Працює без світла - вода.
Комісія за послуги 3 %
Дворівнева 4к Паньківська 27/78
2005 року монолітно-каркасний з цеглою
111/70/11
Гарний стан, продаж з меблями
На першому рівні: прихожа, кухня-вітальня, балкон, гостьовий с/в і гардеробна
На другому рівні: три окремі спальні, великий с/в і маленький балкон
Висота 2,70 метри
Відеонагляд, консьєрж, багаторівневий паркінг, закрита територія,
Поруч Ботанічний сад ім. Фоміна, парк Тараса Шевченка, спецшкола №165 з поглибленим вивченням мов, бізнес-центри, банки, супермаркети, кафе та інші обєкти інфраструктури.
15 хвилин пішки до метро "Університет
СУПЕРЛОКАЦИЯ! Продам отличную 1к кв. ул. Паньковская, 27/78, пересечение с Жилянской в 10 мин ходьбы от м Университет!
Общая площадь 50 кв.м., 11/24эт кирпичного дома, спецпроект 2005г. Спальня просторная и светлая, с двумя окнами и шикарным видом на ул. Жилянская. Кухня - гостиная студио с выходом на большой застеклённый балкон. Просторный совместый санузел с душевой кабиной, гардеробная. Продаётся со всей мебелью и техникой ведущих производителей. Шкаф - купе на всю стену, двухспальная кровать, встроенная кухня. Бронедверь. Чистый подьезд, порядочные соседи. В доме консьерж, подземный паркинг.
Квартира находится в центре Киева и является чудесным предложением для желающих насладиться всеми преимуществами городской жизни, как близость к различным культурным, развлекательным и торговым центрам. В пешей доступности находятся кафе, рестораны, магазины, аптеки, банки и много др. В 5 мин ходьбы шикарный Ботанический сад для отдыха и занятий спортом. Поблизости ст. м. Майдан Незалежности /Льва Толстого/ Олимпийская/ Палац Украина/ Университет /Вокзальная. Саксаганского, Жилянская, Антоновича, Владимирская, Большая Васильковская, Льва Толстого, бульвар Шевченка. Высокое качество и удобство проживания делают её одним из лучших вариантов на рынке недвижимости. Идеально как для себя так и под аренду!
ВОЗМОЖНА ПРОДАЖА ПАРКОМЕСТА в подземном паркинге.
Документам более 3 лет, один собственник, продажа без доверенности, прописанных нет, прямая продажа.
119000 у.е. Комиссия риелтора 2.5%.
Показ в удобное Вам время. Звоните или пишите в вайбер, есть ВИДЕО.
🔑 Простора квартира в центрі Голосіївського району, вул. Паньківська, 27/78
Пропонується квартира від власника на 11 поверсі з панорамним видом та заскленим балконом. Будинок з консьєржем та великим закритим двором, де передбачено безкоштовне паркування. Встановлений лічильник тепла з можливістю відключення опалення під час від’їзду.
🏠 Переваги квартири:
Стильні італійські двері та замки
Повністю укомплектована меблями та технікою
Плазма LG, посудомийна машина, пральна машина Gorenje, бойлер, роутер, холодильник Gorenje
Окрема гардеробна кімната
🚗 Паркінг:
У продажу також паркомісце 16,6 м² – просторе та зручне.
Вартість: 22 000 $.
Квартира у відмінному стані, готова до заселення.
Квартира-студія з роздільним плануванням. Євроремонт у класичному стилі з елементами сучасності. Планування включає вітальню-студію 38 кв.м. з великим електричним каміном, дві спальні 17 кв.м. та 15 кв.м. з невеликим гардеробом 3 кв.м., хол 17 кв.м. з великою вбудованою шафою, лоджію з теплою підлогою 3 кв.м. та 2 санвузли (6,5 кв.м. з ванною та душовою кабіною та 3 кв.м. з пральною та сушильною машинами Bosch).
Є генератор та насос для води. Опалення централізоване. Встановлено електричний підігрів підлоги в усіх зонах з плиткою.
У квартирі є дубова паркетна дошка, кухня з фасадом вільха з вітрини меблевої виставки Ехро mebli, люстри з богемського кришталю, дизайнерська техніка серії Ora Ito від Gorenje, посудомийка Electrolux, фільтр для води зворотній осмос (завжди є запас питної води 7л). Також встановлено 3 ТВ, 3 кондиціонери та ще 2 електричні каміни в кожній спальні.
Можливо для себе або для арендного бізнесу. Документам більше 3 років.
Квартира розташована в новобудові бізнес-класу 2005 року. Будинок теплий, лицьовий, з цегляною кладкою. Є підземний паркінг, ліфт та вантажний ліфт. У будинку є консьєрж, підсвітка вуличних сходів з паркінгу, шлагбаум для закритої парковки біля будинку.
Квартира розташована в історичному центрі Києва на Паньківщині, де жили відомі діячі політики, історії, культури та професура університетів. Поруч знаходиться центральний Ботанічний сад, парк Шевченка, будинок Грушевського, Національна Опера, Оперета, НСК Олімпійський (12 хв пішки). Також поруч знаходяться 4 станції метро (Університет, Олімпійська, Вокзальна та Площа Українських Героїв), кращі школи з поглибленим вивченням іноземних мов (#112 та #92), дитячі садки (в тому числі логопедичний), університет Шевченка, університет харчових технологій, музичне училище ім. Глієра, ПриватБанк, клініка Адоніс, найкращі ресторани, бари, кавярні та магазини міста. Щосуботи Панківська перекривається для проведення сільськогосподарського ярмарку.
Квартира спокійна, затишна, простора та розумно розпланована. Вікна виходять на тиху Паньківську та дитячу площадку у двір. Є якісний інтернет та інтернет-телебачення від провайдера Коло ТБ.