Здана і заселена новобудова!
Продаж 3 кім квартири
Площею 89 кв.м
Квартира дворівнева.
м.Стрий вул Басараб
Поверх 8/8 ц
Житлова 49 кв.м
Кухня 13 кв.м
Перший поверх-кімната,кухня, санвузол, балкон.
Другий -дві спальні, санвузол,хол.
В квартирі розведена електропроводка,вся каналізація, залиті стяжки.
Двохфункційний котел,панорамні вікна на першому поверсі,
мансардні вікна в кімнатах.
З кухні і кімнати балкон.
Є кладовка,підвал.
Район просто супер
Тел 067-6037832 Оксана
Ключі на руках, огляд в зручний для Вас час !
Ціна 58000 євро
Санвузол суміжний.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. У будинку є ліфт та власний дитячий майданчик. Є підземний паркінг та парковка біля будинку.
Неподалік розташований супермаркет АТБ, школа номер 10 та велика кількість магазинчиків.
Квартира з роздільним плануванням та ремонтом після будівельників.
Встановлено двоконтурний котел та радіатори, проведено електрику.
У будинку є ліфт, власний дитячий майданчик, підземний паркінг та парковка біля будинку.
Неподалік розташовані супермаркет АТБ, школа №10 та велика кількість магазинчиків.
Квартира світла та простора, вікна виходять на дві сторони будинку.
Квартира має 2 рівні. Перший поверх площею 90.7 м² включає кухню площею 12.7 м². Другий поверх площею 80 м² має вільне планування. Санвузол роздільний. Квартира після будівельників, без меблювання.
Опалення індивідуальне газове, встановлено котел.
Можливе розтермінування або торг потенційному покупцю.
Квартира розташована в новобудові, побудованій після 2021 року. Будинок має сучасний підїзд та охайну територію.
Квартира має панорамні вікна, що робить її дуже світлою та відкриває приємний вид на місто.
Квартира має сучасне та зручне планування з просторою кухнею, окремими кімнатами та роздільним санвузлом. Також є просторий балкон та ніша для гардеробу поруч спальні розміром 190х250. Стіни поштукатурені, залиті всі чистові стяжки, крім санвузла. Встановлені великоформатні панорамні вікна з чудовою шумоізоляцією. Ремонт під чистову обробку.
Квартира має індивідуальне газове опалення з імпортним електричним котлом та водяними радіаторами. Встановлена чорнова сантехніка.
Квартира продається.
Будинок зданий в експлуатацію в 2019 р. та повністю заселений. Створено ОСББ. У під’їзді та дворі встановлені камери відеоспостереження, цілодобова охорона території. Є підземний паркінг під будинком та зона вільного паркування навколо будинку. У дворі будинку встановлений сучасний дитячий майданчик, також є простора альтанка з зоною барбекю.
Будинок розташований в центрі міста Стрий. В радіусі 100-1000 метрів ви знайдете зупинку міського транспорту, різні супермаркети та магазини, ресторани, парк, дитячі навчальні заклади та все інше необхідне для комфортного проживання.
Світла та простора квартира з чудовим видом на місто, вікна на захід надають можливість милуватись заходом сонця кожен день.
Сучасне планування з роздільним санвузлом. Квартира має два великих балкони. Залиті чистові стяжки.
Всі комунікації присутні. Індивідуальне газове опалення.
Пропозиція щодо продажу квартири. Огляд можливий за попередньою домовленістю.
ЖК "Панська вертикаль" - новобудова з просторим та охайним підїздом. У будинку є відеонагляд, охорона, ліфт та домофон. Внутрішній двір закритого типу з дитячим майданчиком та підземним паркінгом.
Квартира має гарну панораму на м. Стрий.
Простора квартира з роздільним плануванням.
Квартира має роздільне планування на дві сторони будинку. Світла сонячна спальня з балконом орієнтована на південно-західну сторону, а кухня та ще одна кімната з великим панорамним вікном - на північно-східну. У квартирі є просторий коридор з нішею для прихожої та два просторі санвузли, один з яких можна переобладнати в гардероб або обладнати два повноцінні санвузли. Квартира під чистову обробку. Загальна житлова площа становить 35.8 кв.м., кухня - 15.1 кв.м.
Опалення індивідуальне газове з двоконтурним котлом. Присутні всі комунікації та лічильники обліку.
Новобудова 2020 року. Будинок зданий в експлуатацію та заселений. Двір закритого типу, озеленений, встановлений дитячий майданчик. Є підземний паркінг з можливістю придбання місця для одного або двох авто за додаткову плату.
Будинок розташований в центральній частині міста. У пішій доступності є все необхідне для життя. Поблизу знаходиться Розважальний центр WonderLand з рестораном, терасою та дитячим ігровим центром.
Квартира світла, простора з добрим плануванням.
Квартира має сучасне та зручне планування з роздільними кімнатами. Є два санвузли та місце під гардероб. Панорамні вікна з неймовірним видом на місто та гори Карпати. Простора кухня площею 15.5 кв.м.
Новобудова здана в експлуатацію у 2020 році та повністю заселена. Створено ОСББ. У підїзді встановлені камери спостереження. Закрита територія для дітей з майданчиком та зоною відпочинку.
Квартира з роздільним плануванням на дві сторони будинку. Є велика сонячна спальня на південно-західну сторону з балконом та чудовим видом на місто і Карпати. Кухня та ще одна кімната також мають балкон. Просторий коридор з нішею для прихожої. Великий роздільний санвузол, який можливо обєднати або використати одне з приміщень для гардеробу. Або ж обладнати два повноцінні санвузли. Квартира після будівельників.
Опалення індивідуальне (двоконтурний газовий котел). Комунікації та лічильники обліку всі присутні.
Квартира продається без меблювання.
Квартира розташована в новобудові 2018 року. Будинок зданий в експлуатацію та заселений. Двір закритого типу, озеленений, встановлений дитячий майданчик. Є підземний паркінг, в якому є можливість придбати місце для вашого одного чи навіть двох авто за додаткову плату.
Квартира розташована в популярному та розвиненому районі міста Стрий. Все необхідне для життя в пішій доступності.
3 кімнати
без ремонту
91.4 / - / 16.8 м²
цегляна
поверх 7 з 9
2.1 млн грн
30 374 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-кімн квартира ЧЕСЬКОГО проєкту ПІД РЕМОНТ!!! Вул. 50ти річчя Упа
Квартира має добре планування з трьома окремими кімнатами, двома балконами, кладовою на балконі та гардеробною біля спальні. Санвузол роздільний. Вікна на дві сторони будинку. Квартира під чистову обробку. Замінено сантехнічні вузли та виконано певний ряд демонтажних робіт. Залито стяжку у кухні та коридорі.
У квартирі всі комунікації присутні. Встановлено індивідуальне опалення з двоконтурним газовим котлом та підігрівом підлоги.
Працюємо з купівлею нерухомості також по безготівковому перерахунку, з бюджетними коштами, програмами кредитування в тому числі єОселя, з житловими сертифікатами за знищене житло, виплатами та компенсаціями військовим за державними програмами.
Квартира розташована в цегляному будинку чеського проекту. Підїзд охайний. Є затишний внутрішній двір.
Квартира знаходиться в добре розвиненій інфраструктурі. Поруч багато магазинів, супермаркет, аптеки, базарчик, зупинка громадського транспорту.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Стан ремонту - під чистову обробку, що дозволяє зробити інтерєр у своєму стилі.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Встановлені металопластикові вікна. Підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Квартира розташована в історичному центрі Стрия, що забезпечує пішу доступність до кавярень, банків, аптек та зупинок громадського транспорту.
Квартира має великі просторі кімнати та правильну логіку простору.
2 кімнати
без ремонту
76.2 / - / 8.7 м²
цегляна
поверх 2 з 2
1 млн грн
18 505 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Двокімнатна квартира особнякового типу з окремим подвірям...
Квартира особнякового типу (по факту 1/2 будинку) з вільним плануванням, що потребує капітального ремонту. Є можливість подвоєння площі за рахунок мансардного поверху.
Є можливість облаштування власного подвіря та окремого заїзду.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Квартира потребує ремонту. Є можливість надбудови другого поверху площею 80 кв.м.
У квартирі індивідуальне пічне опалення. Всі комунікації підключені. Є газ, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів.
Можливий обмін з доплатою або авто. Власник розгляне різні пропозиції.
Квартира розташована в середині будинку з широкими польськими стінами до 1 метра. Будинок має вхід і вікна, що виходять на Майдан Ринок. Квартира не кутова.
Квартира розташована в дуже прохідному людному місці біля ПриватБанку. Поряд багато мережевих магазинів. Є підвищений трафік людей. Район є торгово-спальним.
Квартира тепла. Є можливість використання надбудови в комерційних цілях (салон краси, офіс, стоматологія, агентство, адвокат, юрист, архів, ремонт побутової техніки, пошиття одягу та багато іншого).
Квартира має роздільне планування з 4 роздільними кімнатами. Санвузол також роздільний. Стан квартири під ремонт.
Квартира підключена до центрального опалення.
Перегляд за домовленістю.
Квартира розташована в панельному будинку. У будинку є ліфт.
Усе необхідне знаходиться поруч: транспорт, магазини, аптеки, школа/садок.
Квартира має підвал, зручний для зберігання речей. Перший поверх зручний для сімей з колясками та велосипедами. Ліфт полегшує занесення габаритних речей.
4 кімнати
без ремонту
77.5 / - / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 9
2.1 млн грн
31 097 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ ПРОСТОЇ 3-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ (чешка)
м. Стрий, вул. Коссака
Квартира чеського планування з роздільним санвузлом. Є квадратний коридор. Квартира під ремонт.
У квартирі встановлено власне опалення з двоконтурним котлом. Вікна замінені на енергозберігаючі металопластикові.
Квартира не мебльована.
Будинок чеського типу.
Є зручна транспортна розвязка з зупинкою громадського транспорту поруч. Розвинена інфраструктура з магазинами, супермаркетами, школою, садочком та дитячим майданчиком.
Квартира має два балкони.
Квартира дворівнева. Вхід з загального балкону. Стан після будівельників.
Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Є парковка для автомобілів.
Гарний район. Поруч школа і супермаркет АТБ.
Квартира особнякового типу в новобудові. Планування включає цокольний поверх площею 28 кв.м з приміщенням 18.6 кв.м (передбачалась кухня) та санвузлом 5.8 кв.м висотою 2.60 м. На першому поверсі розташований коридор площею 16.5 кв.м зі сходовою. На другому поверсі є дві кімнати площею 16.8 та 18.6 кв.м, санвузол 3.2 кв.м з висотою приміщень 2.80 м та балкон площею 8 кв.м. Також присутнє горище орієнтовно 30 кв.м. Стіни з цегли, перекриття між поверхами залізобетонні. Квартира має добротний фундамент, дах накритий металочерепицею. Встановлено ламіновані під деревину з обох сторін металопластикові вікна. Зроблено штукатурку всіх стін, залито бетонні сходи, встанновлено електропроводку та радіатори опалення, виконано сантехнічні роботи. Ремонт під чистову обробку.
Квартира має електроенергію, водопостачання та водовідведення.
Продаж.
Квартира розташована в центрі міста Стрия у дворі, віддалено від проїжджої частини.
Квартира розташована в центрі міста.
Квартира має цоколь, горище та балкон.
Квартира має багаторівневе планування. Ремонт після будівельників.
Будинок обладнано електроосвітленням та індивідуальним опаленням. Центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Будинок трьохквартирний, з комерцією на нижніх поверхах. Має великий внутрішній двір з місцем для відпочинку та автомобіля. Матеріал стін - шлакоблок, перекриття - дерево. Висота приміщень 3.04 м.
Поблизу розташована зупинка громадського транспорту, продуктові магазини, супермаркети, аптеки, школа, дитячий садочок.
Ексклюзивна квартира з відкритим балконом площею 0.8 кв.м. Житлова площа становить 129.2 кв.м., площа кухні-їдальні - 43.8 кв.м. Квартира не кутова.
3 кімнати
без ремонту
173 / - / 43.8 м²
блочна
поверх 3 з 4
2.6 млн грн
18 463 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЗНИЖЕНА ЦІНА/ПРОДАЖ 3 кімнатна квартира в центрі міста в будинку
Квартира з окремим входом та частково завершеним ремонтом. Планування роздільне. На першому поверсі розташовані гостьова, кухня, їдальня та санвузол. Другий поверх включає дві житлові кімнати, санвузол та лоджію.
У квартирі встановлено індивідуальне опалення (плитка). Санвузол суміжний. Є каналізація септик.
Квартира не мебльована.
Є гостьовий паркінг.
До квартири веде асфальтована дорога.
Квартира має балкон та лоджію. Підігрів підлоги.
Квартира має світле та просторе роздільне планування з двома балконами. У квартирі є велика сонячна спальня з видом на місто та Карпати, кухня, ще одна кімната, просторий коридор з нішею для прихожої та великий роздільний санвузол. Санвузол можливо обєднати, використати одне з приміщень під гардероб або обладнати два повноцінні санвузли. Кімнати мають загальну житлову площу 33 кв.м., кухня - 13 кв.м. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням (двоконтурний газовий котел). У квартирі встановлені всі лічильники обліку комунікацій.
Можливе придбання місця в підземному паркінгу за додаткову плату.
ЖК "Львівський Квартал" зведений у 2018 році та зданий в експлуатацію. Будинок заселений. Двір закритого типу, озеленений, з дитячим майданчиком.
Квартира розташована в популярному та розвиненому районі міста Стрий. Вся інфраструктура знаходиться в пішій доступності.
Квартира має хороше планування на дві сторони будинку.
Квартира дворівнева на двох сусідів. Перекриття між поверхами деревяне. Залиті стяжки, поштукатурені стіни. Є два балкони.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Комунікації центральні: каналізація, водопровід, електрика, газ.
Пропозиція від забудовника без комісії.
Квартира розташована у житловому фонді 2011-2020-х років. Санвузол роздільний.
Квартира простора з хорошим плануванням. Є велика кухня площею 13,4 кв.м., санвузол - 4,2 кв.м., житлова кімната - 15,4 кв.м., коридор - 8,6 кв.м. Є балкон. У квартирі виконаний ремонт під чистову обробку: розведення електрики, слаботочки та інтернет-кабелю, встановлена сантехніка, стяжка та шпаклівка стін. Виконаний проект кухні, вітальні та коридору.
Опалення індивідуальне газове з двоконтурним котлом, батареями та теплою підлогою по всій квартирі. Сантехніка встановлена з інсталяцією та всіма виводами. Є центральна каналізація, водопровід, електрика та газ.
Квартира не мебльована.
Будинок цегляний, індивідуального проекту будівництва, на високому фундаменті 2018 року побудови. Двір закритого типу з відпочинковою зоною. Є стоянка біля будинку та підземний паркінг, в якому можна придбати місце для авто. Будинок, підїзд та двір у відмінному та доглянутому стані. Присутнє відеоспостереження. Хороші сусіди. Є ліфт.
Будинок розташований у спальному районі міста з розвиненою інфраструктурою. Є асфальтована дорога.
Квартира світла з панорамними вікнами та чудовим видом на місто.
Квартира має сучасне та зручне планування з просторою кухнею, окремими кімнатами, гардеробною кімнатою та просторим балконом. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Встановлено індивідуальне газове опалення з двофункційним котлом. Наявні центральні каналізація, водопровід, електрика та газ.
Квартира не мебльована.
Будинок зданий в експлуатацію в 2015 році. Створено ОСББ, в підїзді та дворі встановлені камери відеоспостереження. Є паркінг під будинком та зона вільного паркування навколо будинку.
Будинок розташований в самому центрі міста Стрий. В радіусі 100-1000 метрів знаходяться зупинка міського транспорту, супермаркети, магазини, ресторани, парк, дитячі навчальні заклади та все інше необхідне для комфортного проживання.
2 кімнати
без ремонту
69.1 / - / 10.6 м²
цегляна
поверх 5 з 5
2.8 млн грн
32 416 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3 ох кімнатноі квартири в центрі м. Стрия 1 поверх ЖК Автрійський
Квартира під ремонт у житловому стані. Є два окремі входи, що дозволяє продаж окремими частками: однокімнатну і двокімнатну. Можливе перепланування в дві квартири або купівля окремо однієї з частин. Кімнати просторі, сонячні, стелі високі. Санвузол роздільний.
Система опалення індивідуальне газове. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Встановлені нові діючі пєци.
Можливий продаж окремими частками.
Квартира розташована в польсько-австрійському будинку до 1917 року. Є свій внутрішній дворик закритого типу та паркувальне місце. Під однією з кімнат розміщено напівпідвальне приміщення з вікнами, висотою 2 метри, сухе, гідно побудоване з 2 цегли, надійне, типу бомбосховища.
Вікна виходять на центральну вулицю. Є асфальтована дорога.
Квартира має два окремі входи. Можливе використання під бізнес або житло.