Квартира перепланована в 3-кімнатну. Зроблено частковий ремонт. Встановлено металопластикові вікна. Замінено труби на каналізацію. Дах новий, не тече. Централізоване опалення. Є вивіз відходів, центральна каналізація, газ, електрика, асфальтована дорога та центральний водопровід. У квартирі залишаються меблі та техніка (холодильник, пральна машина, бойлер). Квартира приватизована. Будинок належить до житлового фонду 80-90-х років. Квартира розташована біля проспекту Перемоги.

владелец
Квартира 4-х комнатная

Квартира без ремонту, але стан у двох кімнатах житловий. Є додатковий простір, який можна засклити і перетворити на спортивний зал або житлове приміщення. Дах не тече. До ціни додається борг у розмірі 70 000 грн. Борг можна реструктуризувати і не платити одразу. Документи в порядку. Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020 років. Сусіди дружні та привітні. Квартира розташована в найкращому дворі у центрі міста. Там є новий асфальт, новий дитячий майданчик. Поруч розташовані два ринки, залізничний вокзал та всі необхідні магазини.

Продам 4-кім. кв. «чешку» у центрі міста коло ринку .

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Є велика комора та велика лоджія. Під лоджією розташований власний погріб. Квартира частково відремонтована, що дозволяє проживати в ній. Майже все приміщення потребує ремонту. Квартира має власну котельню, центральну каналізацію, центральний водопровід, газ, електрику та вивіз відходів. Дорога до будинку асфальтована. Квартира продається без боргів, документи на руках. Можна прийти подивитися. Квартира знаходиться в житловому будинку 80-90-х років. Поблизу розташовані зупинки громадського транспорту, магазини, банки, пошта та школа.

Продаю 4-х комнатную квартиру
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира без ремонту, пуста. Планування вільне. Є багато не несучих стін, що дозволяє перепланування. У квартирі є госп. приміщення, комора, ванна, балкон та лоджія. Санвузол роздільний. У квартирі є електрика, центральне опалення, центральна каналізація, центральний водопровід. Є вивіз відходів. Дорога асфальтована. Є газ. Квартира продається від власника без комісії. Можливий торг. Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Квартира має цікаву локацію. Поблизу розташовані зупинки громадського транспорту, супермаркет АТБ та податкова інспекція. Квартира розташована на 1 поверсі і є кутовою. Є можливість облаштувати окремий вхід.

Продам квартиру под коммерцию

Выберите расположение квартиры