Без %.Чернігівська метро 10 хвилин пішки. Кімната в гуртожитку в гарному стані, правильної форми, зонована, залишається все як на фото. Розвинена інфраструктура: ринок Юність, торгові центри, магазини, школа, садок, парк Кіотто. Дружні, порядні сусіди. Вільна. Документи готові. Ключі у нотаріуса.
Без %. Терміново! Вільна!Сталіна, висока стеля. Продаж кімнати в гуртожитку, правильної форми, склопакети, 2 блоки, душ, бойлер, кахель, лічильники води, і тепла, 2 с/в, житловий стан, етаж закривається, на кухні і в постірочній у кожного своє місце. Броньовані двері, тамбур, домофон. ОСББ. Продається з меблями і технікою, як на фото, готовий бізнес, під оренду. Розвинена інфраструктура, поруч магазини, садочки, школи, дитячі майданчики, Дарницька площа, ЖД вокзал Дарниця, метро 10 хвилин, розвязка в будь-який куточок міста Києва. Зареєстрованих нема.
Розвинена інфраструктура: школи, садочки, магазини, ЖД вокзал Дарниця, міська електричка, парки, скверик, зручна транспортна розвязка в будь-який куточок міста.
Сталінка, висока стеля, цегляний будинок має бомбосховище, закритий двір з дитячим та спортивним майданчиками.
Терміново. Продаж кімнати в комунальній квартирі правильної форми з балконом. Проживає 2 людей в блоці, є бойлер, вільна, чистий продаж, ніхто не зареєстрований, ключі у нотаріуса. Розвинена інфраструктура поруч школа, магазини, торгові центри, аптеки, банки. Метро Нивки і Сирець 10 хв.
Без комісії! Продаж від забудовника!
Оформлено право власності!
Пропонуємо сучасну квартиру-студію площею 24,4 м² у новобудові, готовій до ремонту та швидкого заселення. Новий 4-поверховий будинок (перший поверх – комерція, 3 житлові поверхи) вже має всі необхідні документи, підходить під сертифікати та програму еОселя.
Основні характеристики:
• 3/4 поверх.
• Свій паркінг на весь будинок.
• Простора студія, підходить для комфортного проживання або інвестиції.
• Комунікації підключені: побутові тарифи
Зручна локація:
• Інтенсивний трафік: Ідеальне місце для бізнесу й інвестицій.
• Транспортна розвязка: Поруч швидкісний трамвай, окружна дорога та зручні виїзди в усі напрямки.
• Інші варіанти квартир з різною площею доступні у цьому будинку
Як інвестиція: окупність менше 10 років!
• відеотур за запитом :)
Ця квартира стане чудовим вибором для проживання або інвестування завдяки своїй вигідній локації та сучасним умовам. Звертайтесь для отримання інформації про всі доступні варіанти та бронювання перегляду!
З повагою,
Антон Воронін, експерт з нерухомості.
Без% Продаж смарт-квартири з приватним двориком. Адреса: Бортничі, вул. Лугова 56а ЖК «Сонячний» (документи, свій налог сплачуємо)
Площа: 23,5м² + 10,2 м² приватного дворика
Поверх: 1/3. Стан: після будівельників. Особливістю цієї квартири є приватний внутрішній дворик площею 10.2 м², де можна влаштувати міні-сад, зону для відпочинку або обідню зону на відкритому повітрі. Ідеально підходить для тих, хто цінує усамітнення і комфорт міського життя. Інфраструктура: * Парковка у дворі, закрита територія
* Поруч: супермаркети, аптеки, кафе
*До найближчої зупинки громадського транспорту — 15 хвилин пішки *Метро Бориспільська 5 хвилин на транспорті (2 км)
Продам однокімнатну квартиру-студію у ЖК Урлівський 1, будинок 7.
Квартира розташована на 20 поверсі і має площу 34.61м2.
Забудовник Київміськбуд. Будинок на стадії будівництва, продаж по переуступці майнових прав.
Житловий комплекс знаходиться на перетині вулиць Урлівська, Прип’ятська та Дніпровська набережна і складається із семи 26-поверхових будинків, розташованих в шаховому порядку. Всі будинки будуть об’єднані загальною прибудинковою територією в єдиному архітектурному рішенні. Всі будинки будуть об єднані стілобатом, в якому розміститься підземний паркінг. Дах стилобату майбутнього ЖК послужить прибудинковою територією для його мешканців – на ньому планується встановити дитячі та спортивні майданчики, а також облаштувати зони відпочинку. Передбачені у комплексі та нежитлові приміщення, в яких мають зявитися обєкти власної інфраструктури.
Сам будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, утеплений, квартири з панорамним видом на правий берег Дніпра, в кожній квартирі встановлені лічильники на тепло.
Поруч розташовані ТРЦ River Mall, супермаркети «Сільпо» та «Novus», Дніпровська набережна та яхт клуб, Дніпро, парк «Берковщина», дитяча поліклініка, дитячі садочки, школи, ліцей Логос.
Ст. м. «Осокорки» — 5 хвилин на громадському транспорті або 20 хвилин пішки, біля ЖК знаходиться автобусна зупинка.
Смарт-квартира 22 м² біля метро Іподром
💰 Ідеальне рішення для збереження коштів під час війни
Пропонується до продажу смарт-квартира у зручному розташуванні — цокольне приміщення житлового будинку поруч із метро Іподром та окружною дорогою.
✅ Площа: 22 м²
✅ Будинок збудований, введений в експлуатацію
✅ Частково вже заселений
✅ Комунікації підключені
✅ Прекрасна транспортна розвязка — метро за кілька хвилин пішки
✅ Поряд магазини, ТРЦ, зручний виїзд з міста
📍Підійде як для персонального проживання, так і як інвестиція:
можливість здавати в оренду
зберегти кошти в нерухомості в нестабільні часи
💬 Ціна обговорюється.
📞 Дзвоніть або пишіть у повідомлення — відповім на всі питання та покажу квартиру у зручний для вас час.
Продається окрема кімнатна в комунальній квартирі блочного типу.
За адресою Лісовий проспект 12А. Лісовий масив.
Кімната знаходиться на комфортному 3 поверсі, 5 поверхового будинку.
Загальна площа 25.7 кв.м, житлова кімната 17.5 кв.м та загальна кухня 10 кв.м.
Загальна кухня та санвузол на пять кімнат. Порядні сусіди.
Кімната у гарному житловому стані. Облаштована необхідними меблями та технікою.
Є холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, кондиціонер.
В кімнаті також є своя кухня.
Вікна у двір.
Теплий цегляний будинок, тихий двір та спокійний район для життя.
Відмінно розвинена інфраструктура.
Поруч з будинком знаходиться все що потрібно для комфортного проживання та відпочинку.
Школа, дитячий садок, спортивні та дитячі майданчики, лікарня, аптеки, відділення банків та відділення Нової пошти, супермаркети та велика кількість різноманітних магазинів та закладів для відпочинку.
Зручна транспортна розвязка.
Зупинка громадського транспорту поряд з будинком.
До станції метро Чернігівська або Лісова 5-10 хвилини громадським транспортом.
Комісію агенства сплачує покупець.
Телефонуйте, чекаємо Вас на перегляд. Ключі на руках.
Також пропоную свої послуги для реалізації Ваших ідей та бажань у сфері Нерухомості.
Всі питання, які можуть у Вас виникнути, пропоную вирішувати Спільно!
Від Вас – бажання та готовність співпрацювати!
Від Мене – кваліфікована консультація, вирішення питань, супровід угоди.
Наша співпраця це насамперед Ваша безпека, а також професійний моніторинг поточної ситуації на ринку нерухомості, що дозволить Вам не переплатити при купівлі нерухомості та не продешевити з продажем.
Ваші подальші рекомендації – найцінніше досягнення у моїй роботі!
Однокімнатна квартира євро - студія 26,49 м2, в місці Києві, вул. Лугова 56-А, кв. 12, в клубному будинку ЖК Сонячний. Дарницький район. Другий поверх чотириповерхового будинку з газоблоку, утепленого мінеральною ватою. Висота стелі 2,8 м. Панорамні вікна. Вид з вікна у двір. Продаж по переуступці. Будинок побудований та зданий в експлуатацію - 2023 року. Організовано ОСББ. Метро Бориспільська близько, відстань - 2 км.
Квартира знаходиться в мальовничому житловому комплексі зі своєю закритою територією і відео спостереженням, зоною для відпочинку з фонтаном, загальними паркомістями. Опалення електричне. Водопостачання – свердловина, центральна каналізація.
Будинок дуже теплий, підїзд з вулиці асфальтований. У пішій доступності магазини, супермаркет Фора, АТБ і ринок мяса. У 10 хвилинах ходьби зупинка маршруток, що йдуть до ст.м. Бориспільська та Харківська. Так само в пішій доступності школа, дитячий садок.
Найкраща цінова пропозиція в зданому будинку! Оформлення права власності. Телефонуйте, записуйтесь на перегляд, відповім на всі питання!
Ціна 20000 у.о. Без комісії.
БЕЗ КОМІСІЇ!
БЕЗ ТОРГУ!
Квартира повністю під капітальний ремонт
ТЕРМІНОВО! Окрема квартира,
Цегляний будинок, теплий.
Є газ, кухонна газова плита.
Гаряча вода централізована. Опалення центральне.
Поєднаний санвузол. Сантехніка нова.
Є балкон.
У квартири 1 власник.
Загальний стан квартири – потрібний капітальний ремонт.
Поруч є школа, дитсадок, зупинки, супермаркет, парк, ліс.
Прямий продаж, Вільна.
Проєкт зі смарт-квартир “Smart Club”.
Київ, Святошинський район, вул Обухівська 60
Smart Club — це сучасне рішення для тих, хто цінує комфорт, функціональність і вигідне розташування. Вони ідеально підходять для молодих професіоналів, студентів, інвесторів та всіх, хто прагне максимально ефективно використовувати житловий простір.
Основні переваги:
Зручна локація
Близькість до метро Академмістечко забезпечує швидкий і зручний доступ до будь-якої точки міста. Це економія часу на дорогу, можливість швидко дістатися роботи, навчання чи місць відпочинку.
Вигідна інвестиція
Завдяки високому попиту на оренду житла біля метро, смарт-квартири стають чудовою можливістю для пасивного доходу. Вони швидко здаються в оренду та мають високу ліквідність на ринку нерухомості.
Сучасна інфраструктура
Поруч є магазини, кафе, школи, дитячі садочки, ринок, супермаркет Novus, спортзали, озеро ТРЦ та інші об’єкти для комфортного життя.
Безпека
Цілодобовий відеоогляд по периметру будинку, закрита територія та консьєрж
Технічні характеристики
Чотирьох поверховий будинок. Монолітна каркасна технологія будівництва.
Матеріали:
Стіни виконані з газоблоку 600×400×200 D500, що забезпечує відмінну тепло- та звукоізоляцію.
Утеплення будинку здійснене за допомогою 150 мм мінеральної вати, яка ефективно зберігає тепло.
Дах покритий преміальною металочерепицею, що гарантує довговічність та естетичний вигляд.
Вікна та двері:
Встановлено енергоефективні 5-камерні вікна, які значно знижують тепловтрати, а також оснащені сучасною преміальною фурнітурою.
Якісні вхідні двері забезпечують високий рівень звукоізоляції та безпеки.
У будинку передбачено автономне опалення, а всі інші комунікації – міські.
Наразі відкритий продаж 2 поверху. Квартири у наявності від 18 до 43,3м2. Ціна за м2: 1200$
ID обʼєкта: W5935
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК "Медовий 2".
Вул. Радченка Петра 27
Загальна площа: 30,87 м2
Поверх: 3
Будинок: 3
Секція: 2
Комплекс знаходиться в Соломянському районі міста Києва на верхньому каскаді Совських озер.
Дуже гарне планування і розташування.
3 поверх, сонячна південна сторона, гарний вид з вікон.
Будинок на стадії будівництва.
Строк готовності ІV квартал 2025 року - 1 квартал 2026 року.
Продаж квартири відбувається по переуступці в центральному офісі Київміськбуду.
Витрати по переуступці Продавець бере на себе.
Покупець не сплачує комісійних.
Супер інвестиція! Квартира в Києві, в новому будинку, у надійного Комунального забудовника (КиївМіськБуд комунальне підприємство, яке належить Київській Міській Адміністрації).
Телефонуйте, відповім на всі питання.
Документи готові до угоди.
Продаж 1 кімнатної смарт - квартири в центрі Бортнич.БУДИНОК ЗДАНИЙ!
Площа квартири 17, 57 м2.Панорамні вікна з видом на ліс.Опалення електричне! Вода -скважина..Каналізація септик.Закінчили повністю все по будинку !!Комунікації підключені та високовольтні кабелі під землею протягнуті.Облаштовується прибудинкова територія..Ціна за кіловат електроенергії -4, 32грн.
Місце розташування : в самому центрі Бортнич.
Закрита територія. .Парковка. Транспортна роз"язка- 104 автобус від ст.М "Харківська" , та інший транспорт.Затишне місце: ліс та озеро поряд.Магазини Фора, Атб.Метро "Бориспільська 15 хвилин.
Кімната охайна, світла, в хорошому стані — можна заїжджати одразу ️✨
Меблі є, зберігається тепло і затишок
Сусіди порядні, спокійні, живуть давно — проблем не виникає
Чисті загальні зони, працює ліфт, поруч зупинка, магазини — все необхідне під боком
Ідеальний варіант для студента чи працюючої людини, яка шукає комфортне й доступне житло без зайвого клопоту
Не втрачайте час — такі кімнати довго не затримуються.
Комісія 1000$
Продам кімнату в гуртожитку 20м2 з балконом за адресою бульвар Гашека 17; Дарницька площа;
Розвинена інфраструктура, поруч магазини,МакДональдз, садочки, школи, дитячі майданчики, ЖД вокзал Дарниця.
До метро Дарниця;Чернігівська 15 хв., Цегляний будинок, висока стеля 3м;
Спільна кухня та санвузол.
Продаж від власника;
Прохання рієлторам не турбувати;
Термінова продажа від власника!
Ціна знижена на 45%! Переуступка!
Будинок ще недобудований!
Однокімнатна квартира в ЖК «Мілос».
Троєщина, вул. Милославська.
Забудовник Київміськбуд.
Загальна площа 38.27 м2. Поверх 7, 3 будинок.
Продаж 1-к квартири в ЖК "Оберіг-2", перший будинок., Дарницький р-н.
Квартира виплачена повністю, є довідка, що підтверджує право набуття у власність квартиру, був перегляд квартири. Очікується введення в експлуатацію.
Будинку надано поштову адресу.
Квартира знаходиться на 18 поверсі 23-поверхового будинку.
Будинок 1, секція 2.
Загальна площа - 39.04 м²., житлова площа - 15.97 м².
Вікна панорамні, виходять на внутрішній двір.
В 15-ти хвилинах пішої ходи знаходиться станція метро "Червоний Хутір".
В 10-ти хвилинах пішої ходи знаходиться Парк Партизанської слави для прогулянок. Поруч є дитячі садки, школи, супермаркети, зупинки громадського транспорту в будь-який кінець міста.
Квартира має суміжний санвузол. Балкон не засклений. Стіни потребують утеплення. Стеля суха.
Будинок має світло та воду. Опалення індивідуальне електричне.
Квартира продається з будівельними тарифами. Будинок не введений в експлуатацію.
Є горище.
Квартира має швидкісний інтернет.
Квартира має зручне та просторе планування. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана централізованою системою опалення.
Продаж здійснюється шляхом переуступки через ФК "ГАРАНТ КАПІТАЛ". Витрати на переоформлення діляться порівну.
Квартира розташована в перспективному житловому комплексі "Еврика", будинок #28. Етап будівництва - котлован. Потенційна здача будинку - 2029 рік. Проект перейшов до нового управителя — Грант Капітал, і його добудовуватиме Stolitsa Group. Переоформлення на нового управителя зроблене.
ЖК "Еврика" має зручне розташування поблизу метро ВДНХ та Іподром, всього 5 хвилин пішки. Зручна транспортна розвязка дозволяє легко дістатись будь-якої частини міста.
Квартира з вільним плануванням. Санвузол суміжний. Можна заходити на ремонт.
У будинку власна котельня. Є центральний водопровід, каналізація та електрика.
Квартира в приватній власності більше 3 років. Документи готові. Є ще квартири на 17 та 22 поверхах.
ЖК Східна Брама - комплекс закритого типу з підземним паркінгом. Комплекс охороняється цілодобово, вхід та вїзд тільки для жильців. На території є дитячі та спортивні майданчики, велодоріжки, альтанки та просторна пішохідна зона. У кожному будинку комплексу два нижні поверхи відведені під обєкти інфраструктури: аптеку, супермаркет, хімчистку, ательє, зоомагазин, медичний центр, ресторан, кафе, школу раннього розвитку дітей тощо.
До метро Бориспольська 10 хвилин пішки.
З вікон відкривається гарний вид на ліс та місто. Комплекс розташований на красивій території, яка потопає в соснах. Завжди свіже повітря.
Квартира без оздоблення. Має оптимальне планувальне рішення.
Передбачено індивідуальне опалення.
Можливий обмін на нерухомість. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: "єОселя", "Житло для ВПО та військових" (постанова 280), "Сертифікат на зруйноване житло".
Квартира розташована у новому ЖК класу "комфорт". Будинок малоповерхової забудови, що створює затишну атмосферу. Застосовано енергоефективні технології будівництва. Стіни з газоблоку утеплені мінеральною ватою, встановлено панорамні вікна. Є укриття — підвал. Територія комплексу закрита від автомобілів та сторонніх осіб, знаходиться під постійним відеонаглядом. Вхід на територію здійснюється за допомогою карти-ключа. Для гостей передбачено паркінг.
ЖК розташований на перехресті Соломянського та Голосіївського районів. У пішій доступності знаходяться супермаркет "АТБ", гіпермаркет "Епіцентр", великий ТРЦ "Республіка", продуктовий ринок "Столичний", дитячі садки, школи, мальовничий парк та озеро. Перевагами розташування є розвинена інфраструктура та близькість до двох великих зелених зон — парку ВДНГ та Голосіївського лісопарку. Транспортна інфраструктура представлена зручним доступом до метро "Теремки" та "Іподром" (25 хвилин пішки або 5 хвилин до зупинки громадського транспорту).
Квартира вже готова.
Квартира купується за нотаріальним Договором Довічного Утримання (ДДУ). Після підписання договору в нотаріуса одразу відбувається реєстрація права власності в Державному Реєстрі Речових Прав На Нерухоме Майно України. Є можливість зворотного викупу. Крім основної суми, інвестор платить щомісячне утримання 1200 грн на місяць, комунальні послуги та ритуальні послуги (~10 000 грн + держава надає 2 пенсії на поховання). Розмір щомісячного утримання фіксується в ДДУ у гривнях без привязки до курсу. Ліміти на обсяг комунальних послуг також фіксуються в ДДУ.
Квартира належить самотній бабусі віком 74 роки.
Квартира немебльована.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 6 м²
панельна
поверх 4 з 5
1965 Рік будівництва
672 тис. грн
29 106 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЗАХОДЬ НА РЕМОНТ! Продам однокімнатну смарт квартиру. Розстрочка
Квартира з новим ремонтом.
Продаж напряму від забудовника без комісії. Можливе розтермінування до 6 місяців. Оформлення нотаріальне з правом власності.
Будинок зданий і введений в експлуатацію. Має закриту територію з дитячим майданчиком, паркінгом, зонами для барбекю та відпочинку.
Поблизу розташовані школи, садочки, магазини та громадський транспорт.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Ремонт під чистову обробку.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, центральний водопровід.
Переуступка права власності.
ЖК Шевченківський Квартал. Будинок монолітно-каркасний з газоблоком. 1 і 2 секції вже введені в експлуатацію, 3 секція - ні. У 3 секції встановлені вікна. У будинку є ліфт та вантажний ліфт.
Квартира розташована біля парку та посольства США. Відмінна транспортна розвязка. У пішій доступності (20 хв) метро Дорогожичі. Поруч великий сімейний парк із дитячою залізницею, лікарня, магазини, школи та дитячі садки.
Гарний вид з вікна на Сирецький парк.