Квартира дворівнева з євроремонтом. Є можливість розділити другу кімнату з кухнею або залишити кухню-студію. Санвузол суміжний. Будинок утеплено. Є вихід під кондиціонер. Система опалення - тепловий насос. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. ЖК комфорт-класу. Закрита територія з камерами відеоспостереження та великим паркінгом. Є гостьовий паркінг. Охорона території. Комплекс розташований серед парків та скверу. Поблизу знаходяться дитячий садок, навчальні заклади, спортивний комплекс, магазини, кафе, банкомати, салони, аптеки, нова пошта. Зупинки громадського транспорту та міської електрички. До метро Сирець 10 хвилин пішки. Квартира простора та затишна.
Чекаємо на перегляд у зручний для вас час.
🏡 Затишна квартира в ЖК "Затишний"
📍 вул. Степана Руданського, ЗА
🛏 Квартира-студія — 33 м²
🏢 2-й поверх із 25
🍳 Кімната об’єднана з кухнею
👗 Окрема гардеробна кімната
💧 Новий великий бойлер
Зроблений свіжий косметичний ремонт
🛡 Безпека:
🔐 Закрита територія
🛂 Консьєрж
🅿️ Закрита парковка
🚇 Транспортна доступність:
➖ 10 хв до м. Берестейська
➖ 15 хв до м. Дорогожичі
🌳 Поруч парк Дорогожичі та дитяча залізна дорога
🏛 Поблизу:
Американське посольство
🌿 ЖК Зелений острів
НЕ ЗВОЛІКАЙ-ТЕЛЕФОНУЙ!!!
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом, на 1 поверсі, загальною площею 31.5 м², на вулиці Новоукраїнська, у спокійному зеленому районі столиці — Шевченківський район, правий берег, біля Сирецького парку, неподалік метро Дорогожичі та Берестейська.
Загальна площа 31.5 кв.м, житлова - 17.1 кв.м, кухня - 9.9 кв.м, поверх 1 з 5.
Затишна та тепла квартира з якісним та сучасним ремонтом, біля Сирецького парку
Був зроблений повністю оновлений ремонт у стилі «White Box+» - білі стіни, візантійська штукатурка, на підлозі плитка та ламінат
Зроблено нову проводку з окремим щитком у квартирі, проведено оптоволокно, стабільний Wi-Fi (працює під час відключень), вікна металопластикові
Кухня обладнана:
• сучасними меблями
• електроплитою, витяжкою, холодильником Indesit, пральною машинкою Candy
• фільтром зворотного осмосу для питної води
Санвузол:
• нова сантехніка
• душова кабіна зі скляними розсувними дверцятами
• бойлер для гарячої води
Вхід у під’їзд через смартфон або електронний ключ
Відеоспостереження у під’їзді
Все, що на фото, залишається у квартирі
Документам понад 3 роки
Документи готові для угоди
Локація та інфраструктура
Квартира розташована у зеленій, тихій та безпечній частині Шевченківського району, поруч із Сирецьким парком — ідеальне місце для прогулянок, ранкових пробіжок чи відпочинку на природі.
• У будинку: продуктовий магазин, магазин зоотоварів
• У радіусі 5–7 хвилин: Фора, Коло, кілька кав’ярень, пекарня, поштові відділення, аптеки
• Поряд є декілька шкіл та дитячих садочків
Транспортна розвʼязка:
• Метро «Дорогожичі» — 15 хвилин пішки
• Метро «Берестейська» — 15 хвилин пішки
• також в 10 хвилинах зупинки автобусів і маршруток у всі напрямки міста
• До центру Києва — 15– 20 хвилин на авто
Документи готові для угоди
Оперативний показ
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Будинок на Вавилових»,
розташована за адресою: вул. Вавілових,9-11.
Квартира знаходиться на 16 поверсі з 24.
Загальна площа — 31,3м².
Стан після забудовника, що дозволяє облаштувати все на власний смак.
Вдале планування, для оренди.
Житловий комплекс «Будинок на Вавилових» — сучасна новобудова з цегляними стінами, утепленням, охороною та закритою територією. У будинку встановлені сучасні ліфти, є підземний і гостьовий паркінг. На території комплексу — дитячий майданчик та зона для відпочинку.
Район з розвиненою інфраструктурою: поблизу школи, садочки, магазини, аптеки, зупинки громадського транспорту. Зручне сполучення з усіма районами міста.
Квартира без ремонту — чудова можливість створити комфортне житло за власним проєктом.
Перепоступку сплачує покупець.
Також є інші варіанти 1к квартир.
За деталями телефонуйте проконсльтую.
Продам свою 1-кімнатну квартиру в новобудові по вул Українська 6. Паркова зона в Шевченківському р-ні м. Києва. ЖК Шевченківський квартал. Без комісії для покупців. ПЕРЕУСТУПКА. Продаж по Договору купівлі - продажу Майнових прав. 48 500,00 $. 27,4 кв.м. 1-й поверх. Засклена, утеплена лоджія 4.5 кв.м. Висота стелі 270 см. Отримано технічний паспорт.
Можливість під бізнес, або проживання. Є ремонт під чистове оздоблення. Зроблени всі комункації: електрика, сантехніка, оштукатурені стіни (машинна штукатурка), виготовлена стеля під фарбування, заведений кабель під інтернет. Лоджія засклена 5-ти проф., утеплена. Нові вхідні двері. Є в наявности ванна. Маємо дизайн-проект. Йдуть ремонтні роботи по проекту. Монолитно каркасна технологія, газоблок утеплений мінеральною ватою 100 мм. 1-а секція заселена, 2-а заселена частково. Шевченківський район. Центр міста. 3 станції метро: Берестейська, Сирець, Дорогожичі. Зручне транспортне сполучення. Паркова зона. Біля посольства США. Охорона. Закритий двір. Парковка для мешканців. Розвинена інфраструктура: поруч супермаркети, школи, дитячі садочки, поліклініка, лікарня, місця для прогулянок та занять спортом, ресторани, кафе, салони краси. Дуже чудова локація. Документи на введення в експлуатацію подано. Всі комунікації підключено.
Вся інфраструктура.
Охорона будинку. Великий закритий паркінг у дворі.
Студія. Лоджія утеплена.
Комфортна квартира з ремонтом біля метро «Дорогожичі»!
Продається простора та світла 2-кімнатна квартира загальною площею 61 м2, розташована на 4 поверсі 10-поверхового цегляного будинку за адресою: вулиця Академіка Грекова (колишня Глаголєвих Родини), 15а, у Шевченківському районі.
Квартира має капітальний ремонт, виконаний 2 роки тому. Вона двостороння, з роздільним плануванням, що включає дві окремі спальні (10 м2 та 13 м2), величезну кухню-вітальню (19,7 м2), суміщений санвузол, засклений балкон та величезну засклену лоджію.
Встановлені металопластикові вікна (окрім балкона та лоджії), нові радіатори, а також замінено всю сантехніку та електрику. На підлозі укладено ламінат та плитку, на стінах — штукатурка. Встановлені лічильники та є газ. Вид з вікон — у тихий, зелений двір.
Будинок побудований за спецпроєктом, має висоту стелі 2,75 м. У ньому є ОСББ, чистий та охайний підїзд після ремонту, ліфт та зачиняється.
Інфраструктура району чудово розвинена: поруч розташовані супермаркети, кафе, ресторани, бювет, аптеки, відділення банків, поліклініка, дитячі садки та школа №169, а також відділення «Нової пошти» та «Rozetka».
Транспортна розвязка чудова: будинок знаходиться між станціями метро «Дорогожичі» (600 м) та «Сирець» (1000 м). По вулиці Олени Теліги курсує багато громадського транспорту, який дозволяє легко дістатися до центру міста, залізничного вокзалу чи автовокзалу.
Ціна 89 500 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Продається затишна квартира- студія, в ЖК «Сирецький Бояр», по вул. Ризька 73-Г!
Поверх 25/25.
Загальна площа : 76.7 м2.
Квартира має унікальний дизайн та планування, а також родзинкою є власний вихід на видову терасу, на даху будинку!
Планування: простора кухня вітальна, окремою зоною відділена спальня, санвузол та передпокій!
Оселя оснащена всіма необхідними меблями та технікою: холодильник, мікрохвильова піч, плита, посудомийна машина, пральна машина, бойлер, очисна система, кондиціонер!
В будинку є підземний паркінг, який слугує укриттям, консьєрж!
Обслуговує ОСББ!
Генератор на ліфти!
В ЖК є магазини, кавʼярні, клініка та салони, дитячий майданчик та міні футбольне поле!
Навколо будинку затишний парк!
До метро Сирець всього 10 хв пішки, Дорогожичі 15 хв! Поруч парки Сирецький, Дубки та Нивки!
До центру Києва всього 10 хв на метро!
Продаж без комісії!
Право власності більше 3-х років!
Не зволікайте, телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
Продається однокімнатна квартира за адресою Олешківська 15 14 поверх 16-ти поверхового будинку. Квартира не кутова. Є кладова для речей. Та балкон. Будинок, підїзд в гарному, чистому стані. Після ремонту. 2 чистих ліфти. Маленький та грузовий.
В квартирі виконаний якісний ремонт. Сама квартира в гарному стані. З квартири відкривається чудовий панорамний вид на телевежу. З техніки в квартирі є: пральна машина, холодильник, бойлер, електроплита, телевізор. В кімнаті ламінат. Роздільний санвузол, . Всі меблі залишаємо.
Порядні мешканці в будинку. Квартира має чудове місцезнаходження. Дуже зручна транспортна розвязка: метро Сирець - 5 хвилин, метро Дорогожичі - 7-8 хвилин. Зупинка 16, 23 тролейбусів. 223, 410, 439.маршруток Поряд є чудова зона для спорту та відпочинку, парк, аптека, школа, садочок.
ID: 86004
Майбутнє за будинками клубному типу - і Ви можете купити для себе такий комфорт. Новобудова але на багатоповерхівка, закрита територія де турбуються про Вашу безпеку та комфорт. Де це? Правий берег, вісім хвилин пішки від метро Сирець, вулиця Тираспольська 44. Однокімнатка квартира студіо, другий поверх, 34,4 квадратних метрів. Виконано ремонт, з Вас тільки обрати меблі та техніку. Переваги індивідуальне опалення. Для настрою та душі- панорамні вікна. Для Вашої зручності - перегляди в будь-який час, ексклюзивно співпраця тільки з Княжий Дім. Набирайте, покажемо ідеальний варіант. Також , якщо Ви інвестор - місячний прогнозований дохід 16-18 тисяч гривень. Є можливість відразу купити готовий варіант з орендарем. Код обєкт № 21147105
Видова, простора та світла квартира в сучасному житловому комплексі "Park Hills", двостороння, тепла, з видом на парк, функціональне планування, 2 санвузли. стан від забудовника, є можливість фантазувати з ремонтом та зробити на свій смак, охорона, консьерж, підземний паркінг. Розвинена інфраструктура, на даху 4-ї секції розташована лаунж-зона для жителів ЖК, поруч магазини, супермаркети, 3 садка, 2 школи, американське посольство, зручна транспортна розвязка, метро Сирець - 12 хв пішки через парк, метро Берестейська - 15 хв.
Продаєтся квартира в ЖК"Шевченківський квартал" по вул. Українська 6. На 14 поверсі монолітно-каркасного будинку.Площа квартири 40.4 з якісним ремонтом. 1 секція. Вбудована кухня,гардеробна,кондиціонер,лоджія 4.5м засклена стеклопакетом. В квартирі встановлені лічильники,фільтр на воду. Всі комунікації підключені.Чудовий вид з вікон. Поруч станції метро.Продаж по договору купівлі-продажу майнових прав.
2-кімнатна квартира біля метро Сирець — за адресою вул. Академіка Щусєва, 42А.
Вигідна ціна, правильне та функціональне планування, ідеальне розташування — поруч школи, садочки.
Планування:
Дві окремі кімнати.
Велика кімната з двома вікнами і виходом на балкон — її легко розділити на дві повноцінні кімнати (спальня + кабінет, або спальня + дитяча)
Кухня достатньо світла з великим вікном та правильної форми.
Санвузол і ванна кімната — роздільні, але є можливість об’єднання.
Всі внутрішні стіни в квартирі не несучі — можна змінювати простір під свої потреби.
Квартира під ремонт, але в житловому стані — можна заїхати одразу і поступово оновлювати під свій смак.
Зручна локація — все поруч:
До метро “Сирець” — всього 250 метрів, це 3–4 хвилини спокійної ходьби.
Дорога рівна, без підйомів і переходів — зручно для всіх, і з візочком, і з сумками, і з дітьми.
Двір затишний та зелений, розташований всередині кварталу, подалі від дороги, тому в квартирі не чути шуму транспорту.
Тут безпечно і приємно — як для дітей, так і для дорослих.
Школи та садочки поруч.
Діти можуть самі ходити без супроводу дорослих — усе близько (Школа №28 — 3 хв, Ліцей №169 — 10 хв, Садочок №159 — 4 хв, №428 та №429 — 10–15 хв).
Лікарні й клініки в пішій доступності.
Медичний центр “Сирець” — 5 хв пішки
Міська лікарня №9 — 15–16 хв пішки
Поруч також є аптеки та приватні клініки. У разі потреби — все під рукою.
Неподалік — парк “Дубки” та Сирецький парк, чудові місця для прогулянок із дітьми або домашніми улюбленцями, пробіжок.
Ціна — $52 000
Це гарний варіант для тих, хто шукає житло з усіма зручностями поруч: метро, школа, садок, лікарня, парк — все близенько.
Телефонуйте або пишіть — покажу квартиру, відповім на всі питання.
Продам просторі 1-к апартаменти (фактична площа квартири 38 кв.м. + балкон) в ЖК Будинок на Вавилових (вул. Вавилових, буд. 11) з фантастичним видом, стелями 3 м., затишним балконом та якісним ремонтом.
Функціональне планування включає-вітальню з острівком, окрему закриту спальню, гардеробну кімнату, місткий санвузол з душевою кабіною.
Апартаменти оснащені екологічними матеріалами преміум якості.
ЖК Будинок на Вавилових знаходиться в Шевченківському районі з чудовою інфраструктурою та зеленою парковою зоною навколо. До метро Сирець 300 м пішки. В 10 хв. до центру міста. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни - цегла та газоблок, утеплення - мінвата. Закрита територія з охороною, великий підземний паркінг, вантажний ліфт.
Продаж від власника, щойно закінчено ремонт, вільна та готова до заселення, перегляд у зручний час, податки включено у вартість.
До метро Сирець 300 м пішки. В 10 хв. до центру міста. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни - цегла та газоблок, утеплення - мінвата. Закрита територія з охороною, великий підземний паркінг, вантажний ліфт.
В квартирі зроблено дизайнерський ремонт, високі стелі 3 м, змішувачі прихованого монтажу, інверторні кондиціонери, ламінат ялинкою
ЖК Будинок на Вавилових знаходиться в Шевченківському районі з чудовою інфраструктурою та зеленою парковою зоною навколо.
Функціональне планування включає-вітальню з острівком, окрему закриту спальню, гардеробну кімнату, місткий санвузол з душевою кабіною.
Мрієте про власне житло, де все буде саме так, як хочеться вам? Тоді ця пропозиція саме для вас!
Продається однокімнатна квартира площею 53 кв.м. на 3 поверсі в сучасному житловому комплексі "Сирецький парк", Шевченківський район. Квартира без ремонту - це чистий аркуш, на якому ви можете створити свій унікальний дизайн, адже у вас є повна свобода для творчості!
Будинок зданий в 2018 році. Цегляні стіни. Відмінна звукоізоляція між сусідами. Сусіди вже зробили ремонти. Встановлені індивідуальні лічильники води та електроенергії в загальному коридорі.
Планування:
Кухня-вітальня -31,36 кв.м.
Спальня-15,9 кв.м.
Санвузол- 4,8 кв.м.
Балкон- 4,6 кв.м.
Біля будинку є вся необхідна інфраструктура: школа, ліцей, дитячий садок, супермаркети, салони краси, Спортивний комплекс «Сирець»
ЖК розташований між двома станціями метро "Сирець" та "Дорогожичі" - до 15-ти хвилин пішої доступності. Біля комплексу два парки "Сирецький", "Дубки" із зонами відпочинку та біговими доріжками.
ДОКУМЕНТАМ більше 3х років. Власники в Києві. Ключі на угоді.
Розглядаємо продаж по Державним програмам: Є-відновлення, 280, 719 постанова, Є-оселя.
Не сумнівайтесь, дзвоніть і поїдемо дивитися.
⭐⭐⭐Пропонується на продаж 2-кімнатна квартира під ремонт біля метро Дорогожичі / Сирець
за адресою: вул. Володимира Сальського (колишня Котовського) 8, Шевченківський район
💡 Про квартиру:
✅Під капітальний ремонт
✅Світла та простора 2-кімнатна квартира з можливістю втілити свій дизайн-проєкт. Планування дозволяє створити затишний сімейний простір або інвестиційний об’єкт для оренди.
📍 Локація:
До метро Дорогожичі та Сирець — 10–12 хвилин пішки
Поруч школи, садки, магазини, парки
Зелений двір, можливість паркування.
📞 Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!!
Видова квартира з ремонтом біля метро «Сирець»!
Продається 3-кімнатна квартира з якісним євроремонтом, розташована на 9 поверсі будинку 70-х років. Знаходиться за адресою: вулиця Щусєва, 40.
Зручне та продумане планування: простора кухня-вітальня з виходом на балкон, дві окремі кімнати, які легко трансформуються у спальню, дитячу або робочий кабінет.
Суміжний санвузол, нова сантехніка та оновлена підлога — усе готове для комфортного проживання без додаткових витрат.
Квартира продається з меблями та технікою, що дозволяє одразу заїхати й насолоджуватися затишком. З вікон відкривається приємний краєвид, а сама оселя — світла, тиха й функціональна.
Будинок доглянутий, має чисте парадне, технічний поверх, а у дворі — паркінг. До метро «Сирець» та міської електрички — всього 250 метрів, що дорівнює 3–4 хвилинам пішки.
До центру міста — 15 хвилин на авто, а прямі маршрутки зупиняються поруч і ведуть до Лук’янівки, Почайної та ТРЦ «Ретровіль».
Інфраструктура району — повноцінна: у пішій доступності школи, садочки, медичний центр «Сирець», міська лікарня №9, парк Дуки та Сирецький парк. Двір — охайний, зелений, з усім необхідним для щоденного життя.
Це житло — чудовий варіант для родини або тих, хто шукає готову квартиру з ремонтом, меблями та зручним розташуванням у спокійному, зеленому районі Києва.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Продам 3-кімн. кв-ру, дизайнерський ремонт, видова, вул. Ризька 73-г, ЖК "Сирецький Бояр", метро Сирець.
22/25-поверхового монолітно-каркасного будинку 2014 року побудови. Загальна площа 110 кв.м, житлова 55 кв.м, кухня- столова 15 кв.м.
Затишна, простора квартира зі стильним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих, якісних оздоблювальних матеріалів. Дизайн-проект і реалізація від одного з найкращих дизайнерів Києва. Квартира дуже комфортна, є все, що потрібне для вашого проживання. У вашому розпорядженні 2 спальні, велика вітальня з кухнею-столовою, дві ванні кімнати (одна з видатним панорамним видом і окремо стоячою ванною), балкон з видом на парк, вбиральня. Насолоджуйтесь чудовими краєвидами на місто.
Квартира продається з усіма меблями, виготовленими по індивідуальному замовленню з найкращими матеріалів на ринку і побутовою технікою Bosh та Siemens, предметами обстановки. Квартира укомплектована 3 кондиціонерами, бойлером, індукційною варильною поверхнею, духовою шафою, посудомийною, пральною та сушильною машинами, морозильною камерою та холодильником, 65-дюймовим OLED телевізором LG. Для вашої безпеки встановлено бронедвері підвищеної міцності, вбудований сейф, сигналізацію, лічильники води та тепла.
Додаткові переваги квартири:
- Система помякшення води для душу і ванни.
- Система очищення води для кухні.
- Система безпеки (камери, датчики руху, води, газу, відеореєстратор, система Ajax).
- Професійна винна шафа.
- Підігрів підлоги у двох ванних кімнатах, на кухні, у коридорі. Регулюється через додаток чи вручну.
Фото реальні, це не рендери. Тільки телевізор замінили на вдвічі більший і прибрали персональні речі. Зараз йде збір коштів і заплановане встановлення генератора, передбаченого для роботи ліфтів, систем водопостачання, каналізації та опалення.
У будинку 3 ліфти, консьерж, кав’ярні, продуктовий магазин, стоматологія, студії краси, фітнес клуб, поштомат. Біля будинку дітячі і спортивні майданчики.
Поруч з будинком в підземному дворівневому паркінгу, який можна використовувати як укриття, у власності паркомісце на 2 автомобіля з вбудованою великою кімнатою для утримування речей, яке можна придбати додатково.
Відмінне розташування та зручна транспортна розвязка. Поруч знаходяться чудовий Сирецький парк для відпочинку, в який можна піднятись доріжкою від будинку. В 5 хвилинах ходьби метро Сирець, в 15 хв метро Дорогожичі, прям біля будинку парк Дубки, поряд є різноманітні торгові точки і супермаркет.
Без комісії для Покупця!
Продаж 1к.квартири Шевченківський район, вул. Вавілових 9-11. ЖК комфорт-класу "Будинок на Вавілових". Будинок введено в експлуатацію, надана поштова адреса. Загальна площа 42кв.м, кухня-вітальня і окрема кімната, стан після будівельників.
Переваги ЖК: Закрита територія – охорона, відеоспостереження, стилобат із дитячими та спортивними майданчиками, власна інфраструктура – місця для відпочинку.
Підземний паркінг – з ліфтом прямо до квартири.
В пішій доступності станція метро Сирець – 8 хвилин
Поруч дітячий садочок, школа, поліклініка, супермаркети, фітнес-клуби, аптеки, відділення Нової пошти. Сирецький парк, Парк Дубки.
Отримано право власності, податки власник своїй сплачує.
Ціна 72000 у.о
Комісїй АН 4 %
Нова квартира з ремонтом біля метро!
Житло комфорт-класу з власною котельнею та відеоспостереженням!
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира у будинку комфорт-класу, розташована у Шевченківському районі, за адресою: вулиця Магістральна, 33.
Це сучасна оселя — ідеальний вибір для тих, хто шукає зелену зону, стабільність опалення та надзвичайну транспортну доступність.
Житло знаходиться на 9 поверсі 16-поверхового будинку. Зроблений якісний ремонт: встановлені натяжні стелі та якісна сантехніка. Квартира вже укомплектована меблями та побутовою технікою, які залишаються за домовленістю сторін.
Будинок належить до комфорт-класу, зведений за монолітно-каркасною технологією та додатково утеплений. Має свою власну котельню, що є значною перевагою для стабільного та економічного опалення. Для безпеки встановлено відеоспостереження. У будинку працюють два ліфти та підключені всі комунікації.
Двір просторий та доглянутий, обладнаний дитячим майданчиком, зонами відпочинку, фонтаном. Є зручний паркувальний майданчик.
У самому будинку працює продуктовий магазин та кавярня. Поруч розташовані лікарня, школа, дитячі садочки, Університет «КРОК» та посольство США.
Локація знаходиться у зеленій зоні і оточена великими парковими масивами: поруч розташовані парки «Дубки», «Нивки» та Сирецький парк.
Транспортна доступність — фантастична: у пішій доступності від дому знаходяться одразу три станції метро: «Сирець», «Берестейська» та «Дорогожичі». Поряд є зупинка громадського транспорту.
Це тепла, якісна оселя з власною котельнею та відеоспостереженням, що ідеально розташована в оточенні трьох парків та має зручний доступ до трьох станцій метро.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
SF-3-158-649
Продаж 1к квартири- студії по вул. Магістральна, 33. ЖК "Кузьмінський- 2". Метро Сирець- 15 хв пішки.
Квартира під ремонт, з балконом. Замінені якісні двері та виконана стяжка підлоги.
Вікна виходять на фасадну сторону, квартира світла, не кутова. У будинку своя котельня. Є два ліфти: пасажирський та грузовий.
Будинок заселений на 80 %, поруч паркомісця для мешканців, парк, зона барбекю, дитячий майданчик з фонтаном. Закрита територія біля дитячого майданчику.
Документи права власності є! Менше 3- х років. Податки навпіл з покупцем.
Доступне житло - мрія кожного!
Телефонуйте, реалізація вашої мрії в руках професіонала!
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!
Продам, сучасну 2 кімнатну квартиру квадратурою 87 м² в ЖК «Затишний», за адресою: Степана Руданського, 3А. Новобудова знаходиться в Шевченківському районі серед трьох парків «Сирецький», «Нивки» та «Дубки», що в 10 хв пішки від метро «Сирець».
Квартира розміщена на комфортному 5 поверсі 21 поверхового будинку та має зручне та функціональне планування:
-Стильна кухня-вітальня з сучасною технікою;
-Затишна спальна кімната;
-2 санвузли (є душова і ванна);
-Простора та гостинна вітальня.
Виконаний якісний дизайнерський ремонт, встановлена техніка та меблі відомих світових брендів. Для зручності вбудовані декілька шаф для речей. Квартира дуже тепла і світла за рахунок різноманітного освітлення, що додає затишку і комфорту у кожному куточку. В будинку встановлений генератор, при відключеннях світла працюють ліфти, опалення та водопосточання.
Житловий комплекс має закриту територію з цілодобовою охороною та відеоспостереженням, в підʼїзді є консьєрж. Для власників авто є гостьовий та дворівневий підземний паркінг. На території ЖК розвинена інфраструктура є продуктові магазини, кавʼярні, клініки та салони, фітнес-студія і приватний садок. ЖК розташований в гарно розвиненому мікрорайоні, поруч є все необхідне для комфортного проживання. Додатковою перевагою є зручна транспортна розвʼязка, в 10 хв на авто метро «Сирець», «Берестейська», «Дорогожичі», поруч автобусна зупинка.
Ідеальний варіант для тих хто цінує затишок і комфорт. Нагадую, для покупця квартира без%, ще й за найвигіднішою ціною — сам перевірив! Дзвоніть, записуйтесь на перегляди та переконайтесь самі!
Пропоную вашій увазі трикімнатну квартиру по вул. Олешківська 4-6/2, яка знаходиться на 5 /9 цегляного будинку і має 57 кв.м.
Стан квартири хороший житловий, дуже чисто і акуратно, тихий двір, поруч парк, в пішій доступності метро Дорогожичі та метро Сирець. Чистий продаж.