Продаж квартир з євроремонтом Вишгород
9 оголошень по 5 квартирах
4.6 млн грн
49 718 грн/м²
проспект Шевченка, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира яка дійсно варта уваги!
Продам двокімнатну квартиру у центрі м. Вишгорода по пр-ту Шевченка 7-А, квартира розташована на 8-му поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку, загальною площею 91,8 кв.м., житлова площа 44,3 кв.м., кімнати роздільні по 18,5 та 25,8 кв.м., кухня 13,2 кв.м. є місце під гардероб. Не кутова.
Квартира двостороння, вікна виходять у двір, тому тихо і затишно.
У квартирі зроблений дуже якісний капитальний ремонт, який робили для себе, закінчили у січні 2022 р., санвузол сумісний, досить просторий 10,7 кв.м., встановлені і душова кабіна з тропічним душем та ванна з гідромасажем, вбудована пральна машина "Boch" , бойлер на 120 літрів "Elektrolux", встановлена тепла підлога.
Квартира продається зі всіма меблями та побутовою технікою: вбудовані кухонні меблі, стільниця з натурального каменю, витяжка, газова плита, посудомийна машина все фірми "Smeg", два кондиціонери фірми "Daikin".
Квартира облаштована лічильниками на опалення, світло, газ та воду.
Будинок розташований у центрі м. Вишгорода, Поруч з будинком є різноманітні магазини, супермаркети АТБ, Фора, Новус, магазин "Sinsay", кавярні, кафе, аптеки, зупинки транспорта, у будинку створене ОСББ.
Цю квартиру треба бачити "вживу", тому запрошую на перегляд!
Ціна квартири 105 000 у.е., без комісії для покупця!
2 кімнати
з ремонтом
91.8 / 44.3 / 13.2 м²
цегляна
поверх 8 з 10
2003 Рік будівництва
3.9 млн грн
50 674 грн/м²
вулиця Кургузова, 1-А к1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має функціональне планування з великою вітальнею, двома спальнями, просторою кухнею-їдальнею та роздільним санвузлом. Ремонт виконано у сучасному стилі з використанням високоякісних матеріалів. Великі вікна забезпечують максимальну кількість природного світла та створюють відчуття простору.
Квартира обладнана індивідуальним лічильником на опалення, що дозволяє значно знизити витрати на комунальні послуги.
Кухня оснащена вбудованою побутовою технікою. Квартира мебльована.
Розглянемо житловий сертифікат. Продаж здійснюється представником міжнародної компанії RE/MAX на підставі Договору та за ціною, узгодженою із власником, без сплати комісійних з боку покупця.
Сучасний житловий комплекс «Ярославичі» 2015 року побудови. Будинок панельний. Є ліфт, вантажний ліфт та гостьовий паркінг.
Будинок розташований в пішій доступності до основних об’єктів інфраструктури: супермаркетів, кафе, шкіл, дитячих садків та парків. Всього 10 хвилин ходьби до центра міста, що забезпечує зручний доступ до будь-якої точки міста.
Світла та простора квартира з панорамним видом на мальовничі краєвиди околиць.
2 кімнати
з ремонтом
76 / - / 16 м²
панельна
поверх 18 з 20
2013 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.9 млн грн
41 547 грн/м²
Київська вулиця, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має зручне роздільне планування без прохідних кімнат. Дві окремі житлові кімнати площею 15 кв.м. та 14.5 кв.м. Кухня - 7.2 кв.м. Є балкон. Санвузол суміжний. Зроблено косметичний ремонт. Встановлені металопластикові вікна.
Квартира підключена до централізованої каналізації та водопостачання. Є газ та електрика. Опалення централізоване.
Квартира мебльована. Можлива передача меблів та техніки за домовленістю.
Квартира розташована в теплому цегляному будинку із залізобетонним перекриттям. Будинок належить до житлового фонду 80-90-х років. Є тихий двір, подалі від дороги. Привітні та порядні сусіди.
Вишгород - місто, яке активно розвивається та має все необхідне для комфортного життя. Є школи, дитячі садки, спортивні секції, супермаркети, магазини, ринок та медичні заклади. Зручне транспортне сполучення з Києвом (20 хвилин автомобілем чи маршруткою). У місті є зелена зона, набережна Київського водосховища для прогулянок та відпочинку.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 7.2 м²
цегляна
поверх 5 з 5
генератор
2.3 млн грн
46 067 грн/м²
вулиця Кургузова, 11-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з ремонтом та зручним, продуманим плануванням. Має роздільне планування кімнат. Є простора кухня, велика спальня, суміщений санвузол, простора ванна кімната та засклена лоджія.
Опалення центральне. Гаряче водопостачання здійснюється за допомогою електричного бойлера. Встановлені лічильники на тепло, електроенергію та воду. Будинок утеплений і оснащений вентильованими фасадами. У будинку встановлений генератор на випадок відключень електроенергії.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні.
Будинок побудований у 2011-2020 роках. Є консьєрж, ліфт та вантажний ліфт.
Біля будинку є автопарковка. У пішій доступності розташовані школа з басейном, дитячий садок, зупинка маршрутного таксі, футбольні поля, тенісний корт, бювет, розважальні заклади та супермаркет. До центру міста приблизно 5 хвилин. Поруч також є затишний парк.
1 кімната
з ремонтом
50 / - / 18 м²
панельна
поверх 20 з 25
2018 Рік будівництва
3.1 млн грн
39 113 грн/м²
Набережна вулиця, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат та роздільний санвузол. Стан ремонту не вказаний, але підвал сухий з ремонтом під бомбосховище.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Асфальтована дорога.
Квартира мебльована, є меблі на кухні.
Продаж квартири.
Будинок цегляний, газифікований, побудований у 80-90-х роках. Квартира кутова з можливим виходом до ЖК Вишгород плаза. На вікнах є ґрати.
Поруч є зупинки громадського транспорту.
Квартира розташована на першому поверсі. Є балкон та лоджія. Підвал сухий з ремонтом під бомбосховище.
4 кімнати
з ремонтом
80 / - / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 9