Продаж квартир Вишгород (вторинний ринок)

216 оголошень по 150 квартирах
генератор
2.4 млн грн
39 863 грн/м²

Набережна вулиця, 8д

Простора 2-кімнатна квартира з панорамним видом на Дніпро в ЖК “Сіті Парк”, центр Вишгорода Площа — 59,7 м² Будинок зданий та заселений понад 3 роки Панорамний краєвид на Дніпро та центр Вишгорода Роздільні кімнати, двостороннє планування. Два балкон один виходить з кухні, інший зі спальні Переваги ЖК та локації: • Розвинена інфраструктура: кав’ярні, салони краси, приватна школа, дитячий садочок прямо у комплексі • Поруч супермаркети: Сільпо, Новус, АТБ • Зручна транспортна розв’язка: до метро Почайна чи Героїв Дніпра — 15 хв на маршрутці Встановлений генератор на ліфт. Ціна: 55 000 $ Без комісії
2 кімнати
з ремонтом
60 / 35 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 16
2019 Рік будівництва
2.5 млн грн
55 077 грн/м²

вулиця Шолуденка, 18-А

Простора євродвушка з великою гардеробною — готова до заселення! ЖК «Зірка Вишгорода», вул. Шолуденка, 18а Пропонується сучасна та затишна квартира у тихому, зеленому районі Вишгорода — ідеальний баланс комфорту та зручної інфраструктури. Переваги квартири: • Раціональне планування — окрема спальня, простора вітальня, функціональна гардеробна. • 2-й поверх — легкий доступ без залежності від ліфта. • Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) — комфортна температура та гаряча вода в будь-який час. • Закритий комплекс у лісовій зоні — тиша, безпека, свіже повітря. • Повністю мебльована та обладнана технікою — заїжджайте та живіть без додаткових витрат. Чудово підходить як для власного проживання, так і для інвестиції з вигідною орендою. Ціна: 57 000$ — Без комісії! Дзвоніть зараз та домовляйтеся про перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
45 / 20 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 9
2015 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.4 млн грн
52 034 грн/м²

Шкільна вулиця, 73-Г

Продаж 2 кім. квартиру 66 м2, 5 поверх 16 поверхового будинку ЖК Борисо-Глібський, вул. Шкільна 73Г. Будинок з підземним паркінгом, зданий у 2022 році, сусіди вже проживають. Оформлено право власності. Будинок знаходиться у центрі міста, 15 хв. від метро Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь, Почайна. Технологія будівництва монолітно-каркасна, утеплення мінеральна вата 100 мм, стіни газоблок, опалення централізоване (встановлений лічильник), 2 ліфти (грузовий та пасажирський). Закрита територія, відеонагляд, благоустрій, дитячий майданчик. В будівлі ЖК: тренажерний зал, салон краси, мед.заклад, банк, кафе, магазини та ін. В пішій доступності дитячий садок, школа, лікарня, парк, дитячий майданчик, супермаркети, набережна. Оздоблення квартири: штукатурка стін, лазерна стяжка підлоги, розведена сантехніка по стоякам, вхідні металеві двері, металопластикові вікна Rehau, лічильники на воду, електроенергію, опалення.
2 кімнати
з ремонтом
66 / 38 / 13 м²
поверх 5 з 16
2021 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
генератор
5 млн грн
76 900 грн/м²

вулиця Кургузова, 11-Д

Продаж 2к квартири, вул. Кургузова, 11-Д, СЕКЦІЯ 3, м. Вишгород. Площа: 65 м² (житлова — 36 м², кухня — 12 м²) Поверх: 5 із 14 Тип будинку: монолітно-каркасний Пропонуємо простору, світлу, стильну та затишну квартиру з якісним євроремонтом. Квартира має зручне та продумане планування: дві окремі великі кімнати, простору кухню, роздільний санвузол, утеплений та перероблений на кабінет лоджія. Тепла підлога у кухні, ванній та на лоджії. Продається з меблями та побутовою технікою — усе в чудовому стані: (Варочна поверхня, духова шафа, посудомийка, встроєна мікрохвильова піч, бойлер, кондиціонер, диван, кровать , шафи та інше) Встановлено лічильники на електроенергію, воду та опалення (з можливістю регулювання). Додатково облаштовано електричну теплу підлогу у ванній кімнаті, на кухні та балконі. У будинку є генератор — у разі відключення електроенергії працюють ліфти. Розвинена інфраструктура: стадіон, 3 футбольни поля, тенісний корт, поруч магазини, супермаркети, школи з басейном, аптеки, ринок, , салони краси, банк, кафе, відділення «Нової пошти» та багато іншого. Зручне транспортне сполучення — лише 15 хвилин на авто до станцій метро «Героїв Дніпра» та «Почайна». Комісія АН — 5% Телефонуйте — із задоволенням відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
65 / 36 / 12 м²
панельна
поверх 5 з 14
2020 Рік будівництва
4.2 млн грн
45 296 грн/м²

Борисо-Глібська вулиця, 79

Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини! Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня. Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів. Два рівні квартири поєднують елегантні сходи з натурального дерева, що додають інтер’єру особливого стилю. Також передбачена містка комора для зберігання побутових речей. Санвузол просторий та зручний у щоденному користуванні, обладнаний сучасною душовою кабіною. Квартира повністю готова до швидкого заселення — продаж здійснюється з усіма меблями та необхідною технікою. Оселя укомплектована телевізором, пральною машиною, кондиціонером, холодильником, газовою плитою, духовою шафою, вбудованою мікрохвильовою піччю та бойлером для безперебійного постачання гарячої води. Встановлено лічильники на воду та електроенергію, працює домофон. ЖК «Зірковий» пропонує високий рівень безпеки та зручності: закрита територія, огороджена з усіх боків. В’їзд через шлагбаум. Власне паркомісце на прибудинковій території закріплене за кожною квартирою. Стоянка для авто безпосередньо у дворі. Локація квартири просто закохує в себе: будинок розташований у зеленій зоні поруч із лісопарком, що гарантує тишу та чисте повітря щодня. У той же час уся необхідна інфраструктура знаходиться у пішій доступності (5–10 хвилин): школа, дитячий садок, супермаркети АТБ, Фора, Novus, стадіон та кафе. У будинку встановлено поштомат Нової пошти. До станції метро «Героїв Дніпра» можна дістатися за 25 хвилин. Ця затишна квартира в будинку, що буквально купається в зелені — ідеальне місце для щасливого життя вашої родини. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!
3 кімнати
з ремонтом
92.1 / 39 / 11.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 10
2018 Рік будівництва
1.5 млн грн
32 777 грн/м²

вул. Набережна, 6

Термін введення в експлуатацію - 2026 рік. Видова 1 кімнатна квартира в житловому комплексі бізнес класу Вишгород Плаза. Квартира 46.41м2 з сучасним плануванням, великою кухнею та видом на Київ. Усього 4 квартири на поверсі. Є 2 однакові квартири (12 и 13 поверх). Одна під іншою. Житловий комплекс Вишгород Плаза — це житло для тих, хто цінує комфорт, якість та використання інноваційних рішень у будівництві. Новобудова розташована в екологічно чистій зоні недалеко від русла Дніпра. Перший та других поверхи новобудови відведені під об’єкти комерційної інфраструктури. Зокрема, на другому поверсі розмістять ресторан, де мешканці зможуть насолоджуватися вишуканими стравами національної та європейської кухні. Для дітей у закладу буде спеціальне меню та гральна кімната. Проєктом облаштування прибудинкової території передбачені кілька сучасних дитячих майданчиків, місця для занять спортом та зелені зони відпочинку. Житловий комплекс Вишгород Плаза розташований у самому центрі району з сучасною інфраструктурою. Поруч дитячі садки, школи, магазини, парки, набережна та зручна транспортна розвязка. За 3 хвилини пішки від новобудови зупинка міських автобусів №349, №351, №399 та №991. Видова 1 кімнатна квартира в житловому комплексі бізнес класу Вишгород Плаза. Квартира 46.41м2 з сучасним плануванням, великою кухнею та видом на Київ. Є 2 однакові квартири (12 и 13 поверх). Одна під іншою. Можна придбати обидві та зробити двоярусну квартиру. Житловий комплекс Вишгород Плаза — це житло для тих, хто цінує комфорт, якість та використання інноваційних рішень у будівництві. Новобудова розташована в екологічно чистій зоні недалеко від русла Дніпра. Перший та других поверхи новобудови відведені під об’єкти комерційної інфраструктури. Зокрема, на другому поверсі розмістять ресторан, де мешканці зможуть насолоджуватися вишуканими стравами національної та європейської кухні. Для дітей у закладу буде спеціальне меню та гральна кімната. Проєктом облаштування прибудинкової території передбачені кілька сучасних дитячих майданчиків, місця для занять спортом та зелені зони відпочинку. Житловий комплекс Вишгород Плаза розташований у самому центрі району з сучасною інфраструктурою. Поруч дитячі садки, школи, магазини, парки, набережна та зручна транспортна розвязка. За 3 хвилини пішки від новобудови зупинка міських автобусів №349, №351, №399 та №991. Видова 1 кімнатна квартира в житловому комплексі бізнес класу Вишгород Плаза. Квартира 46.41м2 з сучасним плануванням, великою кухнею та видом на Київ. Є 2 однакові квартири (12 и 13 поверх). Одна під іншою. Можна придбати обидві та зробити двоярусну квартиру. Житловий комплекс Вишгород Плаза — це житло для тих, хто цінує комфорт, якість та використання інноваційних рішень у будівництві. Новобудова розташована в екологічно чистій зоні недалеко від русла Дніпра. Перший та других поверхи новобудови відведені під об’єкти комерційної інфраструктури. Зокрема, на другому поверсі розмістять ресторан, де мешканці зможуть насолоджуватися вишуканими стравами національної та європейської кухні. Для дітей у закладу буде спеціальне меню та гральна кімната. Проєктом облаштування прибудинкової території передбачені кілька сучасних дитячих майданчиків, місця для занять спортом та зелені зони відпочинку. Житловий комплекс Вишгород Плаза розташований у самому центрі району з сучасною інфраструктурою. Поруч дитячі садки, школи, магазини, парки, набережна та зручна транспортна розвязка. За 3 хвилини пішки від новобудови зупинка міських автобусів №349, №351, №399 та №991. Видова 1 кімнатна квартира в житловому комплексі бізнес класу Вишгород Плаза. Квартира 46.41м2 з сучасним плануванням, великою кухнею та видом на Київ. Є 2 однакові квартири (12 и 13 поверх). Одна під іншою. Можна придбати обидві та зробити двоярусну квартиру. Житловий комплекс Вишгород Плаза — це житло для тих, хто цінує комфорт, якість та використання інноваційних рішень у будівництві. Новобудова розташована в екологічно чистій зоні недалеко від русла Дніпра. Перший та других поверхи новобудови відведені під об’єкти комерційної інфраструктури. Зокрема, на другому поверсі розмістять ресторан, де мешканці зможуть насолоджуватися вишуканими стравами національної та європейської кухні. Для дітей у закладу буде спеціальне меню та гральна кімната. Проєктом облаштування прибудинкової території передбачені кілька сучасних дитячих майданчиків, місця для занять спортом та зелені зони відпочинку. Житловий комплекс Вишгород Плаза розташований у самому центрі району з сучасною інфраструктурою. Поруч дитячі садки, школи, магазини, парки, набережна та зручна транспортна розвязка. За 3 хвилини пішки від новобудови зупинка міських автобусів №349, №351, №399 та №991. Видова 1 кімнатна квартира в житловому комплексі бізнес класу Вишгород Плаза. Квартира 46.41м2 з сучасним плануванням, великою кухнею та видом на Київ. Є 2 однакові квартири (12 и 13 поверх). Одна під іншою. Можна придбати обидві та зробити двоярусну квартиру. Здача планується у 3 кварталі 2024 року. Житловий комплекс Вишгород Плаза — це житло для тих, хто цінує комфорт, якість та використання інноваційних рішень у будівництві. Новобудова розташована в екологічно чистій зоні недалеко від русла Дніпра. Перший та других поверхи новобудови відведені під об’єкти комерційної інфраструктури. Зокрема, на другому поверсі розмістять ресторан, де мешканці зможуть насолоджуватися вишуканими стравами національної та європейської кухні. Для дітей у закладу буде спеціальне меню та гральна кімната. Проєктом облаштування прибудинкової території передбачені кілька сучасних дитячих майданчиків, місця для занять спортом та зелені зони відпочинку. Житловий комплекс Вишгород Плаза розташований у самому центрі району з сучасною інфраструктурою. Поруч дитячі садки, школи, магазини, парки, набережна та зручна транспортна розвязка. За 3 хвилини пішки від новобудови зупинка міських автобусів №349, №351, №399 та №991.
1 кімната
з ремонтом
46.41 / 11.8 / 18.96 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 18
2025 Рік будівництва
2.8 млн грн
62 772 грн/м²

Лугова вулиця, 36-Б

Продам Видову,затишну однокімнатну квартиру в новобудові, яка знаходиться на 7 поверсі Загальна площа 45 м2 Автономне опалення. Пропонується світла кухня-вітальня з високою стелею та панорамним вікном. Кухня виконана в сучасному стилі: сіро-чорна гама, дерев’яна стільниця, вбудована техніка Bosch (духовка + варильна поверхня), потужна витяжка, великий холодильник Hisense. Є місце для комфортного обіднього столу та зони відпочинку. Окрема спальня приємних розмірів з великою шафою-купе. Ліжко зручне, багато місця для зберігання речей. Сучасна санвузол у темних тонах: ванна, підвісний унітаз, теплі підлоги, великий дзеркальний пенал. Загальний стан — дуже хороший, свіжий ремонт, продумане освітлення, багато природного світла вдень. В будинку знаходяться кафе,магазини ,поштомат НП. Ідеальний варіант для однієї людини, пари або як інвестиційна.
1 кімната
з ремонтом
45 / 20 / 15 м²
поверх 7 з 9
4.5 млн грн
72 813 грн/м²

проспект Шевченка, 6-Б

Квартира яка варта уваги! Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира з дорогим якісним ремонтом у сучасному будинку ЖК «Фортхаус» по проспекту Шевченка буд. 6-Б у м. Вишгороді загальною площею 62,4 кв.м., розташованої на 5-му поверсі 8 поверхового будинку, квартира з індивідуальним опаленням, встановлений газовий котел. У квартирі продумане планування, використані дорогі матеріали, встановлена сучасна техніка. Залишаються всі меблі та обладнання, що ви бачите на фото, тож квартира повністю готова для комфортного проживання. Будинок новий та сучасний, центр міста, зручне транспортне сполучення, неподалік магазини, школа та дитячі садки. Вартість квартири 104 500 у.е., без комісії для покупця
2 кімнати
з ремонтом
62.4 / 30 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 8
2017 Рік будівництва
1.7 млн грн
48 774 грн/м²

проспект Шевченка, 6

Розглядаємо безготівковий розрахунок! Продам дві кімнати у гуртожитку- фактично двокімнатна квартира у центрі Вишгорода по пр-ту Шевченка 6. Квартира розташована на 6-му поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку загальною площею 35,2 кв.м., кімнати роздільні по 15,8 та 8,4 кв.м., разом житлова площа 24,2 кв.м.,є своя кухня 8 кв.м. та сумісний санвузол 3 кв.м., гарний, доглянутий стан, все що є в квартирі залишається. Будинок розташований у центрі Вишгорода, поруч супермаркет АТБ, Червоний маркет, Розетка, різноманітні магазинчики, кавярні, кафе, аптеки, дитячі майданчики, зупинка маршруток, школа. Ціна 39 500у.е., без комісії.
2 кімнати
з ремонтом
35.2 / 24.2 / 8 м²
поверх 6 з 9
можливий продаж по єОселя
1.8 млн грн
37 428 грн/м²

вулиця Шолуденка, 17-Ф

Продаж 1к кв-ри 47,5 m2 в ЖК Зеніт у м. Вишгород, Шолуденка 17. Без %. Пропонуємо до продажу 1к квартиру у комфортному та сучасному ЖК Зеніт, розташованому в зеленій частині Вишгорода, за адресою: Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, вул. Шолуденка, буд. 17-Ф. Це не просто квартира — це ваша тиха гавань у передмісті Києва з усім необхідним для життя, а саме: Про комплекс та комфорт: • На перших поверхах будуть розміщуватися аптеки, магазини, сервіси, служба експлуатації; • Газобетоні стіни з додатковим утепленням з мінеральної вати — комфорт у будь-яку пору року; • Комплексне озеленення, дитячі майданчики, місця для відпочинку; • Гостьові паркінги, освітлення території, зручне планування. Про квартиру та зручність: • Площа 47,5 м² на зручному 5-му поверсі— ідеальний простір для життя або інвестування; • Функціональне планування з можливістю переобладнання в популярний формат «євродвушка»; • Автономна дахова котельня — економія та незалежність від сезонних проблем; • Двокамерні склопакети, сучасні інженерні мережі, підключення до міських комунікацій. Про локацію, що закохує: • Усього 20-25 хв до Києва /до метро/ по ідеальній відновленій дорозі без заторів; • Поруч Вишгородське водосховище, дамба ГАЕС, гірськолижний курорт «Вишгора»; • Поруч ЖК Зірковий, Велесгард, Французький бульвар, 4 Карата, Зірка Вишгорода; • Спокійний район з чистим повітрям та природними краєвидами. Квартира з документами. Можливий безготівковий розрахунок! Пропозиція без комісійних для покупця. Сучасне житло поруч з природою і всіма благами міста — саме те, чого Ви шукали! Зателефонуйте вже зараз, щоб домовитись про перегляд та не втратити можливість зробити правильний вибір!
1 кімната
з ремонтом
47.5 / 12.8 / 18.9 м²
поверх 5 з 17
2.8 млн грн
44 079 грн/м²

вулиця Симоненка, 7

Продається простора 3 кімнатна квартира м. Вишгорода по вул. Симоненка, 7. Перший поверх у п’ятиповерховому будинку. Дуже зручна локація недалеко від центру міста, Усе що потрібно для життя знаходиться поруч із будинком. Лікарня, аптеки, дитячі майданчикі, супермаркет АТБ, багато магазинчиків та кав’ярень, школи, бассейн, зупинки громадського транспорту та багато іншого. До метро Почайна 15-20 хвилин маршруткою Будинок залізобетонний, теплий та газифікований Зелений двір, асфальтований підїзд, поряд з кожним підїздом лави. Вхід в будинок по кодовому замку. Квартира загальною площею 64,1 м2, житлова 39,8 м2 , простора кухня 8,1 м2 Квартира світла та простора, з роздільним плануванням в житловому стані. Квартира продається зі всіма меблями і технікою Санвузол роздільний. Встановлені лічильники на електроенергію та воду. Опалення централізоване. Квартира готова до переглядів Ключи на руках, перегляд у зручний для вас час! Без комісії для покупця!
3 кімнати
з ремонтом
64.1 / 39.8 / 8.1 м²
поверх 1 з 5
3.9 млн грн
44 644 грн/м²

площа Шевченка, 3

Розглядаємо безготівковий розрахунок- сертифікати, постанови. Пропонується до продажу світла й велика 2-кімнатна квартира загальною площею 87,6 м², розташована на 14-му поверсі 16-поверхового сучасного будинку. Кімнати роздільні по 21,3 та 15,6 кв.м., кухня 13,3 з виходом на лоджію, великий сумісний санвузол, гардеробна. Квартира з незакінченим ремонтом, що дозволяє новому власнику реалізувати власний дизайн, продумати планування і створити комфортний простір під свій стиль життя. У будинку створено ОСББ, що гарантує чистоту під’їздів, справну роботу ліфтів та порядок на прибудинковій території. Найближчим часом у будинку буде встановлена система безперервного живлення на ліфти, котельню, насоси на воду та освітлення у підїзді. Локація - велика перевага: • центр міста, усе в кроковій доступності; • поруч дитячий садочок - ідеально для сімей із дітьми; • супермаркети Novus та Фора - 2 хвилини пішки; • поряд адмінбудівля, ЦНАП, відділення пошти, зупинки громадського транспорту; • зручний та безпечний район із розвиненою інфраструктурою. Квартира підійде як для комфортного проживання, так і як вигідна інвестиція у центр міста. Є відеоогляд квартири. Телефонуйте, домовимося про перегляд та відповім на всі запитання! Ціна квартири 90 000 у.е., без комісії для покупця!
2 кімнати
з ремонтом
87.6 / 36.9 / 13.3 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 16
2008 Рік будівництва

Шукай квартиру по локації

4.6 млн грн
49 730 грн/м²

проспект Шевченка, 7-А

Квартира яка дійсно варта уваги! Продам двокімнатну квартиру у центрі м. Вишгорода по пр-ту Шевченка 7-А, квартира розташована на 8-му поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку, загальною площею 91,8 кв.м., житлова площа 44,3 кв.м., кімнати роздільні по 18,5 та 25,8 кв.м., кухня 13,2 кв.м. є місце під гардероб. Не кутова. Квартира двостороння, вікна виходять у двір, тому тихо і затишно. У квартирі зроблений дуже якісний капитальний ремонт, який робили для себе, закінчили у січні 2022 р., санвузол сумісний, досить просторий 10,7 кв.м., встановлені і душова кабіна з тропічним душем та ванна з гідромасажем, вбудована пральна машина "Boch" , бойлер на 120 літрів "Elektrolux", встановлена тепла підлога. Квартира продається зі всіма меблями та побутовою технікою: вбудовані кухонні меблі, стільниця з натурального каменю, витяжка, газова плита, посудомийна машина все фірми "Smeg", два кондиціонери фірми "Daikin". Квартира облаштована лічильниками на опалення, світло, газ та воду. Будинок розташований у центрі м. Вишгорода, Поруч з будинком є різноманітні магазини, супермаркети АТБ, Фора, Новус, магазин "Sinsay", кавярні, кафе, аптеки, зупинки транспорта, у будинку створене ОСББ. Цю квартиру треба бачити "вживу", тому запрошую на перегляд! Ціна квартири 105 000 у.е., без комісії для покупця!
2 кімнати
з ремонтом
91.8 / 44.3 / 13.2 м²
цегляна
поверх 8 з 10
2003 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
3.7 млн грн
47 992 грн/м²

Набережна вулиця, 8д

Розглядаємо безготівковий розрахунок. Пропонується на продаж дворівнева квартира у ЖК "Сіті Парк" по вул. Набережній 8-д у м. Вишгороді. Квартира розташована на 9-10 поверхах 10-ти поверхового будинку, загальною площею 76,9 кв.м., стан після будівельників, зроблена розводка електрики, встановленні лічильники на опалення, електроенергію, воду. На першому поверсі розташовані кімната з кухнею площею 23,4 кв.м., санвузол, прихожа та балкон, на другому поверсі знаходяться 2 роздільні кімнати площею 11,2 кв.м. та 11,3 кв.м., хол, гардеробна, санвузол та балкон. Будинок побудовано з червоної цегли, утеплений по фасаду, дуже теплий та економний щодо комунальних платежів. В підїзді кодовий замок, ліфт, відеоспостереження на території. У пішій доступності супермаркети Novus, Фора, АТБ, різноманітні магазини, дитячі майданчики, аптеки, школа, дитячій садок, до зупинки транспорта 5 хвилини пішки. Є відеоогляд квартири! Ціна квартири 85000 у.е., без комісії для покупця.
3 кімнати
з ремонтом
77 / 34.6 / 11.3 м²
поверх 9 з 10
1.4 млн грн
36 994 грн/м²

вулиця Шолуденка, 20

Продаж 1к квартири, вул. Шолуденка, 20, м. Вишгород (ЖК Start Life) Площа: 37 м² (житлова — 15 м², кухня — 9 м²) Поверх: 4 із 11 Тип будинку: цегляний Простора та тепла квартира без ремонту, що дозволяє виконати оздоблення повністю під ваш смак. Будівля зведена з червоної цегли, товщина зовнішніх стін — понад 50 см, що забезпечує чудову теплоізоляцію. Встановлені лічильники на воду, тепло та електроенергію. Будинок має власну газову котельню на даху. Інфраструктура: До центру Вишгорода — 15 хв пішки. У дворі: паркування, дитячий майданчик. Поруч: продуктові та будівельні магазини, автомийка. До виїзду на Київ — 3 хв на авто, до Оболоні (м. Героїв Дніпра) — 15 хв на авто. Курсують маршрутки повз комплекс. Дзвоніть — із радістю відповімо на всі ваші запитання!
1 кімната
з ремонтом
37 / 15 / 9 м²
поверх 4 з 11
2.8 млн грн
29 125 грн/м²

Набережна вулиця, 22

Продаж 3к квартири, вул. Набережна, 22, м. Вишгород Площа: 97 м² (житлова — 56 м², кухня — 9 м²) Поверх: 7 із 14 Тип будинку: цегляний Простора та світла квартира із зручним плануванням: три окремі кімнати, роздільний санвузол, засклений великий балкон, є кладова у квартирі. Стан квартири — під ремонт, вікна виходять на дві сторони, встановлено бойлер. В будинку ОСББ. Лічильники на електроенергію та воду. Будинок розташований у хорошому районі. Поруч — магазини, відділення «Нової пошти», зупинка громадського транспорту, пляж "ЧАЙКА". Центр містра в пішой доступності до 10 хвилин. Телефонуйте — відповімо на всі ваші запитання та домовимось про перегляд! Є відеоогляд!
3 кімнати
з ремонтом
97 / 56 / 9 м²
цегляна
поверх 7 з 14
2.8 млн грн
61 424 грн/м²

Борисо-Глібська вулиця, 111-А

Продаж 1к квартири, ЖК «Велесгард», вул. Ватутіна, 111А , м. Вишгород Площа: 46 м² (житлова — 18 м², кухня — 16 м²) Поверх: 1 із 11 Новий житловий комплекс — будинок 2015 року комфорт-класу, збудований за монолітно-каркасною технологією. Стіни — цегляні, будинок утеплений. Квартира простора, світла з сучасним ремонтом, великою спальнею та кухнею. Просторий суміжний санвузол з продуманим дизайном, надійною сантехнікою та стильними меблями для максимального комфорту. Квартира продається з технікою та меблями. У кухні та санвузлі — система "тепла підлога". Є лічильники на світло , воду та опалення. В будинку є відеоспостереження, Має закриту територію та асфальтований підїзд. Поряд — гарна природа: ліс і свіже повітря. Біля ЖК є зупинка транспорту, наземна автостоянка, магазинчики та затишна кавярня. Телефонуйте — із радістю відповімо на всі ваші запитання та домовимося про перегляд!
1 кімната
з ремонтом
46 / 18 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 11
2017 Рік будівництва
2.4 млн грн
40 862 грн/м²

Набережна вулиця, 8д

Продається 2к квартира, вул. Набережна, 8Д, ЖК Сіті Парк м. Вишгород Плоша 58/31/10 м2. Поверх 10/10 поверхового цегляного будинку Квартира світла, після будівельників, секція збудована з керамічної цегли. Створено ОСББ, підключено усі комунікації, встановлено лічильники. У дворі знаходиться продуктовий магазин, різноманітні кав’ярні та салон краси. У пішому доступі вся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, супермаркети, басейн, заклади харчування та багато іншого. 15 хвилин до станції метро «Оболонь» на маршрутному таксі. Поруч зупинка маршрутних таксі до Києва. Конструкція будинку: Фундамент – монолітна залізобетонна плита Стіни підвалу – збірні блоки ФБС Несучі зовнішні та внутрішні стіни – цегла керамічна повнотіла М125 на розчині М100 Міжквартирні перегородки – газобетонні блоки завтовшки 200 мм. Міжкімнатні перегородки – газобетонні блоки завтовшки 100 мм. Перекриття – збірні залізобетонні круглопустотні плити Покрівля – плоска, утеплена пінополістиролом ПСБ-35, покриття з гідроізоляційного полотна на поліефірній основі. Утеплення - пінополістирол ПСБ-25 з поясами з мінеральної вати Стіни – декоративна фасадна штукатурка трьох відтінків Огородження балконів – металевий профільований оцинкований лист із захисним покриттям з поліестеру. Дзвоніть, відповімо на всі ваші запитання!
2 кімнати
з ремонтом
58 / 31 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 10
2019 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
генератор
4.3 млн грн
53 034 грн/м²

Набережна вулиця, 6-Г

Продаж 3к квартири, вул. Набережна, 6-Г, ЖК Берегиня, м. Вишгород. Площа: 82 м² (житлова — 48 м², кухня — 15 м²) Поверх: 14 із 16 монолітно-каркасного будинку. Перевага: у будинку є генератор на випадок відключень електроенергії, ліфт працює. В квартирі зроблений ремонт в сучасному стилі, укомплектована побутовою технікою та меблями. Дві окремі спальні кімнати, простора вітальня та кухня з теплою підлогою. Встановлено лічильники на воду, електроенергію та опалення (з можливістю регулювання). В будинку закрита територія з місцем для відпочинку та зона барбекю, створене ОСББ, має облаштоване укриття, парковка у дворі та додатковий паркінг навпроти. У будинку АТБ, ветеринарна клініка, пошта, перукарня, кав’ярня, поруч Сільпо, МакДональдс, а також приватний дитячий садочок. Дзвоніть – відповімо на всі ваші запитання та домовимось про перегляд!
3 кімнати
з ремонтом
82 / 48 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 16
2016 Рік будівництва
1.9 млн грн
40 645 грн/м²

Борисо-Глібська вулиця, 111-В

Продаж 1к квартири, вул. Ватутіна, 111В, м. Вишгород Площа 46/18/16 м2. Поверх 3 / 11 поверхового будинку. Квартира під ремонт, облаштована точками комунікацій. Житловий комплекс состоїть з термобудинків, побудованих за монолітно-каркасною технологією. Зовнішні стіни з червоної цегли, утеплені мінеральною ватою 200мм Квартира тепла, лічильники на все: електрику, воду, опалення. В будинку чуова управляюча компанія, є колясочна для сімей з дітками. Дитячий майданчик, велика парковка, ліс, магазин ЛОТОК, кафе, спорт зал та інше біля будинку. Зупинка громадськог транспорту на Київ до станції метро "Почайна" біля будинку. Дзвоніть, відповімо на всі Ваші запитання.
1 кімната
з ремонтом
46 / 18 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 11
2017 Рік будівництва
1.4 млн грн
63 250 грн/м²

Набережна вулиця, 8д

Продаж 1к квартири, вул. Набережна, 8Д, ЖК «Сіті Парк», м. Вишгород Площа: 22 м² (житлова — 8 м², кухня — 4 м²) Поверх: 7 із 17 Тип будинку: цегляний Світла квартира без ремонту — після забудовника. Секція збудована з керамічної цегли. Квартира-студія: кімната об’єднана з кухнею, суміжний санвузол, велика лоджія. З вікон відкривається чудовий вид на Дніпро. Повністю розведені електропроводка, водопостачання, каналізація та магістраль для кондиціонера. Дуже вигідні комунальні платежі. Створене ОСББ, підключено всі комунікації, встановлені лічильники. У дворі є продуктовий магазин, кав’ярні, салон краси. У пішій доступності — уся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, супермаркети, басейн, заклади харчування та багато іншого. Зручна транспортна розв’язка: поруч — зупинка громадського транспорту, 15 хвилин до станції метро «Оболонь» маршрутним таксі. Телефонуйте — відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд!
1 кімната
з ремонтом
22 / 8 / 4 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 17
2019 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
генератор
2.4 млн грн
64 076 грн/м²

вулиця Шолуденка, 18-А

Продаж 1к квартири, вул. Шолуденка, 18-А, ЖК «Зірка Вишгорода», м. Вишгород. Площа: 38 м² (житлова — 17 м²,кухня — 12 м²) Поверх: 8 із 10 Тип будинку: монолітно-каркасний Пропонуємо простору, світлу та затишну квартиру з якісним євроремонтом. Квартира має зручне планування: велика окрема кімната, простора кухня, об’єднана з балконом, та суміжний санвузол. Техніка та обладнання: холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, пральна машина, кондиціонер. Встановлено лічильники на електроенергію, воду та газ. Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел), а також електричну теплу підлогу в санвузлі та на балконі. У будинку обладнано два укриття, є генератор. Розвинена інфраструктура: поруч магазини та супермаркети, школи, аптеки, ринок, стадіон, салони краси, церква, банк, кафе, відділення «Нової пошти» та багато іншого. Зручне транспортне сполучення — лише 15 хвилин на авто до станцій метро «Героїв Дніпра» та «Почайна». Телефонуйте — відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд!
1 кімната
з ремонтом
38 / 17 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 10
2015 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
2.8 млн грн
42 167 грн/м²

Борисо-Глібська вулиця, 110

Продаж 2к квартири, вул. Борисо-Глібська (колишня Ватутіна), 110, м. Вишгород, ЖК “4 Карата” Площа: 67 м² (житлова — 37 м², кухня — 15 м²) Поверх: 7 із 11 Тип будинку: монолітно-каркасний Світла простора квартира без ремонту, готова до оздоблення під ваш смак. Має зручне планування: простора кухня, дві окремі великі кімнати, два санвузли та лоджія. Оснащена автономним опаленням (газовий котел), встановлені лічильники на електроенергію, воду та газ. На поверсі є додаткова кладова. Територія комплексу облаштована всім необхідним для комфортного життя: магазин, дитячий майданчик, спортивна зона, тренажери, альтанки та мангали для відпочинку, а також багато зелених насаджень. Будинок і територія обладнані системою відеоспостереження, на в’їзді — шлагбаум, передбачено велику кількість місць для паркування. Оглядовий майданчик на Київське море — всього за 200 метрів. Квартира розташована в тихому, спокійному районі з мінімальним автомобільним трафіком. У безпосередній близькості — зупинка автобуса до Києва та місцевий маршрут, що курсує містом. До станції метро “Героїв Дніпра” — лише близько 15 хвилин транспортом. Телефонуйте — із радістю відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд. Є відеоогляд!
2 кімнати
з ремонтом
67 / 37 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 11
2016 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
генератор
5.5 млн грн
70 770 грн/м²

Набережна вулиця, 6-Ж

Продаж 2к квартири, вул. Набережна, 6-Ж, ЖК «Набережний», м. Вишгород Площа: 78 м² (житлова — 34 м², кухня — 15 м²) Поверх: 13 із 16 Тип будинку: монолітно-каркасний - є генератор, працює ліфт! Ідеальне поєднання стилю, комфорту та функціональності! Новий дизайнерський ремонт із використанням сучасних матеріалів, стильний інтер’єр, продумане планування до найменших деталей. • Стеля: натяжна • Підлога: вологостійкий ламінат Classen (Німеччина) з підкладкою із пресованої хвої • Стіни: шпалери • Системи: розводка Rehau (водопостачання та опалення) Планування: дві окремі кімнати, простора кухня, два балкони з облаштуванням, два санвузли. Квартира повністю укомплектована якісними меблями та сучасною технікою у відмінному стані. Меблі та шпалери — із захисним антикіготь-покриттям. Техніка та обладнання: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, витяжка, посудомийна машина, пральна машина, сушильна машина, бойлер, два інверторні кондиціонери, фільтр для води. • Встановлені лічильники на воду, електроенергію та тепло (з можливістю регулювання) • Тепла підлога у санвузлах та на балконах • У ванній кімнаті — додатковий самопромивний фільтр із редуктором тиску та системою «Антипотоп» (автоматичний італійський кран і необхідна автоматика) • Пожежна сигналізація • Проведено все для монтажу охоронної сигналізації Ajax (автоматика, батарея); головний блок встановлює компанія • Спеціальна розетка для підключення інверторного генератора у разі вимкнення електропостачання Будинок утеплений зовні та зсередини. Закрита територія, шлагбаум, працює ОСББ. Інфраструктура: поруч зупинка громадського транспорту, магазини та супермаркети, аптеки, салони краси, ресторани, дитячий садок, школа, відділення «Нової пошти» та все необхідне для комфортного життя. Телефонуйте — відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд! Є відеоогляд. Без %%% для покупця.
2 кімнати
з ремонтом
78 / 34 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 16
2020 Рік будівництва