Введення в експлуатацію 4 квартал 2022 року. Зручні варіанти розстрочки! Комплекс апартаментів готельного типу Aura Apart- це два в одному: вигідна інвестиція і власні апартаменти на березі Чорного моря. Розташований в одному з кращих курортних районів Одеси, на першій лінії, піщаний пляж. "Золотий берег" - один з найпопулярніших пляжів, особливо гарні тут прогулянки літнім вечором, під шепіт хвиль. Викладений гранітним каменем, встановлені ліхтарі, зручні красиві лавочки, оглядовий майданчик, дитячі та спортивні майданчики. Вхід в житлову зону тільки для мешканців. Апартаменти будуть готові до здачі під ключ з капітальним ремонтом і повним оснащенням. З вікна вид на море, панорамне скління, відкриті тераси, басейн з морською водою, ресторан з видовою терасою. Пост охорони і відеоспостереження, підземний паркінг (оренда). Керуюча компанія забезпечить всі процеси, що забезпечують ефективне функціонування: - здача апартаментів в оренду - консьєрж-сервіс 24/7 - забезпечення безпеки - room-сервіс, прибирання та пральня - контроль експлуатації обєкта. Чому інвестувати в Одесу? * Державна програма "Одеса 365" * Збільшення туристичного потоку більш ніж в два рази за останні 4 роки. * Побудова нових міжнародних автомагістралей, міжнародний аеропорт, морські порти. * Ринок оренди житла затребуваний в будь-який час року. Телефонуйте, буду рада організувати показ.

Золотой берег улица, 37А, Киевский, Одесса, Одесская 147000.0 USD

Перша лінія моря. Пляж "Золотий берег" в Одесі. Відмінний варіант для інвестицій. 1-кімнатні апартаменти, площею 52, 81 м.кв. Кухня 7, 0 м.кв. Вітальня 16.0 м.кв Спальня 16.0 м.кв. Тераса 4.38 м.кв. Ціна 67 068 $ Введення в експлуатацію 4 квартал 2022 року. Зручні варіанти розстрочки! Комплекс апартаментів готельного типу Aura Apart- це два в одному: вигідна інвестиція і власні апартаменти на березі Чорного моря. Розташований в одному з кращих курортних районів Одеси, на першій лінії, піщаний пляж. "Золотий берег" - один з найпопулярніших пляжів, особливо гарні тут прогулянки літнім вечором, під шепіт хвиль. Викладений гранітним каменем, встановлені ліхтарі, зручні красиві лавочки, оглядовий майданчик, дитячі та спортивні майданчики. Вхід в житлову зону тільки для мешканців. Апартаменти будуть готові до здачі під ключ з капітальним ремонтом і повним оснащенням. З вікна вид на море, панорамне скління, відкриті тераси, басейн з морською водою, ресторан з видовою терасою. Пост охорони і відеоспостереження, підземний паркінг (оренда). Керуюча компанія забезпечить всі процеси, що забезпечують ефективне функціонування: - здача апартаментів в оренду - консьєрж-сервіс 24/7 - забезпечення безпеки - room-сервіс, прибирання та пральня - контроль експлуатації обєкта. Чому інвестувати в Одесу? * Державна програма "Одеса 365" * Збільшення туристичного потоку більш ніж в два рази за останні 4 роки. * Побудова нових міжнародних автомагістралей, міжнародний аеропорт, морські порти. * Ринок оренди житла затребуваний в будь-який час року. Телефонуйте, буду рада організувати показ.

Золотой берег улица, 37А, Киевский, Одесса, Одесская 67068.0 USD

Выгодное предложение Полноценная 1 комнатная квартира Кухня с выходом на лоджию Отдельная комната Высокие потолки три метра Квартира восточная, светлая и теплая Комфортный этаж для жизни И под сдачу отлично подойдет Расположена в престижном районе До пляжа "Золотой Берег" 200 метров Современный комплекс Красивые парадные с дорогой отделкой В комплексе предусмотрен бассейн, ресторан и т.д Лучшее предложения для инвестиций Звоните, лучшая цена в этом районе

1 комнатная квартира 41кв в ЖК Аквамарин "Золотой Берег"

ЖК в городе Одесса

География, Одесса