КОД 9138 Однокімнатна квартира в Київському районі. Теплий цегляний будинок. Четвертий поверх. Не кутова. Загальна площа 32м кв. Кімната площею 16,8м кв. Площа кухні 6,3м кв. Квартира світла та затишна. Просторий балкон, засклений. Тихий, доглянутий двір. Поруч парк. КОД 9138

Петра Юрченка вул., 5

У продажу приємна двокімнатна квартира покращеного планування на найкращому другому поверсі! - загальна площа 53 м3 - окремі кімнати 17,5 та 15,5 м2, простора кухня 9,0 - стан квартири дуже охайний, готовий для проживання - великий, засклений балкон з теплою підлогою - сантехніка в гарному стані, труби поміняні, встановлені лічильники В наявності тамбур на дві квартири, що дуже зручно для габаритних речей. Будинок розташований на затишній вулиці Петра Юрченка, зупинка 11 школа. Поряд школа, дитяча поліклініка, безліч магазинів та парк для відпочинку. код 41870

Петра Юрченка вул., 28

Продаж двокімнатної квартири в авіамістечку, зроблений гарний ремонт, залишаються всі меблі та техніка.Простора лоджія обладнана під кабінет, велика дитяча кімната та зал, роздільний санвузол. При вході є великий тамбур на дві квартири. Документи готові, торг

Петра Юрченка вул., 28
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами. Виконаний якісний новий євроремонт. Тепла підлога. Висота стелі 3 метри. Кухня площею 10 кв.м. У квартирі залишаються сучасні техніка та меблі. Квартира розташована в історичному цегляному будинку - сталінці. Будинок дуже теплий, не кутовий. Вся інфраструктура в пішій доступності. Квартира простора.

3-к, вул. Петра Юрченка 21/9, Авіамістечко
Узнавай первым о новых квартирах

Квартира має житловий стан. Планування включає компактну кухню площею 6 кв.м. Квартира продається з меблями та технікою. Квартира розташована в мальовничому та розвиненому мікрорайоні Браїлки. Зручне розташування поруч з усією інфраструктурою як для дорослих, так і для дітей. Квартира має видовий поверх. Будинок цегляний.

Продаж 3к Квартира вул. Петра Юрченка

Квартира не кутова, цегляна. Планування суміжне, прохідне. Санвузол роздільний. Є два балкони. На одному з них виконаний ремонт. Виконаний косметичний ремонт. Замінено стояк та електропроводку. Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом, електрикою та центральною каналізацією. Є газова колонка Bosch. Квартира повністю мебльована, меблі та техніка залишаються. Є кондиціонер, ванна, меблі на кухні, гардероб. Готовий співпрацювати з рієлторами. Торг реальному клієнту. Квартира розташована в цегляному будинку. Додатково вказано, що є асфальтована дорога. Вікна металопластикові. Великі просторі кімнати. Є сучасний санвузол.

Чудова квартира на Юрченка

Ищите квартиру по локации