Оренда квартир у ЖК Palermo (Дніпро)

3 оголошення по 3 об'єктах
18 000 грн

ЖК Palermo

Квартира з євроремонтом. Перша здача в оренду. Квартира повністю мебльована. Встановлена побутова техніка: холодильник, пральна машина, посудомийна машина, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч. Також є Wi-Fi, телевізор та гардероб. Застава становить 100%% від місячної орендної плати. Агентам звертатися не потрібно. Квартира розташована в житловому фонді, побудованому після 2011 року.
2 кімнати
з ремонтом
53 / - / 12 м²
цегляний будинок
поверх 10 з 11
2018 Рік будівництва
10 квітня
Знайдено 10 квітня
20 000 грн

вулиця Василя Вишиваного, 42-А

Квартира має роздільне планування з кухнею та спальнею. Є суміжний санвузол. Виконано євроремонт. Квартира здається з меблями. Будинок з житловим фондом від 2011 року. У квартирі індивідуальне газове опалення. Поблизу розташовані торгові центри Пассаж, Женева, Кировський, Дельмар, Мост Сити, Атлант та Баку.
1 кімната
з ремонтом
47 / - / 15 м²
цегляний будинок
поверх 10 з 11
2018 Рік будівництва
1 квітня
Знайдено 12 березня
19 000 грн

вулиця Василя Вишиваного, 42-А

Квартира має планування кухні-студії, спальні, гардеробної та санвузла. Квартира обладнана автономним опаленням. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. У кроковій доступності від квартири розташовані школа та дитячий садок, а також соціальна інфраструктура, яка включає аптеки, банки та лікарні. Є комфортні зони відпочинку, спортивні майданчики та зручна транспортна мережа, яка дозволяє дістатися до будь-якої точки міста як на особистому, так і на громадському транспорті.
2 кімнати
з ремонтом
55 / 35 / 20 м²
цегляний будинок
поверх 10 з 11
2018 Рік будівництва
13 квітня
Знайдено 30 січня

Шукай квартиру по локації