Суперова 1 км квартира біля парку
ЖК Галицький
Можливе пере проектування в повноцінну 2 км квартиру
Площа 58 м2, балкон 4,6 м2
Середній поверх 2/8,знизу комерція
Максимальна комплектація: електрика,штукатурка,стяжка,лічильники,котел,радіатори,вхідні двері з мін.ватою,енергоощадні вікна
Поруч: школа,садочок,автовокзал,поліклініка,парк,магазини,громадський транспорт
Двір закритого типу
Відеонагляд
Сучасний ігровий дитячий майданчик
Ландшафтний дизайн
Зони для відпочинку
Продам 1-кімнатну квартиру на Данила Галицького
Десятиповерховий блочний будинок, квартира на 2-му поверсі
Помешкання з цікавим плануванням
Має окрему кімнату та суміжний санвузол
Є великий незасклений балкон та панорамні вікна
Квартира не кутова
Автономне опалення
Для огляду телефонуйте
ПРОДАЖ!!! 1 кімнатної квартири в новобудові ЖК Галицький (вул Данила Галицького. Район - Автовокзал). Ціна - 50300$
- Монолітно - цегляний будинок
- Автономне опалення
- Квартира дуже тепла
- Стан після будівельників - зроблена стяжка, штукатурка стін, розводка електрики, водопостачання, каналізація та опалення
- Площа 46 м.кв
- Поверх 4/9
- На все є лічильники
- Балкон
- Власне ОСББ
Продаж договір переуступки!!!
Деталі за телефоном 068 8727 009 (viber/telegram)
Квартири з гардеробом. Стіни у кімнатах оштукатурені цементно-піщаною штукатуркою, у ванній - вапняно-піщаною.
У квартирах встановлено індивідуальне газове опалення з двоконтурним газовим котлом, водяну теплу підлогу в коридорі, санвузлі та на кухні, сталеві радіатори в кімнатах, розведену електрику мідним кабелем. Встановлені лічильники на газ, світло та воду.
Продаж від забудовника без комісії для покупця. Діє система знижок та розтермінування.
Квартири розташовані в житловому комплексі комфорт-класу з закритою територією та цілодобовим відеонаглядом. На території комплексу є просторий підземний паркінг, власний спорт-майданчик та зони для відпочинку. Будинок з монолітно-каркасного будівництва - найбезпечнішого і міцного. Встановлені протизламні двері з індивідуальними замками.
Поблизу знаходяться установи шкільного та торгівельного типу, а також паркова зона.
Квартира має якісний євроремонт, зроблений для власного проживання. На першому поверсі розташовані кухня, вітальня та санвузол. На другому поверсі знаходяться спальня, прохідна кімната, гардеробна та санвузол.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням. У кухні, коридорі та санвузлі встановлено теплу підлогу.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Квартира простора, вишукана та затишна. Вона дуже економна в опаленні та тепла.
Квартира має зручне планування: кухня - 17 кв.м., балкон 4,6 кв.м., кімната - 15,5 кв.м., суміжний санвузол та ванна кімната. Планування роздільне. Квартира під чистову обробку. Виконана стяжка, штукатурка, розведена електрика. Встановлені вхідні двері з мін.ватою та енергоощадні вікна.
У квартирі встановлений конденсаційний котел та радіатори. Є лічильники на газ, воду та електроенергію. Доступні центральний водопровід, центральна каналізація, вивіз відходів.
Квартира продається з максимальною комплектацією.
ЖК "Галицький" побудований забудовником Стоград у 2021 році. На території ЖК є автостоянка, відеоспостереження, впорядкована прибудинкова територія та сучасні ігрові дитячі майданчики. В будинку є ліфт.
ЖК розташований у чудовому місці з видом у двір. Поруч розташовані парк, школа, садочок, ТЦ, ринок, поліклініка, автовокзал та зупинки громадського транспорту.
Квартира простора і світла. Є панорамні вікна.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Стан після будівельників: зроблена стяжка, штукатурка стін, розводка електрики, водопостачання, каналізації та опалення.
Квартира оснащена автономним індивідуальним газовим опаленням. На все встановлені лічильники.
Квартира продається.
Квартира розташована в новобудові ЖК Галицький, побудованій з монолітно-цегляних блоків. ЖК має власне ОСББ.
Будинок розташований у районі Автовокзалу.
Квартира дуже тепла. Є балкон.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Стан після будівельників: зроблена стяжка, штукатурка стін, розводка електрики, водопостачання, каналізації та опалення.
У квартирі встановлено автономне індивідуальне газове опалення. На все є лічильники.
Квартира продається без меблів та техніки.
Продаж здійснюється за договором переуступки.
Квартира розташована в новобудові ЖК Галицький, яка побудована з монолітно-цегляних блоків. ЖК має власне ОСББ.
ЖК розташований у районі Автовокзалу.
Квартира дуже тепла. Є балкон.
Квартира з цікавим плануванням, має окрему кімнату та суміжний санвузол.
Встановлено автономне опалення.
Продається.
Десятиповерховий блочний будинок.
Квартира не кутова. Є великий незасклений балкон та панорамні вікна.
Квартира здається від забудовника.
Встановлено лічильники, котел, радіатори. Проведено електрику. Зроблено штукатурку та стяжку.
Квартира оснащена вхідними дверима з мінватою та енергоощадними вікнами.
На першому поверсі розташовані комерційні приміщення.
Квартира розташована поруч зі школою, садочком, автовокзалом, поліклінікою, парком, магазинами та громадським транспортом.
Квартира має балкон площею 4,6 кв.м.
Квартира з роздільними кімнатами. Виконано під чистову обробку: залита стяжка, пошпакльовані стіни. Розведена електрика, вода, опалення та інтернет. Підігрів підлоги водяний.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням за допомогою двохконтурного газового котла. Є підключення газу, центрального водопроводу, електрики та центральної каналізації.
Квартира не мебльована.
Квартира розташована в сучасному житловому комплексі Amber Park, побудованому компанією Devercity Group у 2021 році та введеному в експлуатацію у 2023 році. Будинок утеплений 15 см шаром і характеризується якісним будівництвом. Є ліфт, гостьовий паркінг та вивіз відходів.
Квартира простора та світла, з видом у двір з південної сторони. Є великий балкон.
Квартира має роздільне планування. Виконано чистову стяжку та штукатурку стін.
Установлено двоконтурний газовий котел та радіатори, що забезпечує автономне газове опалення. Розведені всі комунікації: електрика, водопостачання, каналізація. Встановлені лічильники на всі ресурси.
Квартира підходить як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.
ЖК "Галицький" - сучасний житловий комплекс преміум-класу, збудований із використанням якісних матеріалів. Територія комплексу обладнана відеоспостереженням, сучасними дитячими та спортивними майданчиками.
Квартира має зручне розташування.
Квартира простора та комфортна. Функціональне планування дозволяє максимально ефективно використовувати простір.
Квартира під чистову обробку. Стіни з газоблоку утеплені пінополістиролом під декоративну штукатурку та фарбування. Санвузол суміжний.
Квартира має автономне газове опалення з індивідуальним двоконтурним котлом. Є підігрів підлоги у ванній, туалеті та кухні. Проведено електрику, центральну каналізацію, газ та центральний водопровід.
Квартира продається від власника без посередників.
ЖК "Амбер Парк" - новобудова, зведена з використанням сучасних технологій та матеріалів. Будинок утеплений пінопластом товщиною 150 мм. Територія закрита з цілодобовим відеоспостереженням. Є підземний паркінг з ліфтом, який піднімається до верхнього поверху.
ЖК розташований у затишному районі з розвиненою інфраструктурою. У кроковій доступності знаходяться магазини, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту, відділення "Нової пошти", оптові та роздрібні магазини.
Квартира простора з панорамними вікнами та великим балконом. Є протизламні вхідні двері та перепустка. З вікон відкривається чудовий вид на парк.
Квартира комфорт класу з дизайн візуалізацією. Вона не кутова і має просторий балкон.
Квартира має автономне газове опалення з двоконтурним газовим котлом та радіаторами. Встановлено лічильники. У кухні та санвузлі є тепла підлога.
Продаж від власника по переуступці. Здача осінь 2025.
ЖК «Amber Park» має територію закритого типу із цілодобовим відеонаглядом. Наявний просторий підземний паркінг.
ЖК має чудове розташування з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться садок, школа, парк, зупинки громадського транспорту та оптові роздрібні магазини, включаючи відділення Нової пошти.
Квартира має великі панорамні вікна, які виходять у парк.
Квартира має сучасне та просторе планування. Житлова площа складає 15.12 кв.м., а площа кухні - 13 кв.м. Стіни поштукатурені, розведена електрика, зроблено теплу підлогу. Квартира світла та тепла.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням.
Пропонується на продаж елітна квартира.
ЖК "Амбер Парк" - престижний житловий комплекс з підземним паркінгом.
Квартира має зручне розташування біля парку, зупинки громадського транспорту, ресторану та торгового центру.
Квартира має балкон на південну сторону.