Пропонується до продажу двокімнатна квартира з ОКРЕМИМ ВХОДОМ🔥 Компактна та затишна квартира, в якій лишається все необхідне для комфортного проживання. 📌ОСОБЛИВОСТІ:📌 🔸Окремий вхід з двору 🔸Розташована на першому поверсі з девʼяти 🔸Зроблений свіжий ремонт 🔸Роздільні кімнати 🔸Окремі лічильники 🔸Загальна площа 35 кв.м. 📍Квартира розташована на Польовій. Район з гарно розвиненою інфраструктурою, що забезпечує зручний доступ до всіх необхідних об’єктів. Це чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне, економне та тихе місце для проживання. Не пропустіть свій шанс! 🔥Для детальної інформації та запису на перегляд телефонуйте! ☎️0962987121 Анна АН Оберіг

Площа Польова, 7

Квартира має ексклюзивне перепланування на 3 окремі кімнати, кухню та вітальню. Встановлено гарний ремонт. Квартира розташована в теплому цегляному будинку. Світло не пропадає при відключенні. Система опалення - централізована. Квартира мебльована. Заїзджай і живи! Квартира розташована в теплому цегляному будинку. Район Польової - гарний та затишний.

Продаж квартири на Польовій

Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами. Є окремий вхід з двору. Свіжий ремонт. Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації та центрального водопроводу. Є електрика. Квартира обладнана пральною машиною, шафою, плитою та кухонними меблями. Квартира розташована в гуртожитку. На вікнах встановлені грати.

власник
Продам 2х кімнатну квартиру, Польова
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира некутова, в жилому стані. Сантехніка замінена, санвузол облицьований кахлем. Криша перекрита. Централізоване опалення. Водопостачання здійснюється за допомогою колонки. Продаж можливий з меблями. Чиста продажа. Тип будинку - хрущовка. Квартира дуже тепла. Встановлені металопластикові вікна та броньовані двері.

Продам 2-х кімнатну квартиру на Польовій
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира має гарне планування з роздільним санвузлом. Стан квартири жилий-косметичний. Квартира має централізоване опалення. Можливий продаж по спецкоштам. Квартира розташована у цегляному будинку житлового фонду 80-90-х років.

Продам 4-х квартиру на Польовій

Квартира розташована в гостинці. Планування включає кімнату площею 12 кв.м. та збільшену кухню площею 7 кв.м. У кімнаті зроблено косметичний ремонт. Санвузол суміжний. Квартира обладнана бойлером для нагріву води та має централізоване опалення. У квартирі залишається вбудована кухня.

Продам 1 кім МС  на Польовій

Шукай квартиру по локації