4- комнатная квартира Лиманная/ Одескабель. Квартира расположена на 1- м этаже 1- этажного дома. В квартире выполнен капитальный ремонт. Есть чердак. Во дворе есть свое место для авто. Двор закрывается. Выполнена гидроизоляция от сырости. Сухая, теплая квартира. Предлагается за 35 000
Квартира має простору кухню-вітальню із зоною відпочинку та дві окремі спальні. З однієї спальні є вихід на балкон. Виконано якісний ремонт у світлих тонах.
Квартира продається з усіма меблями та технікою.
Це один із найкрасивіших будинків на Таїрово. У будинку є генератор, підземний паркінг, резервуари для води та закрита прибудинкова територія.
Поблизу розташовані зупинки громадського транспорту, великі гіпермаркети Метро, Епіцентр, АТБ, Сільпо. Відстань до моря становить 15 хвилин пішки.
З вікон квартири відкривається красивий вид на місто. Квартира ніколи не здавалася в оренду і ніхто в ній не жив.