Продаж будинку в с. Устимівка
Будинок загальною площею 62,9 м2
Має 3 кімнати, коридор, санвузол і кухню
Землі 77 соток
Будинок з дерева обкладений цеглою і обшитий сайдингом
Дах новий
Опалення- газовий котел і груба
Гарний паркан, ворота
Є заїзд для авто
Будинок в жилому хорошому стані
У дворі є господарські споруди: кухня, погріб, сарай, повістка, криниця
Неподалік ліс
В селі є школа, садочок, амбулаторія
Транспорт до Білої Церкви, Фастова, Києва,
Є залізничний вокзал
Перегляди- за попередньою домовленістю
Ціна 33000$
АН Злагода
3 кімнати
з ремонтом
62.9 / 39.2 / 16.5 м²
1-поверховий будинок
14 квітня
Знайдено 15 березня
власник
995 768 грн
16 597 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається будинок. Тихе місце, інфраструктура. Від власника
Квартира з кухньою. Ремонт після будівельників.
Комбінована система опалення. Вода з криниці заведена в будинок. Є каналізація. Проведено газ та електрику.
Продаж.
Цегляний будинок з пластиковими вікнами. Є земельна ділянка площею 38 соток. На території розташовані господарські споруди: кухня та технічне приміщення. Є сад і город. Двір огорожений.
Поблизу річка та ліс. До зупинки громадського транспорту 5 хв. ходьби. Є електропотяги та маршрутки до Києва, Білої Церкви та Фастова. У селі є церква, монастир, дитячий садок, гімназія, магазини. Поруч Ковалівка з рестораном, льодовою ареною, стадіоном та іншими локаціями. У селі є футбольний клуб "Колос".
Є вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Будинок цегляний. Дві кімнати прохідні. Будинок потребує капітального ремонту.
Є газ та світло.
На ділянці є цегляний сарай та забор.
Пряме транспортне сполучення автобуса Устимівка - Київ. До ЖД вокзалу 3 км, до Білої Церкви 20 км, до Києва 60 км. Зупинка та продуктові магазини поруч. Є річка, дитячий майданчик, школа та дитячий садочок.
Будинок має 3 кімнати, коридор, санвузол, кухню. Санвузол суміжний. Будинок з дерева обкладений цеглою та обшитий сайдингом. Дах новий. Будинок у жилому хорошому стані.
Опалення індивідуальне газове, встановлено газовий котел та грубку. Є електрика, газ, каналізація септик, свердловина.
Перегляди проводяться за попередньою домовленістю.
Будинок має гарний паркан, ворота та заїзд для авто. На території є господарські споруди: кухня, погріб, сарай, повістка, криниця.
Неподалік ліс. В селі є школа, садочок, амбулаторія. Є транспорт до Білої Церкви, Фастова та Києва. Також є залізничний вокзал.
Будинок розташований на ділянці площею 77 соток. Є сад та город.
Хата складається з 3 спалень, великої зали, прихожки, кухні та коридора. Зроблений косметичний ремонт.
Опалення індивідуальне газове. У дворі розташований санвузол.
Продається хата з городом загальною площею 45 соток (город 30 соток).
Хата побудована у 1991 році. Зовнішні стіни з білої цегли, внутрішні - з теплих ракушняків. Вікна пластикові. На території є сарай, літня кухня з працюючою піччю та коморкою, подвійний погріб, гараж і криниця.
Школа знаходиться за 700 метрів, садочок за 1 км. За 50 метрів від хати проходить траса, звідки ходять маршрутні таксі в сторону Білої Церкви та Фастова. До електопоїздів 3 км. Коло хати є три магазини (2 продовольчих, 1 будівельний). Рядом знаходиться ставок.
Будинок має зручне планування з трьома спальнями, великою залою, кухнею, прихожкою та коридором.
На території є криниця.
Будинок 1991 року побудови, побудований із білої цегли зовні та ракушняка всередині. У будинку встановлені пластикові вікна. На території є додаткові будівлі: сарай, літня кухня з піччю та коморою, гараж та подвійний погріб.
Будинок розташований поруч із трасою, за 50 метрів від якої курсують маршрутки до Білої Церкви та Фастова. Електропоїзди знаходяться за 3 км. У селі є школа (700 м), дитсадок (1 км) та 3 магазини (продуктові та будівельний). Недалеко розташований ставок для відпочинку.
На території є ділянка 15 соток під будівництво та 30 соток городу.