Сдам 3 ком кВ первая сдача , все новое ( мебель техника санузел) Все после ремонта в тихом уютном районе Днепра рынок березинка первая сдача! Не успела повесить шторы!

Крушельницької пров. (Людмили Мокієвської), 4

Просторі квартири. У квартирах є всі меблі та техніка. Оперативний показ. У кроковій доступності знаходиться торговельний центр "Караван".

власник
Довгострокова оренда 1к Квартира Софії Крушельницької провулок

Квартира на Березинці, поруч зупинка, магазини, базар, здається на довгостроковий період. В квартирі є повністю меблі: ліжко, диван, столи, кухонні меблі, 2 шафи-купе, стінка, стільці, 2 кондиціонера, посуд. Металопластик, лоджія склена. Ліфт працює. На смс не відповідаю. Дзвоніть, будь ласка.

можна з тваринами
Крушельницької пров. (Людмили Мокієвської), 6

Квартира в чистому житловому стані. Кімнати роздільні, не кутові. С\у роздільний. Вікна столярка в нормальному стані. У квартирі встановлено водонагрівач. Є всі необхідні меблі та техніка: 2 дивани, холодильник 2-х камерний, газова плита, пральна машина, мікрохвильова піч, простий телевізор. Заведений інтернет кабель. Квартира здається на тривалий час порядним і платоспроможним людям. Можливо з невеликою домашньою твариною. Покази за домовленістю. Квартира розташована в тихому спальному районі. До 10 хвилин ходьби знаходяться АТБ, різні магазини, ринок, школа та сад.

можна з тваринами
Довгострокова оренда 2к Квартира Софії Крушельницької провулок

Шукай квартиру по локації