1-кімнатні квартири від 1.75 млн грн
39 500 — 40 800 грн за м²
1 кімната
42.93 м²
Поверхи: 2-25
Будинок 2 (Секція 3)
4 кв. 2026
Будується
39 500 — 40 800 грн за м²
1 кімната
48.24-48.78 м²
Поверхи: 2-25
Будинок 2 (Секція 1)
4 кв. 2026
Будується
40 500 — 44 000 грн за м²
1 кімната
53.47-54.35 м²
Поверхи: 2-25
Будинок 1 (Секція 2)
1 кв. 2026
Збудовано
39 500 — 40 800 грн за м²
1 кімната
54.79 м²
Поверхи: 2-25
Будинок 2 (Секція 1)
4 кв. 2026
Будується
39 500 — 40 800 грн за м²
1 кімната
60.99 м²
Поверхи: 2-25
Будинок 2 (Секція 2)
4 кв. 2026
Будується
Найважливіші оновлення ЖК Деснянський
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах