1-кімнатні квартири від 2.84 млн грн
40 000 грн за м²
1 кімната
71.05 м²
Поверхи: 25
Будинок М
3 кв. 2026
Будується
Найважливіші оновлення ЖК Family & Friends
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах