Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Зелений острів 2 | Без комісії!
Пропонуємо до продажу стильну та комфортну 2-кімнатну квартиру у сучасному ЖК Зелений острів 2 із закритою територією та власною інфраструктурою.
• Локація: вул. Ігоря Сікорського 4-Г, Шевченківський район
• Метро Берестейська — 10 хв пішки
• Будинок 2014 року, 23-й поверх із 25
• Площа — 77,8 м²
• Дивовижний панорамний краєвид
Переваги квартири:
✔ Гарний світлий, сучасний ремонт – робили для себе, використані якісні матеріали.
Просторе планування:
• Вітальня – 21 м²
• Спальня – 21,4 м²
• Кухня – 13,9 м² із виходом на балкон
• Роздільний санвузол
• Широкий коридор із місткою шафою
✔ Тепла підлога на кухні, балконі та в санвузлі.
✔ Вбудована техніка від топових виробників:
✔ Три кондиціонери та телевізори, бойлер, вбудований холодильник, духова шафа
✔ Всі меблі та техніка залишається!
Про комплекс:
- ЖК із закритою територією та цілодобовою охороною.
- Власна інфраструктура: магазини, кафе, салони краси, дитячі та спортивні майданчики.
- Підземний паркінг.
- Поруч посольство США, парк Нивки з озером та Сирецький парк.
✔ Документи готові до продажу.
✔ Ідеальний варіант для проживання або інвестиції.
Телефонуйте – домовимося про перегляд! Ключі на руках, є відео огляд!
Будинок зданий у 2014 році, повністью заселений
Сучасний ремонт, кухня переходить у вітальню, вбудована кухня, уся побутова техніка, квартира повністю мебльована, 2 санвузла, сигналізація, засклений балкон, консьєрж, закрита територія, відеоспостереження, парковка на території комплексу, дитячий майданчик, консьєрж, поруч супермаркет АТБ, ТЦ Більшовик, зручне транспортне сполучення
Сікорського,4-Д.
Монолітно-каркасний будинок.
ЖК "Зелений Острів 2".
Затишний житловий комплекс класу "комфорт" в зеленій частині міста!
Закрита територія, охорона.
Квартира на дуже зручному 3 поверсі!
Загальна площа 68,7кв.м.
Планування:
- кухня-вітальня 28.3кв.м.,
- спальня 21 кв.м.,
- утеплена лоджія,
- окремий с/вузол.
В квартирі виконано якісний ремонт, який робили для себе!
Надійна електрика та сантехніка, якісні оздоблювальні матеріали та меблі!
2 кондиціонери.
На підлозі в кімнатах паркетна дошка.
Великі вбудовані шафи.
Дуже простора кухонна зона з якісною побутовою технікою
Затишна засклена лоджія для особливих романтичних вечорів з келихом вина!
Фото відповідають дійсності!
Один власник квартири. Продаж без довіреностей, особисто від власника!
Квартира не здавалась в оренду!
Можливий продаж по Є-Оселі!
Запрошуємо на перегляд!
ID обєкта: 3W5986
Продається 3 х кімнатна квартира за адресою вул. Ігоря Сікорського 4-В, ЖК Зелений острів 2.
Поверх 9/25.
Загальна площа 86 кв.м.
Планування: окрема спальна кімната, простора дитяча кімната, кухня-вітальня з виходом на засклений балкон, 2 санвузли та простора гардеробна. Висота стель 3 метри.
Квартира укомплектована усією необхідною технікою та меблями: бойлер, посудомийна машина, холодильник, телевізор, кондиціонери, пральна машина, пилосос, мікрохвильова піч .
Зручна транспортна розвʼязка, поруч метро Берестейська.
Закрита територія ЖК, відеонагляд, охорона.
На території комплексу є наземний та підземний паркінг, магазини, кафе, кавʼярні, салони краси, аптеки, спортивні зали та дитячі майданчики.
Також у продажі є паркомісце у підземному паркінгу.
ЖК " Зелений острів 2", "Зелений острів ", Сікорського Ігоря 4Г, Шевченківський район, метро " Берестецька ", посольство США. Продам чудову 3 кімнатну квартиру в новому житловому комплексі " Зелений острів 2" , вулиця Ігоря Сікорського 4Г. Шевченківський район, поруч паркова зона, закрита територія, під охороною. 15/25 поверхового будинку. Загальна площа квартири 98 / житлова 55 ( 20+18+17)/ кухня 13,5, просторий передпокій 18 м, 2 санвузли, 2 великі просторі лоджії засклені. В квартирі зроблений якісний ремонт: всюди склопакети, нові радіатори, проводка електрики, труби, сантехніка та кахель , в кімнатах на підлозі паркет, в коридорі , кухні та санвузлах - плитка, встановлені дорогі вхідні броньовані двері, якісні міжкімнатні двері. Є підігрів підлоги на кухні. Встановлені лічильники на холодну та гарячу, на тепло, бойлер на 100 л, 3 кондиціонери в кожній із кімнат. Квартира повністю мебльована , вбудована кухня, шафи - купе, обладнана якісною побутовою технікою. Встановлена охоронна сигналізація. Квартира світла, двостороння з просторим кімнатами , великим передпокоєм та кухнею.
Територія ЖК " Зелений острів 2" закрита, під охороною, у дворі розташовані спортивні та дитячі майданчики, є підземний паркінг, паркувальні місця на території. Цегляний будинок 2014 року побудови, в підїзді консєрж, 2 пасажирські і 1 вантажний ліфт. Розвинена інфраструктура: поруч магазини, школа, дитячий садок, парк "Нивки", Сирецький парк, Сирецький Гай, озеро Сирець, Сирецький дендропарк, посольство США, кавярні, метро " Берестецька " 10 хвилин пішки. Паркова зона, Зелений куточок Києва. Чудове місце для проживання. У дворі підземний паркінг
Квартира повністю мебльована , вбудована кухня, шафи - купе, обладнана якісною побутовою технікою. Встановлена охоронна сигналізація. .
Цегляний будинок 2014 року побудови, в підїзді консєрж, 2 пасажирські і 1 вантажний ліфт.
Квартира світла, двостороння з просторим окремими кімнатами , великим передпокоєм та кухнею, є 2 санвузли, 2 лоджії засклені.
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, школа, дитячий садок, парк "Нивки", Сирецький парк, Сирецький Гай, озеро Сирець, Сирецький дендропарк, посольство США, кавярні, метро " Берестецька " 10 хвилин пішки. Паркова зона, Зелений куточок Києва. Чудове місце для проживання. У дворі підземний паркінг.
Пропонується в продаж світла простора квартира, по вул. Сікорського 4-д, в ЖК "Зелений Острів 2", в Шевченківському районі.
Знаходиться на 16 поверсі 25ти поверхового будинку, шикарна панорама міста.
Площа квартири 84,5 м2, 3 кімнати: 2 спальні, зал ( площа кімнат 17,5 м2, 15,9 м2, 20,7 м2), кухня 10,1 м2, 2 с/в (4 м2, 2,2 м2), в квартирі є всі аксесуари і повна комплектація для комфортного проживання, кондиціонер, бойлер.
В будинку встановлено резервне джерело енергозабезпечення.
В будинку є підземний паркінг
Поряд знаходиться посольство США і Казахстану, через дорогу є великий парк.
Продаж від власника просторої 2-кімнатної квартири у ЖК “Зелений Острів-2”
📍 вул. Авіаконструктора Сікорського, 4-Г
💰 Без комісії для покупця
Квартира розташована на 6-му поверсі з 25-ти. Загальна площа — 74,1 м². Функціональне планування включає дві просторі кімнати, роздільний санвузол, балкон. Квартира не кутова, всередині будинку.
Встановлені індивідуальні лічильники на воду, світло та опалення, новий електричний бойлер 2025 року.
В комплексі підключені генератори. Генератор саме на наш підʼїзд вже в процесі купівлі та встановлення до зими.
Генератор гарантує безперебійну подачу світла, тепла і води, а також роботу ліфтів навіть під час відключень електроенергії.
Переваги ЖК “Зелений Острів-2”:
• престижний комплекс із закритою територією;
• укриття в кожному підʼїзді, і додатково наявний підземний паркінг в 20 метрах від під’їзду
• цілодобова охорона, консьєрж-сервіс, відеонагляд;
• розвинена інфраструктура: дитячі майданчики, фітнес-зали, магазини, аптеки, кафе та ресторани;
• підземний і наземний паркінг;
• розташування в парковій зоні з озерами; поряд парк Нивки та Сирецький парк;
• близькість до посольства США;
• 12 хвилин пішки до метро Берестейська, зручна транспортна розв’язка.
Ідеальний варіант для сімей з дітьми. А також для тих, хто шукає готове житло у сучасному та безпечному житловому комплексі. Квартира стане чудовим вибором як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції.
Готова до перегляду.
Квартира має зрозуміле планування з окремою кімнатою, кухнею, гардеробною та суміжним санвузлом. Планування роздільне. У квартирі зроблено євроремонт.
Система опалення централізоване. На ліфт встановлений генератор, який функціонує за потреби.
Квартира наповнена технікою та меблями для комфортного проживання. Є меблі на кухні, кондиціонер, підігрів підлоги, душова кабіна.
Комісія не сплачується.
Квартира розташована в ЖК "Зелений острів 2". Територія комплексу закрита та знаходиться під цілодобовою охороною з підключенням системи контролю доступу. Є консьєрж, ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, пожежна сигналізація, охорона території.
У десяти хвилинах неспішної ходьби знаходиться метро "Берестейська". ЖК розташований біля паркової зони Нивки, Дубки і Сирецький. В районі забудови розташоване консульство США.
З вікон відкривається чудовий вид на зелену зону та парк Нивки.
Квартира не кутова, розташована в середині будинку. Планування представлено двома великими окремими кімнатами (20 кв.м. та 16 кв.м.), кухнею з виходом на балкон (12.8 кв.м.), двома санвузлами (по 3.6 кв.м. кожен), просторою гардеробною кімнатою та коридором (13.8 кв.м.). Власники зробили косметичний ремонт з якісною деревяною підлогою та шпалерами під фарбування. Встановлена відмінна сантехніка та проводка.
У квартирі є вбудована посудомийна машина та піднята духова шафа на кухні. Балкон адаптований під робоче місце, винесена батарея, встановлений кондиціонер. У кімнаті більшої площі також встановлений кондиціонер. Квартира мебльована: є шафи для кожного члена сімї, а також дуже простора гардеробна в спальні дорослих. Коридор обладнаний системою для зберігання речей. Один з санвузлів адаптований з додатковими місцями для зберігання.
Житловий комплекс комфорт-класу розташований між Сирецьким парком та Нивки Парк. Територія закрита з відеоспостереженням та цілодобовою охороною. Є дворівневий підземний паркінг та гостьовий паркінг на території. Територія ЖК в пішій доступності до ст. метро Берестейська (10 хв) та Сирець (15 хв). Також на території є магазини (Ашан, Коло, Бджілка), два салони краси та косметологія, приватний дитячий садок, студія йоги та кафе.
Поблизу розташоване посольство США, ЖК Затишний та Зелений Острів 1. Також поруч вулиці: Танкова, Жамбила Жабаєва, Парково-Сирецька, Новоукраїнська, Степана Руданського.
Квартира з авторським дизайном від студії FOXLAB (Київ-Париж), що була повністю відремонтована у 2021 році. Планування включає гардеробну при вході, кабінет, простору кухню з плавним переходом у велику вітальню, панорамний вид на парк, гостьовий санвузол, комору, дитячу кімнату, ванну кімнату, господарську спальню зі своєю гардеробною кімнатою та великий балкон.
Квартира продається у повній комплектації з меблями та технікою. Всі меблі виготовлені за індивідуальним замовленням. У кожній кімнаті встановлено кондиціонери Mitsubishi (дизайнерська серія). Дитяче ліжко виготовлене за індивідуальним замовленням LILU atelier. Кухня Valcucine має стільницю зі штучного каменю (білий мармур). Всі радіатори замінені на біометалічні (Італія). Також є винний холодильник Liebherr, техніка Siemens (духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, варильна поверхня), два вбудовані холодильники Liebherr, три телевізори Samsung Q8 55” та один Samsung Q8 75”, бойлер для гарячої води Gorenje, пральна машина Miele, кухонна мийка та змішувач Blanco.
Квартира пропонується з двома великими парко-місцями за додаткову плату.
ЖК Зелений Острів має закриту територію, що охороняється, з входом лише за перепустками. У будинку розташовані клініка «Добробут», кафе/ресторани, салон краси, еко лавка, продуктовий магазин «Бджілка», три аптеки, медичні лабораторії, зоомагазин, квітковий магазин, винний магазин «Ок Wine», дитячий садок та початкова школа (1-3 класи).
Через дорогу від будинку розташоване Американське посольство. Район тихий, спальний. Комплекс має прямий вихід у великий парк «Нивки парк» та пішу доступність до Сирецького парку.
З кожної кімнати відкривається панорамний краєвид на паркову зону. Підлога виконана з дубової паркетної дошки. На кухні та у ванній кімнаті встановлений електричний підігрів підлоги. Керамічна плитка італійського виробництва. Всі гардини та ролети виготовлені на індивідуальне замовлення в Італії. У дитячій кімнаті встановлені подвійні гардини, у хазяйській спальні - блекаут. У вітальні ролети керуються дистанційно. Підвіконня у вітальні, кабінеті, стіл у вітальні та острівець у гардеробі виконані з натурального мармуру. Всі вікна замінені на Schüco з енергозберігаючими склопакетами та обклеєні бронеплівкою. Встановлено броньовані вхідні двері, систему зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження (Hikvision), сигналізацію з підключенням до пульта охорони, систему антипотоп.
Квартира з роздільним плануванням. Є передпокій з шафою-купе, простора ванна кімната з теплою підлогою, кухня з балконом та окрема зонована спальня. Зроблений євроремонт.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом та каналізацією. Встановлені фільтри на воду.
Квартира повністю укомплектована вбудованими та мякими меблями і всією необхідною технікою: варильна поверхня, духова шафа, холодильник, нагрівач води, мікрохвильова піч, пральна машина. Є все, що потрібно для життя.
Перегляди по домовленості. Ключі в наявності. Комісія агентства 5%%.
ЖК бізнес-класу Зелений Острів 2 має закриту облаштовану територію з магазинами, дитячими майданчиками, кавярнями та іншою інфраструктурою. В будинку встановлений генератор на ліфти. Є охорона, відеоспостереження, консьєрж-сервіс та підземний паркінг.
Поруч добре розвинута інфраструктура, розташоване посольство США, парк Нивки. Гарне транспортне сполучення, ст.м. Берестейська, Сирець.
З вікон відкривається неймовірний панорамний вид на місто. Квартира має балкон або лоджію, ванну кімнату, гардероб.
Простора житлова кімната площею 20.6 м². Кухня площею 11.7 м² світла з виходом на балкон. Санвузол суміщений площею 4.3 м². Також є гардеробна площею 2.5 м² та коридор площею 8.8 м². Планування роздільне. Квартира в житловому стані.
Централізоване опалення. Висота стелі - 2.7 м.
Квартира повністю мебльована.
ЖК Зелений Острів-2 - це комплекс комфорт-класу, що складається з 4 будинків по 25 поверхів, побудованих за монолітно-каркасною технологією з використанням залізобетону та утеплення мінеральною ватою. На території є підземний паркінг на 198 місць. Територія закрита для авто та сторонніх, що забезпечує комфорт і безпеку мешканців. Є система безпеки та відеонагляд.
Поблизу розташовані парк, магазини, кафе, фітнес-центр, школи, дитячі садки. Зручне транспортне сполучення - до центру Києва 10-15 хвилин.
Квартира має зручне двостороннє планування, що забезпечує гарне провітрювання та освітлення. Кімната відокремлюється від кухні розсувною системою. У квартирі є кухня з виходом на балкон, спальня з видом на парк, роздільний санвузол з ванною та передпокій з великою шафою-купе. Виконано якісний сучасний ремонт з використанням екологічних матеріалів.
Встановлені лічильники на тепло, електроенергію та воду. Система опалення - централізована.
Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною технікою. На кухні є варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, холодильник, витяжка, мікрохвильова піч та багато місць для зберігання. Проведена тепла підлога. У спальні є велике двоспальне ліжко з унікальним матрацом, у якому можна змінювати жорсткість.
ЖК "Зелений острів" має закриту територію з охороною та власною розвиненою інфраструктурою, що включає магазини, кафе, салони краси, дитячі та спортивні майданчики. У комплексі є підземний паркінг. Квартира продається з гаражем, що знаходиться в 3 хвилинах ходьби від будинку. В гаражі є погреб.
Зовнішня найближча інфраструктура закриває абсолютно всі потреби для комфортного проживання: школи, садочки, супермаркети, магазини, спортивні клуби, ресторани, зручна транспортна розвязка, зупинки громадського транспорту. У пішій доступності знаходяться станції метро Берестейська, Нивки, Дорогожичи та Сирець. Поблизу розташовані три парки: Нивки (з каскадом озер), Дубки та Сирецький. Комплекс розташований поруч з посольством США, що робить район максимально захищеним.
Квартира дуже світла та має гарне провітрювання.
Квартира з якісним ремонтом. Планування роздільне. Санвузол: 2 і більше.
Система опалення централізоване.
Квартира обладнана усіма необхідними меблями та технікою, які залишаються після продажу. Є меблі на кухні. Мультимедіа: телевізор, Wi-Fi.
Новий будинок 2015 року. У дворі є спортивний та дитячий майданчик, власний ЖЕК. Наявні ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, консьєрж.
Поблизу розташовані супермаркети, кафе, ресторан, зупинка трамваю, станція метро Берестейська 10 хвилин пішки.
Затишна закрита територія зі своєю інфраструктурою. Відеоспостереження та охорона. Є балкон та лоджія.
Квартира має вільне планування та виконана в сучасному стилі за авторським проектом. У квартирі 3 окремі кімнати з якісним ремонтом, просторий передпокій з вбудованими шафами, велика вітальня зонована під кухню та лаунж, стильна спальня з розкішним ліжком, вмісткою шафою і шторами з затемненням, ще одна кімната (кабінет/дитяча/гостьова) також з вбудованими шафами та системою зберігання і чудовою панорамою Києва. Є 2 санвузли: один з душовою кабіною, інший з ванною.
Квартира повністю мебльована та оснащена якісною технікою Bosch і Franke. В кожній кімнаті встановлено кондиціонер.
Продаж особисто від власника. Квартира не здавалась в оренду.
ЖК "Зелений острів 2" - престижний житловий комплекс з охороною та відповідальними консьєржами. Є відеоспостереження, ліфт, вантажний ліфт, пожежна сигналізація. Будинок оточений 3-ма парками: Нивки, Сирецький, Дубки. Спільна огорожа з Американським посольством.
Зручна транспортна розвязка та розвинена інфраструктура. Найближче метро "Берестейська" 10-15 хвилин пішки. Навкруги школи і дитячі садки. Через дорогу музичний ліцей ім. М. Лисенка, художня школа ім. T. Шевченка і хореографічний коледж.
Квартира має сучасний дизайн з яскравими акцентами. Багато світла завдяки великим вікнам. Тепла атмосфера, яку відчуваєш одразу при вході.
Квартира має суміжне планування. Євроремонт виконаний у сучасному дизайні в стилі "Contemporary" зі світлими тонами, натуральним деревом, декоративною штукатуркою та вбудованим LED-освітленням.
Квартира повністю мебльована. Є кухня-студіо з технікою Bosch/Electrolux, вбудованими шафами та обідньою зоною. У спальні є окремий вхід до гардеробної та санвузла. Також є гардеробна кімната зі зручним функціональним зберіганням.
Розглядається продаж за програмами "єОселя" та іншими програмами. Ключі на руках.
ЖК Зелений Острів-2 має закриту територію з охороною, відеонаглядом і власним ландшафтним парком. У будинку є ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг та консьєрж.
Квартира розташована в одному з найнебезпечніших та комфортних районів столиці, біля Американського посольства. Поруч знаходяться парк, метро, бізнес-центри, магазини та школи.
Квартира має панорамний вид на Київ з висоти пташиного польоту. Є два санвузли: просторий з душовою, якісною сантехнікою та преміальною плиткою, та інший з ванною. У квартирі встановлено систему кондиціювання LG Artcool Gallery, теплі підлоги та систему фільтрації води. Також є швидкісний інтернет, телевізор, відеонагляд, грузовий ліфт та панорамні вікна.
Квартира двостороння. Виконано дизайнерський ремонт із використанням високоякісних матеріалів.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою від провідних виробників. У холі та спальні є великі шафи. Також встановлені кондиціонери, посудомийна машина.
Чистий та доглянутий підїзд з консьєржем. Територія ЖК охороняється. Вхід у ЖК здійснюється за магнітними ключами.
Будинок знаходиться в безпосередній близькості від 3 столичних парків: парк Нивки (є вхід в парк), парк Дубки, Сирецький парк. Район має хорошу інфраструктуру: поряд розташовані школи, дитячі садки, супермаркети. Станція метро "Берестейська" знаходиться в 10-13 хвилинах пішки.
З однієї кімнати відкривається вид на парк Нивки.
Квартира з виконаним ремонтом з дорогих матеріалів. Планування включає 2 окремі спальні, окрему гардеробну, балкон з видом на зелень та сучасну кухню.
У квартирі встановлено тепловий лічильник, що дозволяє оплачувати тільки за фактичне споживання тепла.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. У спальнях є деревяні ліжка з ортопедичними матрацами. Кухня обладнана меблями та технікою. У квартирі також є пральна машина, посудомийка, бойлер, водяний фільтр, 2 кондиціонери та 3 телевізори.
Квартира готова до заселення. Власник не бере комісію агентств.
Квартира розташована в закритому, охоронюваному комплексі "Зелений острів 2". Комплекс має зелену територію.
ЖК розташований у районі Сирець, за 10 хвилин від метро Сирець та Берестейська. Поблизу є магазини, кафе, школи, садки.
Квартира має вид на парк Нивки та вікна у двір, що виходять на Посольство США.