Продається 3-кімнатна видова квартира пл. 91, 67 м2 в ЖК "Київські Зорі" в м. Вишгород (Київська обл.), вул. Кургузова 1Б. Переваги ЖК "Київські Зорі":  Автономне опалення! Комфотні та ергономічні планування квартир!  Видові квартири на сосновий ліс, на р. Дніпро та Київ!  Будуємо тільки з високоякісних матеріалів!  Безвідсоткова розстрочка від надійного забудовника до 36 місяців !  Індивідуальний підхід до кожного клієнта!  Зручне розташування ЖК "Київські Зорі" та транспортне сполучення дозволять всього за 15-20 хвилин легко дістатися до найближчої станції метро «Героїв Дніпра» або «Почайна». Поруч з комплексом розташована зупинка громадського транспорту. Є наземний паркінг для мешканців і гостей, зони для відпочинку дорослих та дітей, встановлені сучасні дитячі та спортивні майданчики, бювет з чистою водою на території ЖК "Київські Зорі". В пішохідному доступі: поліклініка, лікарня, дитячі садки, школи, стадіон, аптеки, магазини, а також Вишгородська Набережна. Запрошуємо вас на перегляд та консультацію квартири вашої мрії в офіційний відділ продажу, що знаходиться на обʼєкті будівництва прямо навпроти відділення Нової Пошти номер 1. Більше планувань квартир та офісних приміщень дивись на сайті ЖК "Київські Зорі" kz.kiev.ua Приходьте до нас та отримайте всі переваги ЖК "Київські Зорі" разом з гарантією якості вашого житла від надійного забудовника з багаторічним досвідом роботи!

Продаж 3к. квартири пл. 91, 67 м2 в ЖК "Київські Зорі" в м. Вишгород

Шукаєте квартиру від забудовника - зверніть увагу на ЖК Київські Зорі 2. Це сучасна новобудова в районі з розвиненою інфраструктурою - Вишгород, Кургузова, 1б. Зараз у продажі 2-кімнатна квартира з сучасним комфортним плануванням на типовому поверсі 15-и поверхового будинку. Заселитися в ЖК Київські Зорі 2 можна після заявленої дати здачі - 1 квартал 2025 року. Забудовник - Онікс Білд.

Кургузова улица, 1Б, Вышгород, Киевская 54400.0 USD

Продається 3-кімнатна квартира без посередників в ЖК Київські Зорі 2. Це комфортне планування 3-кімнатної квартири з зонами для дозвілля та роботи. Площа 3-кімнатної квартири - 86.92 м². Квартира розташована на типовому поверсі 15-и поверхового будинку. Здача ЖК Київські Зорі 2 заявлена в 4 кварталі 2024 року. ЖК Київські Зорі 2 знаходиться в районі з розвиненою інфраструктурою за адресою: Вишгород, Кургузова, 1б. Забудовник - Онікс Білд.

Кургузова улица, 1Б, Вышгород, Киевская 73882.0 USD
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продаж 1-кімнатної квартири від забудовника без посередників - 1-кімнатна квартира в ЖК Київські Зорі 2. Сучасне планування площею - 43.18 м² створене саме для комфорту і затишку. Квартира розташована на типовому поверсі 15-и поверхового будинку. Адреса новобудови - Вишгород, Кургузова, 1б. Заселитися в нове житло можна після заявленої дати здачі - 1 квартал 2025 року. Забудовник - Онікс Білд.

Кургузова улица, 1Б, Вышгород, Киевская 38862.0 USD

Шукаєте квартиру від забудовника - зверніть увагу на ЖК Київські Зорі 2. Це сучасна новобудова в районі з розвиненою інфраструктурою - Вишгород, Кургузова, 1б. Зараз у продажі 1-кімнатна квартира з сучасним комфортним плануванням на типовому поверсі 15-и поверхового будинку. Заселитися в ЖК Київські Зорі 2 можна після заявленої дати здачі - 1 квартал 2025 року. Забудовник - Онікс Білд.

Кургузова улица, 1Б, Вышгород, Киевская 40005.0 USD

Дослідити місцевість

Географія Вишгород