Продаж квартир в Клубний будинок Nobility
16 оголошень по 10 квартирах
генератор
16.5 млн грн
151 953 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії
ЖК Клубний будинок "Nobility"
вул. Болсунівська 21
Ст. метро Печерська
Ст. метро Звіринецька
Загальна площа - 108.60м2
Житлова площа - 22.3м2
Площа кухні - 41.9 м2 (Висота стелі 3м)
Кімнат - 2
Поверх 2/6
• Квартира 2к під ремонт з чистовою обробкою.
Індивідуальне опалення в квартирі , утеплення мінеральною ватою.
• Будинок преміум класу.
Зі зручностей:закрита територія, консьерж - сервіс, цілодобова охорона та відеоспостереження, підземний паркінг, тераса з зоною відпочинку та барбекю, генератор.
• Інфраструктура: у пішій доступності супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти. Поряд Ботанічний сад імені Гришка, сквер Дружби народів і парку біля «Батьківщини-Матері».
• Транспортна розв`язка - метро Звіринецька 10 хв пішки.
Є інші варіанти планувань в цьому будинку, телефонуйте для уточнення деталей та запису на перегляд!
2 кімнати
без ремонту
108.6 / 23 / 41 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 6
2021 Рік будівництва
генератор
14.2 млн грн
151 953 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії
ЖК Клубний будинок "Nobility"
вул. Болсунівська 21
Ст. метро Печерська
Ст. метро Звіринецька
Загальна площа - 93.30 м2
Житлова площа - 19 м2
Площа кухні - 43 м2 (Висота стелі 3м)
Кімнат - 2
Поверх 2/6
• Квартира 2к під ремонт з чистовою обробкою.
• Будинок преміум класу.
• Транспортна розв`язка - метро Звіринецька 10 хв пішки.
2 кімнати
без ремонту
93.3 / 19.3 / 43 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 6
2021 Рік будівництва
генератор
8.3 млн грн
128 316 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії
ЖК Клубний будинок "Nobility"
вул. Болсунівська 21
Ст. метро Печерська
Ст. метро Звіринецька
Загальна площа - 64.6 м2
Житлова площа - 23 м2
Площа кухні - 27.4 м2 (Висота стелі 3м)
Кімнат - 2
Поверх 2/6
• Квартира 2к під ремонт з чистовою обробкою.
Індивідуальне опалення, утеплення мінеральною ватою.
• Будинок преміум класу.
• Транспортна розв`язка - метро Звіринецька 10 хв пішки.
2 кімнати
без ремонту
64.4 / 13.5 / 27.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 6
2021 Рік будівництва
генератор
8.3 млн грн
127 960 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Клубний будинок "Nobility"
вул. Болсуновська 21
Ст. метро Печерська
Ст. метро Звіринецька
Ця пропозиція для тих, хто хоче бути в центрі подій, але за зачиненими дверима ексклюзивного особняка, де немає випадкових перехожих у дворі. Nobility — це про статус, мобільність і ділову ефективність. Підійде як для створення власного простору так і для інвестиціі. Квартира, яка ніколи не буде простоювати ,а буде приносить дохід вище середнього по ринку через унікальність локації.
Загальна площа - 64.6 м2
Житлова площа - 23 м2
Площа кухні - 27.4 м2 (Висота стелі 3м)
Кімнат - 2
Поверх 4/6
Квартира 2к під ремонт з чистовою обробкою.
Індивідуальне опалення, утеплення мінеральною ватою.
Будинок преміум класу:
-закрита територія
-консьерж - сервіс
-цілодобова охорона та відеоспостереження
-підземний паркінг
-тераса з зоною відпочинку та барбекю
-генератор
Інфраструктура: у пішій доступності супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти. Поряд Ботанічний сад імені Гришка, сквер Дружби народів і парку біля «Батьківщини-Матері».
Транспортна розв`язка - метро Звіринецька 10 хв пішки.
Ціна - 186 048 $
Ціна - 2 880 $ за м2
2 кімнати
без ремонту
64.6 / 23 / 27.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 6
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
генератор
18.6 млн грн
147 732 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира стандартної планування з суміжно-роздільним плануванням кімнат. Стан квартири - від будівельників з вільним плануванням. Висота стель - 3 метри. Вид з вікон у двір, на парк, на місто. Вхідні двері броньовані з led-підсвітленням і петлями прихованого монтажу. Стан стін - чорнові роботи, стеля емаль. Вікна алюмінієві, нові. Підлога без покриття, підігрів підлоги відсутній. Балкон не засклений, лоджії немає.
Опалення автономне з електричними котлами PROTHERM і внутрішньопідлоговими радіаторами CARRERA. Гаряча вода - централізована. Газ відсутній. В квартирі є автономна електроенергія - генератор. Встановлені лічильники.
Меблі та техніка в квартирі не вказані.
Документи готові для швидкої угоди. Перегляди за домовленістю. Прямий продаж, вільна. Не засклений.
Клубний будинок Nobility - це житловий комплекс преміум-класу, що складається з шестиповерхового будинку на 23 квартири з підземним паркінгом і відкритою терасою на даху. Будинок побудований в 2021 році. Забезпечено надійний захист від зовнішнього шуму та тепловтрат завдяки алюмінієвим вікнам SCHUCO з двокамерним склопакетом. Міжповерхова звукоізоляція забезпечена шаром екструдованого пінополістиролу під стяжкою підлоги. Зовнішнє утеплення стін. Автопарковка, охорона та консьєрж.
Житловий комплекс оточений всією багатою торговельною, розважальною, спортивною, медичною та освітньою інфраструктурою елітного Печерського району. Поруч є школа, дитсадок, зупинки громадського транспорту, розважальні заклади, супермаркет, парк, річка/озеро.
Квартира має висоту стель 3 метри. Індивідуальна система опалення. Надійний захист від зовнішнього шуму та тепловтрат. Якісна міжповерхова звукоізоляція. Вхідні двері квартир з led-підсвітленням і петлями прихованого монтажу. Є балкон не засклений. Інтернет дротовий (кабельний).
3 кімнати
без ремонту
126 / - / 20 м²
поверх 3 з 5
2021 Рік будівництва
генератор
14.2 млн грн
151 953 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати, площу 48 м2 житлової зони та 14.6 м2 кухні. Висота стелі становить 3 метри. Планування передбачає перепланування. Квартира продається під ремонт з чистовою обробкою.
Будинок оснащений індивідуальним опаленням від власної котельні. Також є генератор. Встановлені лічильники.
Ціна за м2 становить 3 420 USD. Можлива купівля за програмою "єОселя".
Клубний будинок преміум класу Nobility розташований за адресою вул. Болсуновська 21. Територія будинку закрита, під охороною та відеоспостереженням, працює цілодобова охорона та консьєрж-сервіс. Є підземний паркінг, тераса з зоною відпочинку та барбекю. Будинок збудований у 2011-2020 роках.
У пішій доступності знаходяться супермаркети, аптеки, відділення банків та пошти. Поряд розташовані Ботанічний сад імені Гришка, сквер Дружби народів та парк біля «Батьківщини-Матері». Станція метро Звіринецька знаходиться за 10 хвилин пішки.
Квартира має індивідуальне опалення та утеплення мінеральною ватою.
2 кімнати
без ремонту
93.3 / - / 14.6 м²
цегляна
поверх 3 з 6
2021 Рік будівництва
генератор
16.5 млн грн
151 953 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з 3 кімнатами, площею 108.6 м2, розташована на 3 поверсі 6-поверхового будинку. Житлова площа становить 68 м2, площа кухні - 9.2 м2. Висота стелі - 3 метри. Квартира під ремонт з чистовою обробкою.
Індивідуальне опалення, власна котельня. Система утеплення мінеральною ватою. В квартирі є вода, газ, опалення та інтернет.
Будинок преміум класу. Територія закрита, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Є консьєрж-сервіс, підземний паркінг, тераса з зоною відпочинку та барбекю. Будинок оснащений генератором.
У пішій доступності розташовані супермаркети, аптеки, відділення банків та пошти. Поряд знаходяться Ботанічний сад імені Гришка, сквер Дружби народів та парк біля «Батьківщини-Матері». До метро Звіринецька 10 хвилин пішки.
3 кімнати
без ремонту
108.6 / - / 9.2 м²
цегляна
поверх 3 з 6
2021 Рік будівництва
генератор
17.6 млн грн
139 956 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира під ремонт з чистовою обробкою. Має 3 кімнати, житлова площа - 78 м2, площа кухні - 20 м2. Висота стелі - 3м.
Індивідуальне опалення, власна котельня. Система утеплення мінеральною ватою. Встановлені лічильники.
Ціна за м2 - 3 150 USD.
Клубний будинок преміум класу Nobility. Територія закрита, під цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Є консьєрж-сервіс, підземний паркінг, тераса з зоною відпочинку та барбекю, генератор.
3 кімнати
без ремонту
125.7 / - / 20 м²
цегляна
поверх 2 з 6
2021 Рік будівництва
генератор
18.6 млн грн
147 998 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та потребує ремонту від будівельників з чистовою обробкою. Висота стелі становить 3 метри. Також є панорамні вікна.
Квартира обладнана індивідуальним електричним опаленням та індивідуальним опаленням. Система водопостачання централізована, каналізація центральна. Також є вивіз відходів та електрика. Будинок має генератор.
Меблювання відсутнє.
Житловий комплекс Nobility - це будинок преміум-класу, побудований після 2021 року. Територія закрита, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. До послуг мешканців консьєрж-сервіс, підземний паркінг, тераса з зоною відпочинку та барбекю. Є вантажний ліфт.
У пішій доступності від будинку розташовані супермаркети, аптеки та відділення банків/пошти. Поряд знаходяться Ботанічний сад імені Гришка, сквер Дружби народів та парк біля «Батьківщини-Матері». До станції метро Звіринецька можна дійти пішки за 10 хвилин.
Квартира має утеплення мінеральною ватою, панорамні вікна, балкон та лоджію. Встановлено пожежну сигналізацію.
3 кімнати
без ремонту
125.8 / - / 52 м²
поверх 2 з 6
2021 Рік будівництва
генератор
15.9 млн грн
155 951 грн/м²
Болсуновська вулиця, 21
Звіринецька
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та потребує ремонту, оскільки продається після будівельників з чистовою обробкою. Загальна площа квартири становить 102 м2.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням, централізованим водопостачанням, центральною каналізацією та електрикою. В будинку встановлено генератор.
Меблі в квартирі відсутні.
Продаж без комісії від власника. Ціна за м2 становить 3900 $. Можливі інші варіанти планувань в цьому будинку.
Житловий комплекс Nobility - це будинок преміум класу, побудований у 2021 році. Територія комплексу закрита, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. До послуг мешканців консьєрж-сервіс, підземний паркінг, а також тераса з зоною відпочинку та барбекю. В будинку функціонує вантажний ліфт.
В пішій доступності від будинку розташовані супермаркети, аптеки та відділення банків/пошти. Поряд знаходяться Ботанічний сад імені Гришка, сквер Дружби народів та парк біля «Батьківщини-Матері». До станції метро Звіринецька можна дійти пішки за 10 хвилин.
Квартира має панорамні вікна з видом у двір. Встановлено систему пожежної сигналізації. Будинок утеплений мінеральною ватою.
3 кімнати
без ремонту
102 / - / 28 м²
цегляна
поверх 3 з 6
2021 Рік будівництва