Продаж квартир: вулиця Шолом-Алейхема, 37, Біла Церква
6 оголошень по 2 квартирах
$ 86 тис.
1 759 $/м²
вулиця Шолом-Алейхема, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу сучасна однокімнатна квартира з плануванням студія. Квартира має роздільний санвузол та виконаний євроремонт, після якого ніхто не проживав. Вона світла, затишна, з панорамними вікнами.
Система опалення в квартирі централізована. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід.
Меблювання в квартирі відсутнє.
Квартира пропонується до продажу.
Будинок новий, цегляний, закритого типу, 12-поверховий, з доглянутою прибудинковою територією. На території є консьєрж, паркінг для мешканців, охорона території та вантажний ліфт. Також є панорамні вікна та душова кабіна.
Зручне розташування в центрі міста. Поруч розташовані школа, дитячий садок, супермаркети, ринок, дитяча лікарня та зупинка громадського транспорту. Все необхідне знаходиться поруч.
Квартира має балкон та лоджію. Встановлено швидкісний інтернет та Wi-Fi. Також є панорамні вікна та душова кабіна.
1 кімната
з ремонтом
48.9 / - / 11.2 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 12
2016 Рік будівництва
генератор
$ 180 тис.
2 222 $/м²
вулиця Шолом-Алейхема, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт 2017 року, авторський проект.
В квартирі встановлено тепловий лічильник, а також автономна електрична система як альтернатива. Є два фільтри на вхідну воду (для техніки) та окремий трирівневий фільтр для пиття. По квартирі прокладено теплу підлогу. Опалення комбіноване, будинкове, з власною котельнею.
При продажі залишається вся якісна техніка: посудомийна машина, холодильник, мікрохвильова піч, варильна панель, подрібнювач відходів. Також залишаються деревяні меблі: ліжко, кухонні меблі, шафа-купе, диван у вітальні, тумби, комоди.
Продаж квартири. Можливе придбання за державною програмою з власною ТП.
Будинок ОСББ, збудований у 2011-2020 роках. Має підземний паркінг, вантажний ліфт, консьєрж та охорону території. Передбачено автономний електрогенератор.
Будинок розташований у центрі міста, в пішій доступності знаходяться школи, дитячі садки, лікарня, маркети, ринок, продуктові магазини та кавярні. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та центральний водопровід.
Квартира має панорамні вікна. Встановлено душову кабіну, кондиціонер. Є балкон та лоджія. Передбачено господарське приміщення, комору та гардероб. Система опалення комбінована, підігрів підлоги. Є супутникове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi. Пожежна сигналізація.
2 кімнати
з ремонтом
81 / - / 8 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 12
2016 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
21 оголошення по 12 квартирах$ 68 тис.
1 172 $/м²
вулиця Шолом-Алейхема, Будинок
ЖК КошернийБіла Церква
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт після будівельників, що означає вільне планування від будівельників.
Система опалення індивідуальна газова з котлом. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів.
Продаж квартир від забудовника. Ключі в агенції.
Будинок клубного типу, цегляний, збудований після 2021 року. Є ліфт та сховище. Передбачено гостьовий паркінг.
Поряд розташовані зупинка транспорту, школа, дитячий садок, базар, супермаркети АТБ і Фора. До вулиці Ярослава Мудрого 10 хвилин пішки.
Квартира має великі вітражні вікна та балкон з лоджією. Це одна з трьох найдешевших квартир у новобудові в місті Біла Церква.
2 кімнати
без ремонту
58 / - / 10 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 7
2026 Рік будівництва
$ 43 тис.
1 194 $/м²
вулиця Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт у житловому стані.
Система опалення централізована. Наявні комунікації: газ, центральний водопровід, скважина, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Асфальтована дорога.
У вартість квартири входять меблі, бойлер та холодильник.
Цегляний будинок. Квартира не кутова.
Розвинена інфраструктура: поруч садочки, школа, лікарня, міський транспорт, річка.
Є кладовка.
1 кімната
з ремонтом
36 / - / 7 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 50 тис.
1 006 $/м²
вулиця Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 3 кімнати, з яких одна суміжна, а дві роздільні. Санвузол суміжний. Планування квартири суміжно-прохідне. Ремонт у житловому стані.
Система опалення централізована. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Можливий продаж або обмін на 1-кімнатну квартиру.
Тип будинку: Хрущовка.
3 кімнати
з ремонтом
49.7 / - / 6 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 3
$ 58 тис.
853 $/м²
вулиця Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат, окремий санвузол. Стан квартири під власний ремонт.
Система опалення централізована. Комунікації включають: асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира мебльована. Є Wi-Fi.
Документи повністю готові до продажу. Ідеальний варіант для комфортного життя сімєю або вигідної інвестиції, таку квартиру можна здавати в такому стані та отримувати кожного місяця 10000 грн. Перегляди за домовленістю.
Центр міста, де поруч вся інфраструктура: супермаркети АТБ, Фора та ін., в пішій доступності навчальні заклади, садочок, школа, зупинки міського транспорту, річка з облаштованою набережною.
Квартира не кутова, має балкон і лоджію, що дає можливість створити більше простору. Комфорт включає: ванну, ліфт, меблі на кухні, господарське приміщення, комору.
3 кімнати
з ремонтом
68 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 5 з 9
$ 47 тис.
994 $/м²
вулиця Людмили Павличенко
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира розташована на 1 поверсі 5-поверхового цегляного будинку 1988 року побудови. Загальна площа становить 47,3 м², житлова площа — 28 м², кухня — 7,8 м². Квартира під власний ремонт — чудова можливість створити інтерєр своєї мрії без переплати за чужі дизайнерські рішення.
Це відмінний варіант як для власного проживання, так і для подальшої здачі в оренду завдяки вигідному розташуванню в центрі міста.
Будинок цегляний, 1988 року побудови.
Вул. Павліченко — один із найзручніших районів міста. Поруч Центральний ринок, школи, дитячі садочки, магазини, супермаркети, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Встановлені металопластикові вікна.
2 кімнати
без ремонту
47.3 / - / 7.8 м²
поверх 1 з 5
$ 84 тис.
1 200 $/м²
вулиця Людмили Павличенко
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира дуже охайна та затишна з хорошим косметичним ремонтом. Планування роздільне. Санвузол роздільний.
Система опалення централізована. Центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, газ. Є вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Залишаються всі меблі. Є кондиціонер.
Продаж можливий і за безготівковий рахунок, по державних програмах.
Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і.
Поруч вся інфраструктура та в пішій доступності центр міста.
Є кондиціонер. Балкон, лоджія, ванна.
3 кімнати
з ремонтом
70 / - / 8.3 м²
поверх 3 з 9
Обрати розташування квартири
$ 80 тис.
1 290 $/м²
вулиця Шолом-Алейхема, Будинок
ЖК КошернийБіла Церква
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має окремі кімнати з вітражними вікнами та велику лоджію. Стан ремонту не вказано.
Будинок має індивідуальне автономне опалення. Інформація про водопостачання, електрику та лічильники не надана.
Будинок цегляний, утеплений мінватою та оздоблений декоративною цеглою. В будинку встановлено сучасний ліфт.
Квартира розташована в центрі міста. Інформація про навколишню інфраструктуру відсутня.
Квартира має велику лоджію та вітражні вікна в кімнатах.
2 кімнати
без ремонту
62 / - / 11 м²
поверх 2 з 7
2026 Рік будівництва
$ 45 тис.
1 452 $/м²
вулиця Людмили Павличенко
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. У квартирі зроблений косметичний ремонт. Вікна металопластикові. Квартира світла.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. Також є вивіз відходів та асфальтована дорога.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні. Також є Wi-Fi.
Ідеальний варіант для здачі в оренду або житла. Розглядаємо під державні програми.
У радіусі до 500 м. знаходяться Центральний Ринок, третя і 18 школи, садочки, супермаркети Фора та АТБ. Зупинка транспорту знаходиться біля будинку.
Квартира має балкон та лоджію. Ванна кімната обладнана ванною.
1 кімната
з ремонтом
31 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 3 з 9
$ 69 тис.
1 190 $/м²
ЖК Кошерний
ЖК КошернийБіла Церква
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт відсутній, стан після будівельників, що надає можливість зробити ремонт на власний смак. Є балкон та лоджія, а також панорамні вікна.
В квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з газовими котлами. Підключено центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Будинок 7-ми поверховий, оснащений сучасним ліфтом. Квартира від забудовника.
Розташована в центрі міста, поруч знаходиться центральний ринок та дитяча лікарня. Все необхідне для життя знаходиться поруч.
Квартира має панорамні вікна, що забезпечують гарний вид та освітлення.
2 кімнати
без ремонту
58 / - / 9 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 7
2026 Рік будівництва
$ 127 тис.
905 $/м²
вулиця Людмили Павличенко
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 3 окремі кімнати та велику гостьову кімнату. Розкішна кухня площею 20 кв.м. з кладовою. Санвузол роздільний. Вікна та балкон металопластикові. Стан ремонту не вказано.
Є вода, газ, опалення. Лічильники не вказано.
Кухня оснащена посудомийною машиною. В спальні є гардеробна. Інші меблі та техніка не вказані.
Продаж від власників. Можливий торг. Ключі в агентстві нерухомості. Можливість вислухати всі пропозиції стосовно ціни.
Цегляний будинок. В дворі будинку знаходиться Ліцей. Павліченко - це масив, в якому проживає багато молодих сімей.
Поруч з будинком школи №3 та №18, державний та приватний дитячі садочки, спортзал, супермаркет, базар, зупинка громадського транспорту. Неподалік набережна, до центру пішки 15 хвилин.
Квартира вражає своїм простором та світлом. Дві кімнати обєднані загальним балконом.
4 кімнати
з ремонтом
139.7 / - / 18.9 м²
поверх 7 з 9
без комісії
$ 55 тис.
1 058 $/м²
вулиця Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2 кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира суха, тепла.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і.
Гарна розвязка.
2 кімнати
без ремонту
52 / - / 7 м²
поверх 9 з 9
$ 40 тис.
1 143 $/м²
вулиця Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокімнатна квартира в Центрі в районі Фори на Шевченка. Це квартира не малосімейка, не кутова, у квартирі зроблений косметичний ремонт. Фото відповідають дійсності.
Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване.
Перегляди за домовленістю.
Поруч знаходиться Фора, АТБ, школи, садочки, зупинка транспорту.
Є кладова між поверхами.
1 кімната
з ремонтом
35 / - / 9 м²
поверх 9 з 9
ЛУНПродаж квартир Київська областьБілоцерківський районБіла Церквавулиця Шолом-Алейхема
вулиця Шолом-Алейхема 37