Продам 1к квартиру в центре города, 5 минут от набережной Стрелка (ул.Конторская). Новострой, сданный в 2019 г. Первый этаж, на окнах ролеты, качественный ремонт (делался для себя), новая техника, мебель. Красивый закрытый двор. Удобное местонахождение, до метро Центральный Рынок и Площадь Конституции 10 минут пешком.

Конторська вул. (Червоножовтнева), 10

Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-621-504-LX. Пропонуємо квартиру студію в новому домі Гарний стан. Приємне місце розташування. .Гарний варіант під здачу в аренду. Пропонуйте ціну!

1к., вул. Конторська, 10,  Центр, Новобудова.

Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-916-451-DR. Продам квартиру-студію у новобудові близько центру ( вул. Конторська) зі свіжим ремонтом меблями та технікою. Готова до заселення. Метро Ц. Ринок та Площа Конституции пішки 10 хв, парк стрілка 10хв. Закритий двір, автономне опалення у будинку. Закритий тамбур з вікном. Низькі комунальні.

Краснооктябрьская улица, 10, Холодногорский, Харьков, Харьковская 15500.0 USD
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-916-448-DR. Продам квартиру-студію. Відмінне місце розташування, центр, Конторська 10. Закритий двір, своя котельня у будинку. Свіжий стильний ремонт, меблі, техніка. Чистий підїзд. Відмінний варіант для життя та здачі в оренду.

Краснооктябрьская улица, 10, Холодногорский, Харьков, Харьковская 17500.0 USD