Продаж квартир в Апарт-комплекс GLACIER
18 оголошень по 8 квартирах
без комісії
$ 243 тис.
6 760 $/м²
Апарт-комплекс GLACIER
Буковель
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається апартамент з видом на Озеро Молодості в топовому готелі Буковеля | Glacier Hotel
Унікальна можливість придбати апартамент у преміальному готелі Glacier, розташованому в самому центрі Буковеля — поруч з Озером Молодості.
Апартамент знаходиться на 3 поверсі та має прямий вигляд на озеро, що робить його особливо привабливим як для відпочинку, так і для орендного бізнесу.
Основні переваги:
- Топова локація: центр Буковеля, біля Озера Молодості — одна з найпопулярніших зон курорту
- Видовий апартамент: мальовничий краєвид прямо з вікна, що значно підвищує орендну вартість
- Сучасний комплекс: новий готель преміум-класу з якісним будівництвом та стильним дизайном
- Інфраструктура готелю: ресторан, відпочинкові зони, сервіс готельного рівня
- Підземний паркінг: зручність та безпека для власників і гостей
- Сімейний формат: дитячі зони та комфорт для відпочинку з сімʼєю
Ідеальний варіант для інвестиції
Апартаменти в Glacier користуються стабільним попитом серед туристів, а вид на озеро — це одна з ключових переваг, яка забезпечує вищу дохідність та ліквідність.
Це можливість не лише вигідно інвестувати, а й мати власний апартамент у серці Буковеля для відпочинку в будь-яку пору року.
1 кімната
з ремонтом
35.94 / 18 / 12 м²
поверх 3 з 8
2025 Рік будівництва
без комісії
$ 173 тис.
6 504 $/м²
Апарт-комплекс GLACIER
Буковель
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Апартамент має суміжне планування та авторський проект ремонту. Він обладнаний кондиціонером та всім необхідним для комфортного проживання.
Система опалення індивідуальна електрична. Є підігрів підлоги. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ та Wi-Fi.
Апартамент мебльований.
Пропозиція варта вашої уваги.
Апартамент розташований у преміальному 5* готелі Glacier, який повністю функціонує. Комплекс має три SPA-зони з панорамним видом, три ресторани мережі La Famiglia, Fitness & Wellness з панорамним видом, 2 рівні паркінгу на 600 паркомісць, конференц-зал та коворкінг з панорамним видом, дитячий сад повного дня та вихід Ski in / Ski out на трасу №14. Територія охороняється.
Апартамент знаходиться в пішій доступності до основних інфраструктурних обєктів Буковеля, таких як Аквапарк Мавка, Гуцул Ленд, Біатлонний стадіон та Voda club.
З тераси номеру відкривається неймовірний краєвид курорту на озеро Молодості та оглядове колесо в Буковелі. Апартамент має панорамні вікна та душову кабіну. Система опалення індивідуальна електрична, є підігрів підлоги. Також є ліфт та пожежна сигналізація.
1 кімната
з ремонтом
26.6 / - / 5 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
генератор
$ 177 тис.
6 444 $/м²
Апарт-комплекс GLACIER
Буковель
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Апартамент розташований на 6 поверсі. Стан ремонту - євроремонт. Є балкон та лоджія.
Автономний електрогенератор, підігрів підлоги. Є ліфт.
Мебльована. Меблі на кухні.
Ексклюзивна пропозиція апартаменту у готелі Glacier Premium Apartments у серці Буковелю. Ідеальне місце для відпочинку як у зимовий, так і влітку. Не упустіть свій шанс стати власником цього унікального апарт номеру в одному з найпривабливіших гірських курортів України!
Готель Glacier Premium Apartments розташований у серці Буковелю. Має відеоспостереження, консьєрж, підземний паркінг.
Розташування в самому серці Буковелю з неймовірним краєвидом на гори та озеро Молодості.
З видом на озеро Молодості. Комфорт: відеоспостереження, кондиціонер, душова кабіна, автономний електрогенератор, балкон, лоджія, консєрж, ліфт, пожежна сигналізація, підземний паркінг, підігрів підлоги, меблі на кухні, паркувальне місце.
1 кімната
з ремонтом
27.5 / - / 10 м²
поверх 6 з 10
$ 193 тис.
5 800 $/м²
Апарт-комплекс GLACIER
Буковель
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири роздільне. Санвузол суміжний. Ремонт виконано за авторським проектом.
Система опалення індивідуальна електрична. Комунікації включають асфальтовану дорогу, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована меблями. На кухні є меблі.
Апартамент готовий для власного використання або здачі в оренду. Заробляйте та відпочивайте.
Glacier Premium Apartments розташований в курорті Буковель. Управління апарткомплексом здійснюється керуючою компанією від курорту Буковель. В комплексі є ресторани Margherita та Rene від мережі La Famiglia, Спа-зона 2500 м.кв. з панорамним цілорічним басейном з підігрівом, дитячий центр 450 м.кв., лижна кімната та прямий вихід на лижню трасу 14А, каса квитків та багато іншої внутрішньої інфраструктури сервісу, відпочинку та розваг. Є паркувальне місце.
Поруч з комплексом розташовані озеро Молодості, оглядове колесо, аквапарк Мавка та етнопарк Гуцул Ленд.
Апартамент має балкон 7.7 м.кв. з видом на ліс.
1 кімната
з ремонтом
33.2 / - / 3 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 10
$ 174 тис.
6 516 $/м²
Апарт-комплекс GLACIER
Буковель
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири - студія. Санвузол суміжний. Ремонт - євроремонт. Квартира мебльована, має меблі на кухні та душову кабіну.
Комунікації включають центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована, включаючи меблі на кухні. Також є душова кабіна.
Право власності, нотаріальна угода, договір з керуючою компанією, оцінка.
Апартамент розташований у готельному комплексі Глейшер Буковель, яким керує керуюча компанія від курорту Буковель. На території комплексу є лижна кімната, каса квитків, прямий вихід до підйомника на трасу 14А, найсучасніша СПА-зона площею 2450 м² та панорамний цілорічний басейн з підігрівом. Ресторани La Famiglia, Margherita та Rene.
Комплекс розташований у центрі Буковеля, біля оглядового колеса, аквапарку Мавка та Гуцул Ленду. В пішому доступі знаходяться озеро Молодості, біатлонний стадіон, новий паркінг та розважальний центр, Вода клаб. Планується будівництво Макдональдс. Є виїзд з готелю на лижах на трасу #14 та новий заїзд в Буковель.
Апартамент має вид на озеро Молодості та оглядове колесо Буковелі. В апартаменті є все необхідне для постійного комфортного проживання та відпочинку за стандартом 5* готелю.
1 кімната
з ремонтом
26.7 / - / 15 м²
поверх 4 з 10
$ 243 тис.
6 760 $/м²
Апарт-комплекс GLACIER
Буковель
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Апартамент з авторським проектом ремонту, розташований на 3 поверсі. Має прямий вигляд на озеро.
Апартамент мебльований.
Ідеальний варіант для інвестиції та орендного бізнесу. Апартаменти користуються стабільним попитом серед туристів. Можливість мати власний апартамент у серці Буковеля для відпочинку в будь-яку пору року.
Преміальний готель Glacier, розташований у центрі Буковеля, біля Озера Молодості. Новий готель преміум-класу з якісним будівництвом та стильним дизайном. Інфраструктура готелю включає ресторан, відпочинкові зони, сервіс готельного рівня. Передбачено дитячі зони та комфорт для відпочинку з сімєю. Є підземний паркінг.
Розташований у центрі Буковеля, біля Озера Молодості — однієї з найпопулярніших зон курорту.
Апартамент з видом на Озеро Молодості.
1 кімната
з ремонтом
35.94 / - / 10 м²
поверх 3 з 8
Обрати розташування квартири
без комісії
$ 288 тис.
5 938 $/м²
Апарт-комплекс GLACIER
Буковель
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Апартаменти мають дві окремі кімнати, два санвузли та кухню. Стан ремонту - перша здача.
В апартаментах є підігрів підлоги, централізоване опалення, гаряча вода та лічильники.
Кухня обладнана всім необхідним, включаючи посуд. Є двоспальне ліжко, розкладний диван, шафи для одягу, два кондиціонери та сейф.
Апарт-готель Glacier Premium Apartments розташований у серці Буковелю, навпроти колеса огляду, з виходом на гірськолижну трасу та доступом до зони спа. Комплекс має дитячу кімнату та фітнес-клуб. На першому поверсі знаходиться ресторан Margherita.
Нові апартаменти преміум-класу, ідеальне місце для відпочинку з дітьми.
2 кімнати
з ремонтом
48.5 / 38.3 / - м²
поверх 3 з 9
без комісії
$ 205 тис.
6 175 $/м²
Апарт-комплекс GLACIER
Буковель
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуються до купівлі 2-кімнатні апартаменти. Стан ремонту - без ремонту. Планування - стандартне.
В квартирі є вода, газ, опалення. Встановлені лічильники.
Торг можливий. Комплект повністю запущений та приносить дохід. Прогнозована окупність 8 років.
Унікальний апарт-готель Glacier знаходиться на самому березі озера Молодості в курорті Буковель.
Поруч знаходиться озеро Молодості та 14 траса.
Квартира має великий балкон та вид на 14 трасу.
2 кімнати
без ремонту
33.2 / 24.3 / - м²
поверх 5 з 9