Продається простора та світла 1кім.квартира з великою кухнею-студією Код квартири 36173889 -загальна площа 52м2 -велика кухня-студія -і/о газове опалення -гарний вигляд на гори та захід сонця -сонячна сторона -залишається все Ця затишна та простора квартира є ідеальним вибором для комфортного проживання.Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири, яка відповідає найвищим стандартам життя!

Пасічна вул., 15

Двокімнатна квартира з ремонтом в р-н Пасічна ЖК Гімназійний, вул. Горбачевського Площа - 56 м.кв, Поверх - 9/10 Продається з меблям, та вбудованою кухонною технікою (посудомийна Westfrost, кондиціонер Westfrost, духова шафа Bosch, варильна поверхня Electrolux) В квартирі новий, сучасний ремонт Ціна -67 000$ Розвинена інфраструктура (кілька продуктових супермаркетів, великий медичний центр і дитяча поліклініка, гімназія та школа, школа-садок і професійне училище, а також зупинка тролейбусного та кількох автобусних маршрутів, що прямують в усі райони міста).

2 кім. квартира з ремонтом в районі Пасічна!

Продається 2кім квартира в ЖК,,Квартал Гімназійний" Будинок вже зданий запущено всі комунікації,встановлено всі лічильники,квартира досить світла та сонячна Неподалік «Кварталу Гімназійного» розташовані кілька продуктових супермаркетів, великий медичний центр і дитяча поліклініка, гімназія та школа, школа-садок і професійне училище, а також зупинка тролейбусного та кількох автобусних маршрутів, що прямують в усі райони міста.

2кім квартира в зданому будинку
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається 2кім квартира в ЖК,,Гімназійний" Будинок вже зданий запущено всі комунікації,встановлено всі лічильники,квартира досить світла та сонячна Неподалік «Кварталу Гімназійного» розташовані кілька продуктових супермаркетів, великий медичний центр і дитяча поліклініка, гімназія та школа, школа-садок і професійне училище, а також зупинка тролейбусного та кількох автобусних маршрутів, що прямують в усі райони міста.

2кім квартира в зданому будинку

Продам 2-х кім квартиру в зданому будинку . Заселений ліфт працює. Готова до ремонту. Замінені вхідні двері . Котел вмонтований та всі лічильники. Документи до 3-х років.

2-х кім  вул. Горбачевського ЖК Гімназійний

Продається 1-кім квартира в ЖК Гімназійний (район Пасічна АС 2) Характеристики Поверх 8/10 Загальна площа 43 м2 Площа кухні 9, 4 м2 Житлова площа 19 м2 Особливості - квартира з ремонтом - зданий та обжитий будинок - квартира дуже тепла та світла - лише санвузол незакінчений - ( опалення не робили ніякого, але можна встановити газовий котел) Інфраструктура - магазини - ТРЦ - аптеки - зупинка, автостанція - річка - школа - дитячий садок - річка та озеро - лікарня ...

Горбачевского улица, 14Г, Пасечная, Ивано-Франковск, Ивано-Франковская 52500.0 USD

Продається 1-кім квартира в ЖК Гімназійний (район Пасічна АС 2) Характеристики: * Поверх 8/10 * Загальна площа 43 м2 * Площа кухні 9, 4 м2 * Житлова площа 19 м2 Особливості: - квартира з ремонтом - зданий та обжитий будинок - квартира дуже тепла та світла - лише санвузол незакінчений - ( опалення не робили ніякого, але можна встановити газовий котел) Інфраструктура: - магазини - ТРЦ - аптеки - зупинка, автостанція - річка - школа - дитячий садок - річка та озеро - лікарня Документи більше 3-х років

Горбачевского улица, 14Г, Пасечная, Ивано-Франковск, Ивано-Франковская 52500.0 USD

Житлові комплекси у Івано-Франківськ

Географія Івано-Франківськ