Квартира має світле та просторе планування з панорамними вікнами. Ремонт після будівельників.
Опалення індивідуальне газове. Є газ, центральна каналізація, центральний водопровід та електрика.
Квартира не мебльована.
Продаж.
ЖК «Паркова Долина» розташований біля парку. ЖК обладнаний ліфтом, зручною парковкою, гостьовим паркінгом. Є балкон, лоджія та тераса.
Квартира розташована в тихій та зеленій локації у самому центрі міста.
Квартира має сучасний дизайн.
Простора кухня-студія. Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Встановлені лічильники обліку. Всі комунікації заведені до квартир. Система опалення індивідуальна газова.
Найвигідніша ціна. Розтермінування до 12 місяців.
Житловий комплекс "Паркова Долина" гармонійно вписується в атмосферу парку. Комплекс складається лише з двох секцій. На етапі проєктування передбачили укриття для мешканців будинку та автономне живлення ліфта. По периметру будинок утеплений. Встановлені якісні вікна ВДС 6-камерний профіль 6S склопакет 2-камерний (3 скла, 1 і останнє енергозберігаюче) з фурнітурою WH (Німецька) з зовнішньою ламінацією в кольорі "дуб Шефілд".
Локація особлива, що поєднує спокій парку та ритм міста.
Квартира з балконом, лоджією та панорамними вікнами. Є гостьовий паркінг та можливість придбання паркувального місця.
Квартира має кімнати правильної форми. Кухня оснащена панорамними вікнами з видом на парк. Ремонт після будівельників.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Записуйтесь на консультацію у відділ продажу з понеділка по пятницю з 9 до 17 години.
Житловий фонд від 2021 року. Біля будинку передбачений гостьовий паркінг та дитячі майданчики. У комплексі є ліфт.
У квартирі є балкон, лоджія та паркувальне місце.