1-кімнатні квартири від 4.07 млн грн
85 900 — 101 300 грн за м²
1 кімната
47.4 м²
Поверхи: 2-4
Секція 2
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
85 900 — 101 300 грн за м²
1 кімната
52.2 м²
Поверхи: 2-4
Секція 3
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
85 900 — 101 300 грн за м²
1 кімната
80.6 м²
Поверхи: 4
Секція 2
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
2-кімнатні квартири від 5.44 млн грн
85 900 — 101 300 грн за м²
2 кімнати
63.3 м²
Поверхи: 2-4
Секція 3
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
85 900 — 101 300 грн за м²
2 кімнати
80.15 м²
Поверхи: 5
Секція 2
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
85 900 — 101 300 грн за м²
2 кімнати
95.95 м²
Поверхи: 5
Секція 3
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
85 900 — 101 300 грн за м²
2 кімнати
99.35 м²
Поверхи: 4
Секція 2
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
3-кімнатні квартири від 8.07 млн грн
74 850 — 101 300 грн за м²
3 кімнати
94 м²
Поверхи: 2-4
Секція 3
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
74 850 — 101 300 грн за м²
3 кімнати
95.15 м²
Поверхи: 2-4
Секція 1
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
74 850 — 101 300 грн за м²
3 кімнати
99.4 м²
Поверхи: 2-4
Секція 1
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
74 850 — 101 300 грн за м²
3 кімнати
110.9 м²
Поверхи: 2-3
Секція 2
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
74 850 — 101 300 грн за м²
3 кімнати
114.25 м²
Поверхи: 1
Секція 2
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
74 850 — 101 300 грн за м²
3 кімнати
115.3 м²
Поверхи: 1
Секція 2
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
74 850 — 101 300 грн за м²
3 кімнати
122.1 м²
Поверхи: 2-3
Секція 2
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
4-кімнатні квартири від 11.11 млн грн
101 300 грн за м²
4 кімнати
109.7 м²
Поверхи: 5
Секція 3
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
Найважливіші оновлення ЖК Willa Karolina
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах