КМ УЛІС

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Продажі відкриті
В проєкті

КМ УЛІС

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Продажі відкриті
В проєкті
Ціни на типові проєкти містечка
Оновлено 31.05.2024, курс перерахування 40,90 грн/$
Вказати неточність
всі проєкти
грн
$
Умови фінансування
Розташування
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 31.05.2024
Вказати неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі
В проєкті 45 Будуються 0 Збудовані 0
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із КМ УЛІС
Ще про цей проєкт
Про проєкт
Вказати неточність

КМ «УЛІС» – заміський комплекс відпочинку з готельним сервісом у с. Дудки Київської області. 45 мобільних будинків (кебінів) з дерева площею 15 кв.м розташовані групами в усамітненій частині села серед затишного лісу.

Кебіни вирізняє компактний розмір з повноцінним наповненням всередині: великим ліжком, кухнею, ванною та душем. Аскетичний дизайн, що гармоніює з природою довкола.Поряд з кожним є мангальна зона, а на локації – лазні та чани, пішохідні маршрути та інші атракції, щоб відпочити від гамору міста.

Інвестори «Уліс» отримують повністю укомплектований будинок, вуличні меблі, розміщення на ділянці, підключення до мереж, а також благоустрій ділянки, локації та інфраструктури. Це чудова можливість отримувати стабільний дохід без жодного клопоту і турбот, передавши будинок в управління команді «УЛІС» на умовах оренди. Адже компанія з управління закриває всі організаційні питання, бере на себе усі витратити по поточним ремонтам, розвитку локації, взаємодії з гостями та сервісу. Інвестори можуть відстежувати всі цифри щодо дохідності своїх об'єктів інвестування через безконтактний сервіс.

Інфраструктура

КМ «УЛІС» розташовано за 40 км від столиці у селі Дудки. Воно входить до складу Димерської селищної громади Вишгородського району Київської області та знаходиться у мальовничій місцині в обіймах лісів біля річки Здвиж поруч із великим лісництвом.

Дорога до Києва автівкою займе близько 50 хвилин. Найближчий супермаркет «Фора» знаходиться в сусідньому селі Катюжанка за 10 хвилин на авто. За необхідності медичної допомоги за 20 хвилин їзди працює амбулаторія сімейної медицини в с. Бабинці. У Бородянці працює медичний центр «Нова Медікал», до якого 28 хвилин на авто.

УЛІС популяризує усамітнений формат відпочинку наодинці з природою, але це вже відпочинок з повним комфортом та необхідним готельним супроводом. За бажанням менше ніж за пів години автівкою можна дістатись до берегів Дніпра та насолодитись чудовим краєвидом. За 20 хвилин їзди на авто знаходиться екопарк «oLawander» - полунично-лавандова ферма. На три хвилини довше до стайні «Villa Loza» та мисливське ранчо «Альянс».

Особливості

  • Розташування серед лісу, в екологічно привабливій місцевості
  • Будинки з дерева, утеплені пінополістиролом
  • Встановлення будинку безпосередньо на локації
  • Будинок повністю укомплектований меблями і технікою
  • Підключення до всіх необхідних мереж (електрика, каналізація, водопостачання, Інтернет)
  • Благоустрій ділянки, локації та інфраструктури
  • Безконтактний сервіс
  • Компанія з управління бере на себе усі витратити по поточним ремонтам, розвитку локації, взаємодії з гостями та сервісу
Дивитись всі
Найважливіші оновлення КМ УЛІС
Акції, знижки та спецпропозиції
Статус будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Нові типові проєкти