КМ Hillside

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Відкрито бронювання
Будується

КМ Hillside

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Відкрито бронювання
Будується
Ціни на типові проєкти містечка
Оновлено 28.02.2024, курс перерахування 40,70 грн/$
Вказати неточність
всі проєкти
збудовані
будуються
грн
$
Умови фінансування
Розташування
Чернівці Роша вул. Гомельська, 1а
Вказати неточність
Генплан
Орієнтири
Мапа
Супутник
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 27.02.2024
Вказати неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі
В проєкті 0 Будуються 4 Збудовані 1
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із Хіллсайд
Ще про цей проєкт
Про проєкт
КМ Hillside ще шукають як Хіллсайд
Вказати неточність

КМ «Hillside» - це комплекс сучасних котеджів в мікрорайоні Роша міста Чернівці. На території 0,25 га розміщено 5 двоповерхових котеджів площею від 131,15 до 184,86 кв.м. Дизайн кожного котеджу є індивідуальним, що дозволяє обрати житло під власні потреби й вподобання. Площа ділянки, на якій розташовується котедж становить 0,4 сотки. Біля кожного будинку проєкт передбачає паркомісце та приватну прибудинкову територію.

Технології, що використовується в ході будівництва, забезпечують максимальну міцність і довговічність будинків, а матеріали відповідають сучасним стандартам якості, енергоефективності та екологічної безпеки. Корпуси мають залізобетонне перекриття, їх стіни викладаються з керамічних блоків, фасади утеплюють пінополістиролом. Панорамні енергоощадні вікна забезпечать гарний доступ природного освітлення. У кожному будинку індивідуальна система опалення, яка дозволяє власноруч регулювати температуру приміщень та керувати витратами на енергоресурси.

Територія самого котеджного містечка закрита від авто та сторонніх й розрахована на зручний відпочинок усіх мешканців. Комфортне планування, велика кількість дерев, чисте повітря, сприятлива екологія та тиша зарядить енергією та гарним настроєм.

Інфраструктура

Котеджі «Hillside» розташовані на вул. Крутогірській у затишному мікрорайоні міста Чернівці з низькою щільністю забудови. Навколо переважає малоповерхова забудова, багато дерев, немає галасливих автострад. Зручна локація дозволяє мешканцям дихати чистим повітрям та насолоджуватися тихим та спокійним життям, але, разом з тим, жити в місті й мати доступ до усієї розвиненої інфраструктури. До Театральної площі автомобілем близько 10 хвилин, до залізничного вокзалу – 12 хвилин, до Центрального автовокзалу - 15 хвилин, до міжнародного аеропорту «Чернівці» - 17 хвилин. Найближча зупинка громадського транспорту знаходиться за 400 м від будинків.

За продуктами та товарами першої потреби пішки до найближчих магазинів близько 10 хвилин. 6 хвилин на авто до супермаркету «Сімейна лавка». Близько 10 хвилин на авто займе дорога до ТЦ «Майдан», де можна знайти все, що необхідно для здійснення зручного та приємного шопінгу. Тут, окрім супермаркету «Сільпо», є галерея бутиків, магазини різної направленості, зона фаст-фуду.

В окрузі КМ «Hillside» знаходиться декілька дитячих навчально-виховних закладів.Дошкільний навчальний заклад №16 розташований за 9 хвилин, дошкільний навчальний заклад №39 за 14 хвилин пішки від будинку. Школярі зможуть пішки відвідувати загальноосвітню школу №10 та №25 за 10 й 15 хвилин відповідно. Також ходити на заняття пішки можуть учні військово-спортивного ліцею ЧМР – 12 хвилин.

За медичною допомогою можна звернутись до амбулаторії загальної практики сімейної медицини за 14 хвилин пішки або за 3 хвилини на автомобілі.

На тренування до найближчих фітнес-центрів можна доїхати на авто: 8 хвилин до фітнес-клубу «Статус» та спортзалу «Авангард», 10 хвилин до спортивних клубів «VIP Gym» та «SPORTdep», 12 хвилин до жіночого спортивного-оздоровчого комплексу «Modus Vivendi».

Особливості

  • Розташування у затишному мікрорайоні міста
  • Дизайн кожного котеджу є індивідуальним
  • Якісні матеріали та технології будівництва
  • Фасад – декоративна штукатурка з натуральною термодеревиною
  • Енергоощадні панорамні вікна
  • Індивідуальне опалення
  • Централізоване водопостачання
  • Підведені інженерні мережі
  • Закрита впорядкована територія
Дивитись всі
Найважливіші оновлення КМ Hillside
Акції, знижки та спецпропозиції
Статус будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Нові типові проєкти