Продаж квартир від забудовника
Оновлено 03.01.2023, курс перерахування 40,16 грн/$
134 600 — 273 750
Умови фінансування
ЛУН Асистент
Не знайшли те, що шукали? Наші менеджери допоможуть.
Написати
Розташування, генплан та інфраструктура
вул. Богдана Хмельницького, 16-22
Можете обрати будинок
KYЇVPROEKT City Space генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
10 хв
5 хв
Функціональні зони
Згорнути
Характеристики проєкту
Документи
Інформація актуальна станом на листопад 2021 року. На даний момент державні органи та реєстри не працюють у штатному режимі
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із KYIVPROEKT City Space
ЖК Montreal House
❤️ знижка 14%
%
ЖК Montreal House
Alliance Novobud
Від 6.3 млн грн
Палац Україна
10 хв
1 будинок будується
ЖК Crystal Park Tower
Готові квартири
ЖК Crystal Park Tower
Ковальська, St Sophia Homes
Від 8.18 млн грн
Готові квартири
Шулявська
7 хв
1 будинок збудовано
БФК А136 Highlight Tower
Розтермінування під 0%
%
БФК А136 Highlight Tower
DIM
Від 3.14 млн грн
Палац Україна
6 хв
1 будинок будується
ЖК Illinsky House
❤️ знижка 14%
%
ЖК Illinsky House
Alliance Novobud
Від 6.97 млн грн
Поштова площа
9 хв
2 будинки збудовано
БФК OLEGIVSKIY
БФК OLEGIVSKIY
DIM
Від 3.94 млн грн
Контрактова площа
11 хв
1 будинок будується
Ще про цей проєкт
Про проєкт
KYЇVPROEKT City Space ще шукають як KYIVPROEKT City Space, Київпроект Сіті Спейс, Kievproekt, Києвпроект

KYIVPROEKT City Space — це реконструкція будівлі колишнього проєктного інституту «Київпроєкт» в сучасний поліфункціональний простір з житловою, комерційною, соціальною та освітньою складовими. Проєкт має на меті створити в центрі Києва нову екосистему, в якій архітектура, дизайн, мистецтво і технології будуть гармонійно доповнювати один одного.

В основі архітектурної ідеї лежать принципи Bauhaus, які максимально близькі до київського модернізму — це функціоналізм (форма будівель визначається їх головними функціями), симбіоз архітектури і мистецтва, цілісність геометричних форм, гармонія між комерційними та соціальними просторами.

Комерційна і соціальна частини комплексу представлені 8-поверховою секцією, в яку входитимуть вісім функціональних зон. Житлова частина — це 24-поверхова секція з 272 апартаментами. З вікон квартир відкриваються красиві види на місто, громадські зони наповнені зеленими насадженнями круглий рік, а сам будинок передбачає впровадження сучасних технологій для комфортного життя.

Інфраструктура

KYIVPROEKT City Space розташований в двох хвилинах пішки від станції метро «Театральна». Міська інфраструктура в окрузі представлена ​​бутиками, ресторанами, медичними клініками, розважальними закладами, приватними і державними освітніми установами.

З огляду на, що комплекс є повноцінним простором з усім необхідним для життя, внутрішня інфраструктура зможе помітно доповнити існуючу, а також дозволить майбутнім мешканцям відчути автономність і незалежність. Згідно з проєктом у восьмиповерховій секції буде 8 лабів.

Fashion Lab включає в себе шоу-руми українських брендів, бутики міжнародних брендів, які раніше не були представлені в Україні, бутики аксесуарів, косметики, парфумерії та ювелірних виробів.

Healthy Lab — це заклади індустрії краси, SPA-центр, флагманський фітнес-центр, магазини спортивного одягу, взуття та спортивного харчування.

Smart Lab буде складатися з флагманських магазинів гаджетів і побутової техніки, шоурумів українських технологічних брендів і VR-space.

Education Lab — це простір для лекцій, конференцій, презентацій, громадських дискусій, освітня платформа і коворкінг.

Kids Lab об'єднає дитячу освітню платформу, школу робототехніки, дитячу архітектурну школу, розважальний центр з фотозонами, VR, ігровими симуляторами, консолями, флагманський магазин іграшок та магазини дитячого одягу.

У Media Lab входить простір для прес-конференцій, студії відео- та звукозапису, ефірна студія телеканалу, міні-кінотеатр і виставковий зал.

Kitchen Lab включає в себе флагманський супермаркет, магазини делікатесів, фуд-корт і панорамний ресторан.

Поширені питання