Продаж квартир від забудовника
Оновлено 05.05.2021
Повідомити про неточність
83 850 — 189 150
Дата введення:
4 кв. 2024
Розташування, генплан та інфраструктура
вул. Богдана Хмельницького, 16-22
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
KYЇVPROEKT City Space генплан
5 хв
10 хв
Функціональні зони
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на квітень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.03.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
KYЇVPROEKT City Space ще шукають як KYIVPROEKT City Space, Київпроект Сіті Спейс, Kievproekt, Києвпроект
Повідомити про неточність

KYIVPROEKT City Space — це реконструкція будівлі колишнього проєктного інституту «Київпроєкт» в сучасний поліфункціональний простір з житловою, комерційною, соціальною та освітньою складовими. Проєкт має на меті створити в центрі Києва нову екосистему, в якій архітектура, дизайн, мистецтво і технології будуть гармонійно доповнювати один одного.

В основі архітектурної ідеї лежать принципи Bauhaus, які максимально близькі до київського модернізму — це функціоналізм (форма будівель визначається їх головними функціями), симбіоз архітектури і мистецтва, цілісність геометричних форм, гармонія між комерційними та соціальними просторами.

Комерційна і соціальна частини комплексу представлені 8-поверховою секцією, в яку входитимуть вісім функціональних зон. Житлова частина — це 24-поверхова секція з 272 апартаментами. З вікон квартир відкриваються красиві види на місто, громадські зони наповнені зеленими насадженнями круглий рік, а сам будинок передбачає впровадження сучасних технологій для комфортного життя.

Інфраструктура

KYIVPROEKT City Space розташований в двох хвилинах пішки від станції метро «Театральна». Міська інфраструктура в окрузі представлена ​​бутиками, ресторанами, медичними клініками, розважальними закладами, приватними і державними освітніми установами.

З огляду на, що комплекс є повноцінним простором з усім необхідним для життя, внутрішня інфраструктура зможе помітно доповнити існуючу, а також дозволить майбутнім мешканцям відчути автономність і незалежність. Згідно з проєктом у восьмиповерховій секції буде 8 лабів.

Fashion Lab включає в себе шоу-руми українських брендів, бутики міжнародних брендів, які раніше не були представлені в Україні, бутики аксесуарів, косметики, парфумерії та ювелірних виробів.

Healthy Lab — це заклади індустрії краси, SPA-центр, флагманський фітнес-центр, магазини спортивного одягу, взуття та спортивного харчування.

Smart Lab буде складатися з флагманських магазинів гаджетів і побутової техніки, шоурумів українських технологічних брендів і VR-space.

Education Lab — це простір для лекцій, конференцій, презентацій, громадських дискусій, освітня платформа і коворкінг.

Kids Lab об'єднає дитячу освітню платформу, школу робототехніки, дитячу архітектурну школу, розважальний центр з фотозонами, VR, ігровими симуляторами, консолями, флагманський магазин іграшок та магазини дитячого одягу.

У Media Lab входить простір для прес-конференцій, студії відео- та звукозапису, ефірна студія телеканалу, міні-кінотеатр і виставковий зал.

Kitchen Lab включає в себе флагманський супермаркет, магазини делікатесів, фуд-корт і панорамний ресторан.

Чим подобається цей ЖК?
Проголосувало користувачів: 21
Виберіть 3 переваги
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із KYIVPROEKT City Space
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування