City One Development

Новини забудовника City One Development у Києві
City One Development
30.03.22
City One Development у співпраці із Благодійним фондом «Громадянської солідарності УНІТА», засновником якого є український підприємець Валерій Кодецький, забезпечують громади Київщини гуманітарною допомогою, підрозділи ЗСУ та тероборони столиці отримують необхідне для оборони та укріплення рубежів, а лікарні – медикаменти та матеріали. Компанія та Фонд координують свою спільну роботу та допомагають в таких напрямках: 1) фінансова допомога ЗСУ та допомога в обороні столиці. Вже було виготовлено 130 одиниць захисних «іжаків» для третього кільця оборони столиці, обладнані пункти пропуску, тощо. 2) закупівля а також доставка гуманітарних товарів та медикаментів з-за кордону.За власні кошти було закуплено гуманітарних товарів на суму 1,7 млн. грн. Також доставлено 110 тон гуманітарних товарів з-за кордону та західних областей країни до міста Києва, населених пунктів - Білогородка (Бучанський р-н, Київської області), Березань (Броварський р-н, Київської області). Серед товарів – продукти харчування, крупи, дитяче харчування, товари першої необхідності . Також для столичних та обласних лікарень була закуплена та доставлена партія медикаментів та перев’язочних матеріалів, інфузійних систем. Зокрема, допомогу отримали: Київська клінична лікарня №7, Міська клінична лікарня м. Боярка, Перша міська лікарня міста Києва, Вишнівська міська лікарня та Білогородська сільська амбулаторія. Для потреб військових ЗСУ та тероборони було доставлено за призначенням військового вантажу більш ніж 30 тон.
Новобудови забудовника City One Development у Києві
ЖК Новопечерські Липки
ЖК Новопечерські Липки
Від 7.54 млн грн
Дружби народів
14 хв
8 будинків будується, 22 збудовано, 1 підготовчі роботи
ЖК Святобор
ЖК Святобор
Від 2.65 млн грн
Житомирська
11 хв
1 будинок будується, 3 збудовано, 1 в проєкті
ЖК Healthy City
ЖК Healthy City
Либідська
6 хв
8 будинків в проєкті
ЖК Lipki Island City Resort
ЖК Lipki Island City Resort
Почайна
25 хв
36 будинків в проєкті
ЖК Бульвар Фонтанів
всі квартири продані
ЖК Бульвар Фонтанів
всі квартири продані
Палац Україна
11 хв
4 будинки збудовано
Інші забудовники
Про будівельну компанію City One Development

City One Development — інвестиційно-девелоперська компанія, яка більше 10 років спеціалізується на розробці, реалізації та управлінні багатофункціональними проєктами нерухомості в Києві. Піонер на девелоперському ринку України в створенні великомасштабних інфраструктурних житлових комплексів, які вже встигли стати візитною карткою столиці України. У портфелі компанії 950 000 кв.м. реалізованого будівельного обсягу та 550 000 кв. м. будуються зараз.

Для всіх своїх проєктів City One Development обирає тільки кращі локації зі зручними транспортними розв'язками і недалеко від метро. Основними критеріями в розробці проєктів компанії є:

  • баланс нової забудови та природного середовища;
  • нова міська «екосистема» всередині кожного комплексу;
  • незмінна якість будівництва із застосуванням екологічних матеріалів і нових інженерних рішень.

City One Development пропонує своїм клієнтам нові можливості для життя, роботи і розвитку в сучасному місті, зниження ризиків і входження в проєкт на різних стадіях його реалізації. Всі проєкти компанії мають високий індекс ліквідності, який дозволяє інвесторам використовувати нерухомість як ефективний актив.

Компанія є членом Європейської бізнес Асоціації, Конфедерації будівельників України та членом галузевої девелоперської спільноти RED Community.

Більше
Менше