City One Development

2010
рік заснування
28
будинків здано у 3 ЖК
з 2010 року
17
будинків в процесі у 3 ЖК
Новобудови забудовника City One Development у Києві
Новобудови і відділи продажів забудовника City One Development на карті
Про будівельну компанію City One Development

City One Development — інвестиційно-девелоперська компанія, яка більше 10 років спеціалізується на розробці, реалізації та управлінні багатофункціональними проєктами нерухомості в Києві. Піонер на девелоперському ринку України в створенні великомасштабних інфраструктурних житлових комплексів, які вже встигли стати візитною карткою столиці України. У портфелі компанії 950 000 кв.м. реалізованого будівельного обсягу та 550 000 кв. м. будуються зараз.

Для всіх своїх проєктів City One Development обирає тільки кращі локації зі зручними транспортними розв'язками і недалеко від метро. Основними критеріями в розробці проєктів компанії є:

  • баланс нової забудови та природного середовища;
  • нова міська «екосистема» всередині кожного комплексу;
  • незмінна якість будівництва із застосуванням екологічних матеріалів і нових інженерних рішень.

City One Development пропонує своїм клієнтам нові можливості для життя, роботи і розвитку в сучасному місті, зниження ризиків і входження в проєкт на різних стадіях його реалізації. Всі проєкти компанії мають високий індекс ліквідності, який дозволяє інвесторам використовувати нерухомість як ефективний актив.

Компанія є членом Європейської бізнес Асоціації, Конфедерації будівельників України та членом галузевої девелоперської спільноти RED Community.

Ще забудовники