Новобудови забудовника City One Development у Києві
ЖК Новопечерські Липки
ЖК Новопечерські Липки
Від 6.04 млн грн
Звіринецька
ЖК Святобор
“єОселя” на готові квартири
ЖК Святобор
Від 2.27 млн грн
Житомирська
The Light
The Light
Либідська
ЖК Lipki Island City Resort
ЖК Lipki Island City Resort
Почайна
ЖК Бульвар Фонтанів
всі квартири продані
ЖК Бульвар Фонтанів
Палац Україна
Інші забудовники
Про будівельну компанію City One Development

City One Development — інвестиційно-девелоперська компанія, яка більше 10 років спеціалізується на розробці, реалізації та управлінні багатофункціональними проєктами нерухомості в Києві. Піонер на девелоперському ринку України в створенні великомасштабних інфраструктурних житлових комплексів, які вже встигли стати візитною карткою столиці України. У портфелі компанії 950 000 кв.м. реалізованого будівельного обсягу та 550 000 кв. м. будуються зараз.

Для всіх своїх проєктів City One Development обирає тільки кращі локації зі зручними транспортними розв'язками і недалеко від метро. Основними критеріями в розробці проєктів компанії є:

  • баланс нової забудови та природного середовища;
  • нова міська «екосистема» всередині кожного комплексу;
  • незмінна якість будівництва із застосуванням екологічних матеріалів і нових інженерних рішень.

City One Development пропонує своїм клієнтам нові можливості для життя, роботи і розвитку в сучасному місті, зниження ризиків і входження в проєкт на різних стадіях його реалізації. Всі проєкти компанії мають високий індекс ліквідності, який дозволяє інвесторам використовувати нерухомість як ефективний актив.

Компанія є членом Європейської бізнес Асоціації, Конфедерації будівельників України та членом галузевої девелоперської спільноти RED Community.

Більше
Менше