СПІЛЬНОТА — Девелопер нової генерації

немає будинків в процесі
немає зданих будинків
2021
рік заснування
Новобудови забудовника СПІЛЬНОТА — Девелопер нової генерації у Києві
БФК SVITOGLYAD
Відкрите бронювання
БФК SVITOGLYAD
Від 1.82 млн грн
Почайна
Інші забудовники
Про будівельну компанію СПІЛЬНОТА — Девелопер нової генерації

«Спільнота» — молода компанія, яка позиціонується засновниками в якості девелопера нової генерації. Новий погляд забудовника на житло та міську інфраструктуру ґрунтується на світовому досвіді містобудування. «Спільнота» створює не просто квадратні метри, а комфортний простір із сусідськими хабами, в яких мешканці можуть спільно відпочивати, працювати та займатися спортом. Будинки, створені архітекторами девелопера — це спільне середовище, в якому мешканці поважають один одного й ця повага підкріплена «Меморандумом про добросусідство».

Ще на етапі розробки концепції будинку архітектори «проживають життя» майбутніх мешканців квартир, щоб знайти ідеальний баланс між плануваннями та можливими сценаріями їхньої поведінки. Під поняттям «здоровий сценарій» мається на увазі правильна висота стель у квартирах та сходинок на сходових прольотах, можливість під'їзду до будинку, розташування дитячих та спортивних майданчиків.

Управління всіма функціями будинків здійснюється через застосунок для мобільного, а безпеку мешканців та їх майна забезпечують системи контролю доступу та відеоспостереження. Переймаючи найкращий досвід європейських міст, забудовник передбачає підземні контейнери для збирання сміття та зарядки для електромобілів. Ці «дрібниці» покликані зробити життя мешканців більш комфортним, упорядкованим та безпечним.

Більше
Менше