Avalon

2014
рік заснування
25
будинків здано у 13 ЖК
з 2014 року
8
будинків в процесі у 5 ЖК
Вся Україна
Львів
Вінниця
Новобудови забудовника Avalon
Про будівельну компанію Avalon

Інвестиційно-девелоперська компанія Avalon — це команда професіоналів, якій вдалося стати лідером ринку нерухомості Львова. За п'ять років компанія успішно реалізувала дев'ять проектів. Перші два з них — Avalon Garden і Avalon Comfort — були здані у 2016 році, вже через два роки після заснування компанії, а житлові комплекси Avalon та Avalon Lux удостоїлися однієї з найпрестижніших світових премій в області нерухомості European Property Awards у Лондоні.

Філософія компанії — впровадження передових технологій для створення сучасного житла, яке задовольняє кожного конкретного власника. За підтримки закордонних колег і перевірених часом партнерів Avalon реалізує своє бачення розвитку сучасного міста з турботою його мешканців та відповідальністю перед майбутніми поколіннями. Компанія використовує тільки сучасні, високоякісні матеріали, сертифіковані у відповідності з діючими нормами.

При проектуванні нових комплексів фахівці Avalon керуються принципом «місто в місті», передбачають об'єкти соціальної інфраструктури та приміщення комерційного призначення, які створюють додатковий комфорт для мешканців. До їх проектування компанія залучає сторонні команди експертів та консультантів.

Ще один напрямок у діяльності Avalon — благодійність. Разом з Благодійним Фондом «Рідні», OKKO Group та медичним центром Medicover компанія підтримує медичні заклади регіона.

Ще забудовники