AL'PAKI

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт AL'PAKI додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Немає зв'язку
В проєкті

AL'PAKI

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт AL'PAKI додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Немає зв'язку
В проєкті
Розташування
Вказати неточність
Генплан
Статус будівництва
Оновлено 12.12.2023
Вказати неточність
В проєкті
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із Альпакі
Про проєкт
AL'PAKI ще шукають як Альпакі
Вказати неточність

AL'PAKI – це сучасний комплекс апартаментів з власною інфраструктурою серед мальовничої природи Карпат в селі Кваси Закарпатської області. Виконаний за оригінальним архітектурним проєктом, він привертає увагу складною геометрією фасадів, яка нагадує гірський схил. Будівлі комплексу вписані в ландшафт і повторюють елементи, що є навколо.

Комплекс вмістив в себе все, що є необхідним для якісного відпочинку чи роботи. Сучасний критий паркінг, затишні апартаменти, просторий хол, ресторан, SPA - ви знайдете все, щоб задовольнити свої потреби.

Інфраструктура

Комплекс «AL'PAKI» розташований серед неймовірної природи Карпат в селі Кваси Закарпатської області. За 8 хвилин виїзд на автошлях Н 09 Мукачево-Львів. До залізничної станції Кваси дорога автомобілем займе близько 10 хвилин.

Для комфорту гостей в комплексі «AL'PAKI» передбачена власна інфраструктура: у вашому розпорядженні розважальні центри, басейни, озеро. Тут буде навіть зооферма, де можна спостерігати за милими та кумедними альпаками. Вечорами ви зможете насолоджуватися вогнищем просто неба, слухаючи спів пташок і спостерігаючи за зірками на нічному небі. Комплекс має власний SPA, облаштований за вищим класом. Тут є все, від класичного чана і бані, до релакс зон і басейнів з неймовірним гірським видом.

Комплекс межує з природним Карпатським біосферним заповідником, який є одним із найбільших природоохоронних об’єктів України й екологічно чистою місцевістю. Ви маєте змогу прогулятись стежками віковічних лісів, які будуть облаштовані місцями відпочинку. Навколо «AL'PAKI» розташовані різноманітні піші маршрути різної складності: буде цікаво і поціновувачам коротких прогулянок і досвідченим туристам. Також в цій місцевості багато природних пам'яток: Малотростянецький водоспад - 2 км, гора Близниця – 6 км, гора Погар – 6,5 км, озеро Івор – 8 км, гора Драгобрат – 9 км, водоспад Труфанець – 8,5 км, Яблуницький перевал – 26 км.

Гості комплексу «AL'PAKI» можуть користуватись інфраструктурою села Тростянець та села Кваси, яка представлена продуктовими магазинами, ресторанами, броварнею, колибами, поштовими відділеннями «Нова Пошта» та «Укрпошта», банкоматом.

Особливості

  • Розташування в екологічно чистій місцевості
  • Оригінальна архітектура, вписана в ландшафт
  • Власна інфраструктура для відпочинку чи роботи
  • Критий паркінг для автомобілів
  • Територія під охороною
Дивитись всі
Найважливіші оновлення AL'PAKI
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах