Продається 3-х кімнатна квартира загальною площею 120,8 м2 за адресою Євгенія Коновальця (Щорса), 36В. Квартира знаходиться на 3 поверсі, 26 поверхового будинку. Забудова 2011 року, монолітно - каркасний, червона цегляна, 3 рівні підземного паркінгу, є наземний паркінг з безкоштовним парко місцем.
Квартира світла з 3 спальнями, 2 балкона, 2 гардеробні кімнати, 2 санвузла, побутова кімната, просторий передпокій.Кухня - вітальня площею 24,8 м2. Сучасні якісні меблі, побутова техніка(холодильник, посудомийна машина, духова шафа, варильна поверхня, мікрохвильова піч, кавомашина Siemens, потужна витяжка, система очистки води Осмос).Підлога у кухні , коридор та в санвузлах з підігрівом. Відеоспостереження 24/7. Поряд з будинком кафе, магазини, супермаркет Сільпо, Novus, аптеки, в 9 хвилинах пішим ходом станція метро Печерська, Палац України 14 хвилин. Квартиру показую у зручний для Вас час.Телефонуйте. Є відео! Без комісії!
Хочете більше простору в центрі міста?
Маємо для Вас ідеальну пропозицію:
Продаж видової двосторонньої квартири у престижному будинку за адресою вул. Є. Коновальця, 36-В (Печерський район, Київ). Так, так це самі ті червоні елітні будинки в центрі міста
🔹Площа 163,6 м² - можна дійсно розгулятися
🔹Стан – без ремонту - ідеальний варіант для створення власного простору
🔹 Поверх/поверховість – 16 / 26
🔹 Будинок – монолітно-каркасний, сучасна новобудова
🔹 Призначення – під житло або офіс
🔹 Класний варіант як для життя так і в якості інвестиції
Переваги:
✅ Елітний район з розвиненою інфраструктурою
✅ Поруч метро, магазини, ресторани, школи
✅ Ідеально підходить як для життя, так і для інвестиції
✅ Двоповерховий паркінг в будинку
💰 Ціна: 1900$ за м2
Також маємо паркінги в цьому будинку.
Ключі на руках, перегляди в зручний час!
Пропонуємо до продажу 4х кімнатну квартиру за адресою м. Київ, вул. Євгена Коновальця (Щорса) 36в.
Наша локація це серце Печерська
ЖК «вул. Євгена Коновальця (Щорса), 36 в» — бізнес-клас у Печерському районі, зданий у 2011 році та забудований монолітно-каркасною технологією з утепленням мінеральною ватою.
Центр міста на відстані витягнутої руки: до станції метро «Печерська» лише близько 600 м, а ще ближче купа кафе, магазинів, аптек, бібліотека, квест-кімнати й багато іншого.
Комплекс має закриту територію, підземний паркінг і дитячий майданчик . Нещодавно була проведена повна реновація парадного входу, який перетворився на сучасне лобі.
Уявіть: ви заходите і одразу відчуваєте простір — кухня-вітальня з природним світлом, вдале зонування і витончений комфорт. Техніка Siemens - надійний помічник на кухні, лаконічна сантехніка Villeroy&Boch протилежно люстрам з кришталевими вкрапленнями - акценти, які говорять: «тут цінують якість і дизайн».
Профіль квартири
• Адреса: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 36в
• Загальна площа: 125,7 м²
• Планування: кухня-вітальня, головна спальня, дві дитячі (або кабінет), два санвузли, гардеробна та балкон.
• Техніка та оздоблення: техніка Siemens, телевізор Samsung, сантехніка Villeroy & Boch, люстри студії Asffour Crystal зі Swarovski - вишукані акценти, що додають розкоші без надлишку.
Дизайн стильний, але не надмірний
Поруч — міський ритм: ресторанчики, транспорт, сервіси, зелень. Але всередині — спокійний простір для тих, хто створює, працює або просто живе в комфорті.
В наявності два просторих паркінга за доплату
Квартира має три окремі кімнати, велику кухню та великий балкон. Санвузли: два суміщені санвузли (один із ванною). Квартира повністю мебльована, зроблений якісний ремонт. Є багато місця для зберігання.
Кухня обладнана всією необхідною технікою. Квартира повністю мебльована.
Гарний будинок з підземним паркінгом. Є консьєрж, ліфт, охорона території.
Чудова локація, розвинена інфраструктура, центральна частина Києва. До метро "Печерська" - 8 хвилин пішки. Поруч супермаркет, міні-маркет, банк, аптека, садочки та школи.
Встановлені домофон, сигналізація та відеоспостереження. Квартира під охороною. Є швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi, кондиціонер, підігрів підлоги.
Квартира має роздільне планування. У квартирі є окрема кухня-вітальня площею 18.9 кв.м, основна кімната площею 21.3 кв.м., спальня площею 15.6 кв.м., засклена лоджія площею 3 кв.м., суміжний санвузол площею 4.5 кв.м. та гардеробна площею 2.5 кв.м. Квартира в нормальному житловому стані з євроремонтом.
Квартира підключена до централізованого водопостачання, каналізації, електромережі та централізованого опалення.
У квартирі є меблі на кухні, кондиціонер, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi, підігрів підлоги.
Пропозиція від АН, комісія 2.5%%.
Статусний будинок з генератором для ліфтів і підземним багаторівневим паркінгом. Є своє паркомісце за окрему вартість. У будинку є консьєрж, ліфт, вантажний ліфт.
Квартира розташована у центрі Києва. У будинку знаходяться ресторан Montecchi & Capuletti, кафе, бар, продуктовий магазин. Поблизу розташовані метро "Печерська", інститут культури Поплавського та бізнес-центр "Хвиля". У пішій доступності знаходяться Палац Україна та ТРЦ Ocean Plaza.
Квартира з вдалим просторим плануванням і наявністю гардеробної кімнати.