Розташування
вул. Редьчинська, 2а
Карта
Супутник
Аерообліт
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва будинків
Оновлено 06.05.2020: Інформація від забудовника
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 5
Дуплекси 0 0 22
Таунхауси 0 0 73
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із КМ Італійський квартал
КМ NAVY Village
Продається та будується
Осещина
КМ NAVY Village
Від 13.22 млн грн
Продається та будується
Мінська
20 хв
КМ Beverly Hills Residence
Продається та будується
Знижка 5 000 у.о.
%
Крюківщина
КМ Beverly Hills Residence
Бест Буд
Від 2.19 млн грн
Продається та будується
Теремки
35 хв
КМ Березневий
Продається та будується
Знижка 2%
%
Гатне
КМ Березневий
Від 2.1 млн грн
Продається та будується
Теремки
20 хв
Таунхауси Freya
Продається та будується
Крюківщина
Таунхауси Freya
Від 1.97 млн грн
Продається та будується
Теремки
25 хв
Таунхауси Feofaniya Home
Продажі ведуться
Хотів
Таунхауси Feofaniya Home
Від 3.53 млн грн
Продажі ведуться
Іподром
45 хв
Ще про цей проєкт
Про проєкт
КМ Італійський квартал ще шукають як Італійський Квартал

Для тих, хто мріє про власне комфортне житло, ідея купити будинок в КМ Італійський квартал в м. Київ від забудовника Центробуд стане чи не найкращим варіантом. Одна з основних переваг містечка – надзвичайно вдале поєднання традиційної тосканської архітектури із сучасними технологіями будівництва. Розташоване нове КМ на вул. Богатирська 32 в м. Київ, дістатись звідси до центру міста можна за 15 хвилин.

Навіть на фото котеджне містечко Італійський квартал в Києві вражає досконалою архітектурою, елегантністю і затишком. Комплекс об’єднує понад 300 сучасних будинків – таунхаусів, віл і вілет. Площа будинків коливається від 134 до 1200 кв. метрів. Кожний будинок зведено із використанням новітніх технологій, зовнішня архітектура детально продумана, а використання світлих кольорів робить містечко затишним у будь-яку погоду. В оздобленні котеджів використано природні матеріали – кам’яна кладка, дерев’яні переплетіння на вікнах, витончені ковані елементи на балконах роблять кожний будинок справжнім витвором мистецтва.

Особливу увагу забудовник приділяє комфорту майбутніх мешканців. Котеджі підключені до всіх необхідних комунікацій, кожний будинок має місце для паркування авто і власну земельну ділянку. В якості додаткової площі можна використовувати мансарду.

Варто відмітити, що Італійський квартал – котеджне містечко, що може похвалитись затишною територією. Комплекс розташовано на берегах Дніпра, забудовником передбачене комплексне озеленення, є зручні під’їзди до кожного котеджу. На території містечка є ігровий майданчик для дітей, поряд знаходяться магазини, торгові центри, школа, дитячий садок, медичні заклади, міський парк.

Якщо вас зацікавив продаж будинків в КМ Італійський квартал, ціни та актуальні пропозиції забудовника можна знайти на офіційному сайті компанії. Детальний опис різних видів будинків, додаткові фотографії містечка, планування котеджів дозволять остаточно визначитись з вибором. Додатковим аргументом можуть стати також реальні відгуки з тематичних форумів міста.