Ірокс

1 будинок
в процесі
Є здані секції
у 1 будинку
1991
рік заснування
Новобудови забудовника Ірокс у Львові
ЖК Львівська брама
всі квартири продані
ЖК Львівська брама
Шевченківський
ТЦ ВАМ
Інші забудовники
Про будівельну компанію Ірокс

Будівельна компанія «Ірокс»: повний комплекс будівельно-ремонтних робіт

Підприємство «Ірокс» – один із найдосвідченіших і найнадійніших забудовників на українському ринку. Компанія з 1991 року займається будівництвом багатоповерхових житлових комплексів і промислових об’єктів, здійснює ремонтні роботи і здає в оренду складські, виробничі та офісні приміщення.

Новобудови «Ірокс»: ціни, локації, акції

БК «Ірокс» зводить багатоквартирні будинки економ-класу, а також котеджні містечка. Вартість квартир «Ірокс» включає вхідні металеві двері та металопластикові вікна, штукатурні роботи і стяжку підлоги, встановлення системи індивідуального опалення та лічильників. Для автовласників передбачені гаражні комплекси або паркувальні місця. Перші поверхи ЖК займають комерційні площі.

Інші переваги забудовника «Ірокс»

  • Можливість перепланування квартири. Покупці зможуть вибрати 1-, 2- чи 3-кімнатні варіанти, а також просторе 2-ярусне житло.
  • Вдало підібрані райони Львова (Шевченківський, Сихів та ін.). Поблизу комплексів розташовані супермаркети і аптеки, школи та дитсадки, зручні транспортні розв’язки.
  • Доступна вартість житла «Ірокс» порівняно зі середньоринковими показниками. Низькі ціни пояснюються тим, що будівлі зводяться з цегли власного виробництва компанії «Ірокс» у м. Львів. Завдяки цьому собівартість будівництва суттєво скорочується.
  • Знижки в разі 100% оплати. Крім того, будівельна компанія «Ірокс» здійснює продаж квартир у розстрочку (на 1 рік).

Відгуки про компанію «Ірокс» ви знайдете на форумі покупців – переходьте на офіційний сайт забудовника просто зараз, щоб дізнатись більше інформації про компанію!

Більше
Менше