Ідея Часу

1 будинок в процесі у 1 ЖК
5 будинків здано у 1 ЖК з 2010 року
2 проекти заміського типу

Новобудови забудовника Ідея Часу у Львові

Інші забудовники
89

Про будівельну компанію Ідея Часу

Будівельна компанія «Ідея часу»: комфортабельне житло у Львові та околицях

Підприємство «Ідея часу» (Idea Time) – активний учасник західноукраїнського ринку нерухомості з 2010 року. Забудовник спеціалізується на будівництві житлових комплексів у найкращих районах Львова і Солонки. У покупців є можливість купити квартиру в багатоповерхових будівлях або підібрати один із затишних котеджів чи таун-хаузів.

Переваги забудовника «Ідея часу»

  • Завдяки партнерським відносинам із провідними вітчизняними архітекторами та проектувальниками, а також використанню сучасних технологій об’єкти БК «Ідея часу» відповідають європейським вимогам і міжнародним стандартам екологічної безпеки.
  • Монолітно-каркасна технологія, за якою зводяться будівлі, дає змогу прискорити процес будівництва і відкриває найширші можливості для перепланування квартири в БК «Ідея часу». Створюйте житловий простір на власний смак!
  • Компанія ретельно підбирає ділянки для будівництва комплексів, а також здійснює глибоку аналітику майбутнього проекту. Поблизу об’єктів забудовника «Ідея часу» розташовані важливі об’єкти інфраструктури: супермаркети, аптеки, школи і дитсадки, зупинки транспорту.
  • Новобудови БК «Ідея часу» здаються без затримок – забудовник гарантує дотримання обіцяних термінів.

У найближчих планах підприємства – реалізація проектів на всій території України. Детальну інформацію про компанію (телефон відділу продажів, детальні планування, фото об’єктів) ви знайдете на офіційному сайті «Ідея часу». Вибирайте житло в новобудовах просто зараз!

Більше
Менше