Ідея Часу

1 будинок
в процесі
5 будинків
здано з 2012
2 проєкти
заміського типу
2012
рік заснування
Новобудови забудовника Ідея Часу у Львові
КМ Поршна-Наварія
КМ Поршна-Наварія
Поршна
Від 3.01 млн грн
ЖК Європейський квартал
всі квартири продані
ЖК Європейський квартал
Солонка
вул. Грушевського
всі будинки продані
вул. Грушевського
Східниця
Інші забудовники
Про будівельну компанію Ідея Часу

Будівельна компанія «Ідея часу»: комфортабельне житло у Львові та околицях

Підприємство «Ідея часу» (Idea Time) – активний учасник західноукраїнського ринку нерухомості з 2010 року. Забудовник спеціалізується на будівництві житлових комплексів у найкращих районах Львова і Солонки. У покупців є можливість купити квартиру в багатоповерхових будівлях або підібрати один із затишних котеджів чи таун-хаузів.

Переваги забудовника «Ідея часу»

  • Завдяки партнерським відносинам із провідними вітчизняними архітекторами та проєктувальниками, а також використанню сучасних технологій об’єкти БК «Ідея часу» відповідають європейським вимогам і міжнародним стандартам екологічної безпеки.
  • Монолітно-каркасна технологія, за якою зводяться будівлі, дає змогу прискорити процес будівництва і відкриває найширші можливості для перепланування квартири в БК «Ідея часу». Створюйте житловий простір на власний смак!
  • Компанія ретельно підбирає ділянки для будівництва комплексів, а також здійснює глибоку аналітику майбутнього проєкту. Поблизу об’єктів забудовника «Ідея часу» розташовані важливі об’єкти інфраструктури: супермаркети, аптеки, школи і дитсадки, зупинки транспорту.
  • Новобудови БК «Ідея часу» здаються без затримок – забудовник гарантує дотримання обіцяних термінів.

У найближчих планах підприємства – реалізація проєктів на всій території України. Детальну інформацію про компанію (телефон відділу продажів, детальні планування, фото об’єктів) ви знайдете на офіційному сайті «Ідея часу». Вибирайте житло в новобудовах просто зараз!

Більше
Менше