Французький бульвар, 2

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт Французький бульвар, 2 додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію

Французький бульвар, 2

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт Французький бульвар, 2 додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Проєкт від:
Розташування та генплан
Одеса Приморський р-н Центр Французький бульвар, 2
Вказати неточність
Генплан
Орієнтири
Аерообліт
Мапа
Супутник
Французький бульвар, 2 генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 20.01.2017
Вказати неточність
Збудовано
Введено в 4 кв. 2016
Надано поштову адресу
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із Французький бульвар, 2
Про проєкт
Вказати неточність

Будинок введений в експлуатацію. Преміальний житловий комплекс Французький бульвар, 2, що є частиною «Будинків Каркашадзе», розташований у престижному центральному районі Одеси, в 700 метрах від морського узбережжя.

Поруч є всі необхідні об'єкти інфраструктури, а прекрасно налагоджена робота громадського транспорту і розвинена мережа автомобільних доріг забезпечують свободу пересування по курорту.

Вартість апартаментів у новобудові значно перевищує середні ціни по місту, тому купити квартиру в ЖК Французький бульвар, 2 у м. Одеса від забудовника «ЗАРС» під силу тільки покупцеві з високими доходами.

Новий преміальний комплекс – унікальна дванадцятиповерхова будівля з трьох секцій, що характеризується високою сейсмостійкість. Його стіни виконані з ефективної червоної цегли і мають товщину 640 міліметрів, що в поєднанні з панорамними вікнами з натурального дерева європейської якості та двокамерними склопакетами не тільки надає будові привабливий зовнішній вигляд, але й забезпечує тепловий комфорт відповідно до сучасних норм енергозбереження.

У ході будівництва ЖК Французький бульвар, 2 «ЗАРС» використовує найкращі матеріали відомих виробників. На потрібний поверх можна піднятися на безшумному швидкісному ліфті.

Ергономічне планування 1-2-3-4-кімнатних апартаментів і пентхаусів дає можливість їх власникам відчути всі переваги високого рівня комфорту. Комплекс забезпечений всім необхідним на випадок будь-яких непередбачених обставин – будівля може функціонувати в автономному режимі. Є запас води, власна газова котельня, дизель генератор і два підключення до центральної енергомережі.

Мережі водопостачання і опалення прокладаються в стяжці підлоги, яка ізольована від перекриття тепло–звукоізолятором ISOLON. Сходи, коридори і холи оздоблені мармуром. Поверхні оштукатурені, встановлені вхідні броньовані двері та італійські алюмінієві батареї опалення, апартаменти обладнані приладами обліку. Електроенергія подається за трифазною схемою.

Фото будинку, умови, відповідно до яких здійснюється продаж квартир у ЖК Французький бульвар, 2, ціни і наявність вільних апартаментів можна уточнити по одному з телефонів, що опубліковані на офіційному сайті проєкту. Відгуки про будинок можна прочитати на форумі.

Дивитись всі