Розташування
вул. Комбайнівська, 4
Характеристики проєкту
Статус будівництва будинків
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Таунхауси 0 0 22
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Таунхауси в П'ятихатках
Продається та будується
Таунхауси в П'ятихатках
Від 3.6 млн грн
Продається та будується
Перемога
15 хв
КМ Данилівський
Продажі ведуться
Мала Данилівка
КМ Данилівський
Від 3.91 млн грн
Продажі ведуться
Перемога
5 хв
КМ River Park
Продається та будується
КМ River Park
Від 1.4 млн грн
Продається та будується
Перемога
10 хв
КМ WHITEWOOD
КМ WHITEWOOD
Перемога
10 хв
Ще про цей проєкт
Про проєкт
Таунхаус „Холодногірський“ ще шукають як Холодногорський, Холодногірський

Купити таунхаус у КМ «Холодногірський» у м. Харків від забудовника можна за привабливою для нерухомості подібного рівня ціною. Вигідність цієї пропозиції полягає ще і в тому, що будівництво об'єкта завершене. Це дозволить відразу після ознайомлення з вартістю будинків і укладання угоди готуватися до заселення.

Котеджне містечко «Холодногірський» побудоване на вул. Комбайнівська, 4 в Новобаварському районі в м. Харків. До станції метро «Холодна гора» – не більше 1 км, а до зупинок наземного громадського транспорту – кілька хвилин пішки. На власному автомобілі можна швидко дістатися до центру міста по вулиці Полтавський Шлях, що пролягає поруч.

«Холодногірський» – котеджне містечко з таунхаусами в 3 поверхи з різною кількістю кімнат, загальною площею від 185 до 245 кв. м. Будівництво велося за монолітно-каркасною технологією. Нерухомість реалізують готовою до проведення ремонтних і оздоблювальних робіт. У будинках передбачені всі необхідні комунікації, утому числі телефонна лінія та Інтернет, автономне газове опалення. У ході будівництва на закритій прибудинковій території провели благоустрій, обладнали зони для дітей і відпочинку дорослих.

Ті, кого зацікавив продаж таунхаусів у КМ «Холодногірський», ціни на нерухомість та інші відомості, знайдуть потрібну інформацію на цій сторінці або ж на офіційному сайті проєкту. На форумах можна пошукати планування будинків, карту забудови, фото й відгуки інших покупців.