Таунхаус „Холодногірський“

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Немає зв'язку
Збудовано
Розташування
вул. Комбайнівська, 4
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Статус будівництва будинків
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Таунхауси 0 0 22
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із Таунхаус „Холодногірський“
КП Флоринка
КП Флоринка
Мала Данилівка
Від 3.44 млн грн
Перемога
Таунхауси в П'ятихатках
Таунхауси в П'ятихатках
Від 3.44 млн грн
Перемога
КМ Європейський квартал
КМ Європейський квартал
Від 6.88 млн грн
Героїв праці
КМ INWHITE family park
STROIM group
КМ INWHITE family park
Мала Данилівка
Від 4.72 млн грн
Перемога
КМ Шалє Грааль
КМ Шалє Грааль
Мала Данилівка
Від 2.1 млн грн
Перемога
Ще про цей проєкт
Про проєкт
Таунхаус „Холодногірський“ ще шукають як Холодногорський, Холодногірський

Купити таунхаус у КМ «Холодногірський» у м. Харків від забудовника можна за привабливою для нерухомості подібного рівня ціною. Вигідність цієї пропозиції полягає ще і в тому, що будівництво об'єкта завершене. Це дозволить відразу після ознайомлення з вартістю будинків і укладання угоди готуватися до заселення.

Котеджне містечко «Холодногірський» побудоване на вул. Комбайнівська, 4 в Новобаварському районі в м. Харків. До станції метро «Холодна гора» – не більше 1 км, а до зупинок наземного громадського транспорту – кілька хвилин пішки. На власному автомобілі можна швидко дістатися до центру міста по вулиці Полтавський Шлях, що пролягає поруч.

«Холодногірський» – котеджне містечко з таунхаусами в 3 поверхи з різною кількістю кімнат, загальною площею від 185 до 245 кв. м. Будівництво велося за монолітно-каркасною технологією. Нерухомість реалізують готовою до проведення ремонтних і оздоблювальних робіт. У будинках передбачені всі необхідні комунікації, утому числі телефонна лінія та Інтернет, автономне газове опалення. У ході будівництва на закритій прибудинковій території провели благоустрій, обладнали зони для дітей і відпочинку дорослих.

Ті, кого зацікавив продаж таунхаусів у КМ «Холодногірський», ціни на нерухомість та інші відомості, знайдуть потрібну інформацію на цій сторінці або ж на офіційному сайті проєкту. На форумах можна пошукати планування будинків, карту забудови, фото й відгуки інших покупців.