Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 08.11.2021
Повідомити про неточність
Гривня
Долар
Таунхауси
Розташування
вул. Маршала Харченка, 35
Повідомити про неточність
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 08.11.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Таунхауси 0 0 74
Рекомендації
Поруч із КМ Молодіжний XXI
Разом з цим КМ переглядають
Про проєкт
Таунхауси „Молодіжний XXI“ ще шукають як КМ Молодіжний XXI
Повідомити про неточність

Таунхауси «Молодіжний XXI» — затишне котеджне містечко європейського типу з власною інфраструктурою. Проєкт комплексу продуманий до найменших деталей, щоб забезпечити мешканцям зручний та комфортний простір. Для цього на території містечка передбачені двоповерховий супермаркет, аптека, стоматологічний кабінет, салон краси та піцерія. Територія буде вимощена бруківкою та освітлена, облаштована наземною парковкою, дитячим та спортивним майданчиками. Також забудовник бере на себе висадку хвойних насаджень та створення зони сімейного відпочинку з фонтаном.

Інфраструктура

Таунхауси «Молодіжний XXI» розташовані за хвилину їзди на авто від вулиці Харченка та за 5 хвилин від проспекту Грушевського, що дозволить швидко добиратися до будь-якого мікрорайону міста. Так до площі Польський ринок у центрі міста автомобілем 10 хвилин, до таких важливих транспортних вузлів, як авто- та залізничного вокзали — 7 та 9 хвилин відповідно. При необхідності можна скористатися громадським транспортом: до зупинки маршрутки №8 — 3 хвилини пішки.

Купувати продукти мешканці таунхаусів «Молодіжний XXI» зможуть у супермаркеті на території містечка або в одному з магазинів та супермаркетів у радіусі 4-9 хвилин на авто від нього. Це магазини «Аріадна», «Діана» та «Булка», супермаркет «АТБ-Маркет» та два супермаркети «Фуршет». До центрального продуктового ринку за домашніми овочами та фруктами автомобілем всього 7 хвилин.

Якщо потрібен дошкільний заклад — 4 хвилини на авто до дитячого садка №12 «Веселка», 6 хвилин до садка «Доктор Айболить», 13 хвилин до садків №5 «Олімпійський» та №17 «Світлячок». За 5 хвилини їзди від таунхаусів малюків та дітей старшого віку чекають у НВК №3, який об'єднав під одним дахом дитячий садок та школу. Також батьки школярів зможуть обрати муніципальну школу №12 або №5, до яких 4 та 7 хвилин на авто відповідно, або розташовану на кілька хвилин далі приватну школу Nova Shkola. Крім того, у радіусі 6-8 хвилин їзди від таунхаусів «Молодіжний XXI» розташовані дитяча спортивна школа, Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та Кам'янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка.

Спортом можна займатися на спортивному майданчику, обладнаному на території комплексу, або у фітнес-центрі Nova Budova та спортивному комплексі SportLife, до яких автомобілем 7 хвилин.

Комплектація

  • майбутнім мешканцям пропонуют таунхауси п'яти типів з власними земельними ділянками площею 2 сотки, а також квартири площею від 42 до 102 кв. м.

  • цегляні стіни утеплені пінопластом та поштукатурені під фарбування

  • опалення від індивідуальних газових котлів, вода та каналізація підключені до централізованих міських мереж

  • огороджена парканом територія під охороною, в'їзди обладнані автоматичними шлагбаумами

  • для мешканців з автомобілями передбачена наземна парковка, окремо можна придбати гараж