Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 26.04.2021
Повідомити про неточність
Таунхауси
Розташування
вул. Канівська, 46
Повідомити про неточність
Героїв Дніпра
15 хв
50 хв
Оболонь
15 хв
55 хв
Мінська
15 хв
Згорнути
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 26.04.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Таунхауси 0 0 48
Акції та спецпропозиції забудовників
Про котеджне містечко

Комплекс таунхаусів «Плюс» у Нових Петрівцях Київської області будується на відстані півкілометра від берега Дніпра. Поруч знаходиться Покровська церква, етнографічний музей Хутір Савки. Неподалік розташований гірськолижний курорт. Соціально-побутова інфраструктура району новобудови добре розвинена – по сусідству є все необхідне для комфортного проживання.

Поблизу комплексу таунхаусів «Плюс» знаходиться зупинка маршрутних таксі, на яких можна швидко доїхати до Києва – відстань до станції метро «Героїв Дніпра» становить близько п'ятнадцяти кілометрів.

Про те, щоб купити таунхаус в комплексі «Плюс» у с. Нові Петрівці від забудовника може подумати і той, хто хоче жити в районі зі сприятливою екологією, що відповідає найвищим стандартам – поруч розташоване Київське море та є багато зелених насаджень.

«Плюс» – комплекс, у складі якого двадцять таунхаусів, що представляють собою трирівневі будинки поліпшеного планування. Висота стель у помешканнях 2,7 метра, за винятком верхніх мансардних поверхів.

У ході будівництва використовуються сучасні матеріали. Основа для будівель – гідроізольовані монолітні фундаменти. У комплексі є власна зливова і каналізаційна система, своя електропідстанція. Таунхауси підключені до централізованих систем електро- та газопостачання.

Про те, як здійснюється продаж таунхаусів в комплексі «Плюс», ціни апартаментів і їх вартість в залежності від способу оплати можна дізнатися на офіційному сайті або в офісі компанії. Контактний номер відділу продажів ви знайдете на веб-порталі. Також на сайті розміщено чимало фотографій нового проєкту та місцевості, де ведеться будівництво, за якими ви зможете самостійно оцінити перспективність інвестування в таунхауси «Плюс».

Відгуки про цей проєкт та додаткові дані можна пошукати на форумах, що присвячені обласній нерухомості.

Разом з цим КМ переглядають
Поруч із Таунхауси „Плюс“
Таунхауси ProfiTHouse
Таунхауси ProfiTHouse
Нові Петрівці
Ціна від 32 000 $
від 884 тис. грн
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування