Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 05.05.2021
Повідомити про неточність
Таунхауси
Тип 1, Таунхауси „Лавандовий“, Бровари
Тип 1
від 3.19 млн грн
120.69 м²
Розташування
вул. В'ячеслава Чорновола
Повідомити про неточність
Чернігівська
15 хв
40 хв
Дарниця
20 хв
45 хв
Лісова
20 хв
35 хв
Згорнути
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 30.04.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Таунхауси 0 12 0
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про це КМ
Про котеджне містечко
Таунхауси „Лавандовий“ ще шукають як ЖК Lavandoviy
Повідомити про неточність

Біля парку та за декілька хвилин від соснового лісу — це розташування таунхаусів «Лавандовий». Таунхауси з відкритими терасами та прибудинковими ділянками допоможуть реалізувати потребу в приватному будинку, але в межах міста. Межують таунхауси з квартирними будинками житлового комплексу «Лавандовий», які виконані в єдиному архітектурному стилі.

У таунхаусів не буде проблем з інсоляцією приміщень завдяки похилим вікнам у даху та вікнам-дормерам. Прибудинкові ділянки майбутні мешканці зможуть облаштувати як їм завгодно — влаштувати там дитячу ігрову зону або барбекю зону для відпочинку з друзями. Автомобілі на територію внутрішнього подвір’я не проїдуть, тому не будуть заважати мешканцям.

Інфраструктура

Розташований житловий комплекс «Лавандовий» близько до центру, в районі який активно забудовують новими житловими комплексами. Завдяки новій забудові розширюється інфраструктура району — відкриваються нові магазини, дитячі садки, торговельні центри, аптеки та інші сервіси.

За 6 хвилин можна доїхати до гіпермаркету будматеріалів «Епіцентр», ТЦ «Форум» та ТРЦ «Термінал» з аквапарком, картингом, кінотеатром, катком, боулінгом та лазертагом.

Купити продукти поблизу с комплексом «Лавандовий» можна у супермаркеті «Сільпо», до якого 10 хвилин пішки, або проїхавши кілька хвилин до «АТБ», «Варуса», Bonus, Novus та «Фори». За 4 хвилини на авто від комплексу розташований «Ринок на Київській», де можна знайти побутові товари, свіжі фрукти та овочі, а також фермерську продукцію.

За кілька хвилин пішки молоді сім'ї з маленькими дітьми зможуть прогулятися до дитячих садків «Умка», «Казка», «ДивоМісто», «Ластівка» та «Теремок». У дітей дорослішого віку дорога до школи займатиме трохи більше часу — 6 хвилин на авто до школи №5, №9, №10, школи Smartum, Kids Hub та школи усного рахунку «Соробан».

Для занять спортом поруч фітнес-клуб Total Fintess, «Шалена Бджілка», спортивний клуб «Витязь» з боксом та йогою, спортивний клуб «Неформат» та жіноча студія «Едем», поєднана з салоном краси.

Особливості

  • можливість купити таунхаус за 20 хвилин на авто від Києва

  • цілодобова охорона території та пропускна система доступу на територію

  • розвиток інфраструктури комплексу завдяки комерційним площам на перших поверхах квартирних будинків під магазини, кав'ярні, салон краси, шоурум або офіс

Разом з цим КМ переглядають
Поруч із ЖК Lavandoviy
КМ Prydesenya Eco Village
КМ Prydesenya Eco Village
Рожни
Техніка в подарунок
від 1.03 млн грн
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування